תמיכה בשלשה מסכים ברזולוציות שונות - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמיכה בשלשה מסכים ברזולוציות שונות

avinatbezeq

Recommended Posts

שלום לכולם,

כמו שפרסמתי פה אני רוצה לקנות מחשב שיעבוד עם שלשה מסכים: מסך U2410 ברזולוציה 1920x1200, וכן שני מסכי סמסונג 203B ברזולוציה 1400x1050 (עומדים). למסכי הסמסונג יש כניסות DVI ול- יש Display Port, HDMI ו-DVI.

השימוש העיקרי במחשב הינו לעבודה משרדית ופיתוח תכנה. יעשה גם שימוש במשחקים ובסרטים, אבל קביל שהוא יהיה רק על מסך ה-.

האם ה-5770 יתמוך בחיבור שלשה מסכים ברזולוציות האלו?

האם הוא מספיק חזק ?

האם ה-Eyefinity יתמוך בקונפיגורציה כזו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על הנייר ובהתאם לתכונות היצרן כן, בCATALYST יש דינאמיות מלאה של מיקום המסכים, של הרזולוציה שלהם, אספקט הצפיה כמובן וגם רוטציה.

לגביי משחקים, HD5770 מתאים למשחקים ברזולוציה של 1920X1200\1920X1080 ומטה, אני מדבר כמובן על משחקים חדשים והגדרות גבוהות.

יותר מהרזוציה הזאת, הכרטיס ימצא עצמו מתקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...גביי משחקים, HD5770 מתאים למשחקים ברזולוציה של 1920X1200\1920X1080 ומטה, ...יותר מהרזוציה הזאת, הכרטיס ימצא עצמו מתקשה.

תודה על תשובתך. בין כה אי אפשר לשחק על שלשת המסכים (בגלל שהגדרותיהם שונות) כך שממילא אני מוגבר ל-1920x1200 במשחקים...

אם אני נתקע עם הכרטיס (עובד על הנייר ולא במחשב) האם אפשר למזג אותו עם Quadro FX 570 של Nvidia שדוחף היום את שני המסכים, כך שה-ATI ידחוף את המסך הגדול וה-FX את שני הקטנים? ה- הוא PCI Express x16 bus interface בעוד שה-ATI הינו PCI Express 2.1 x16 bus interface. האם שניהם יעבדו ביחד למרות שאחד הוא ATI והשני Nvidia? או שאני מכניס פה את הראש לקן של צרעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...