"ארה"ב: 3 שנות מאסר לאדם ששכב עם סוסה" - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"ארה"ב: 3 שנות מאסר לאדם ששכב עם סוסה"

EasyPooper

Recommended Posts

רוני ,

אתה רק מפלא ומיחד את הפעילות המינית רק בין שני יחידים שיכולים ליצר ילדים , כלומר , אתה אוסר על זוג , גבר ואישה שעקרים לקיים יחסיי מין , כי אם תגיד כן , אתה מתיר הנאה גם אם אין בה ילדים .

[br]פורסם בתאריך: 10.11.2009 בשעה 19:34:37

בימ"ש בצרפת: זוגות חד-מיניים יוכלו לאמץ ילד

עד היום נהגו מרבית זוגות ההומואים והלסביות "לעקוף" את החוק הצרפתי, על-ידי כך שרק אחד מהם מילא את טופס הבקשה לאימוץ והצהיר על עצמו כ"רווק" או "רווקה". מורה בת 48 החליטה ללכת נגד הזרם ואחרי 11 שנות מאבק - ניצחה

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3803310,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 118
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האם זה אומר שגבר עקר או אישה עקרה אינם רשאים להינשא?

המצווה של "פרו ורבו" היא על הזוגיות שבין גבר ואישה, ולא רק על הולדת ילדים [לכן זה כולל עקרים, וגם אישה שהיא כבר בהריון] אז...

המטרה היא צורת חיים חברתית, כל עוד גבר ואשה נשואים, זו הצורה הרצויה ולכן לא משנה אם האשה בהריון או שהיא עושה מניעה או שהגבר חסר כח גברא.

...........

רוני - בעזרת המדע של היום זוג הומואים יכול לחלוטין להביא ילדים לעולם. ולא רק זאת - הרי שכבר אמרתי - הם יכולים לאמץ ובכך אומנם לא הביאו לעולם חיים חדשים אך נתנו חיים חדשים לילד שבלעדיהם כנראה ולא היו לו.

מה התועבה כאן?

ברור שהומואים יכולים להיות נחמדים ולתרום לחברה, אבל צורת החיים שלהם מושתת על סקס ולא על חיי משפחה. אימוץ ילד הוא מעשה טוב, אבל הילד היה קיים כבר קודם. הצורה הזו של זוג הורים גברים וילד מאומץ היא צורה לא טבעית שכמעט לא תחזיק מעמד, האיסור צריך להיות חד משמעי ומציב גבולות, והכרה בהומוסקסואליות קרובה להכרה במועדון סקס.

"בעזרת המדע זוג הומואים יכולים להביא ילדים לעולם"? איזה דברים אתה מביא, האם על שימוש ברחמה של אשה אחרת? זו הזרעה מלאכותית בין גבר ואשה, ואין שום קשר להומו השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א,כד וַיֹּאמֶר אֱלֹהִים, תּוֹצֵא הָאָרֶץ נֶפֶשׁ חַיָּה לְמִינָהּ, בְּהֵמָה וָרֶמֶשׂ וְחַיְתוֹ-אֶרֶץ, לְמִינָהּ; וַיְהִי-כֵן. א,כה וַיַּעַשׂ אֱלֹהִים אֶת-חַיַּת הָאָרֶץ לְמִינָהּ, וְאֶת-הַבְּהֵמָה לְמִינָהּ, וְאֵת כָּל-רֶמֶשׂ הָאֲדָמָה, לְמִינֵהוּ; וַיַּרְא אֱלֹהִים, כִּי-טוֹב. א,כו וַיֹּאמֶר אֱלֹהִים, נַעֲשֶׂה אָדָם בְּצַלְמֵנוּ כִּדְמוּתֵנוּ; וְיִרְדּוּ בִדְגַת הַיָּם וּבְעוֹף הַשָּׁמַיִם, וּבַבְּהֵמָה וּבְכָל-הָאָרֶץ, וּבְכָל-הָרֶמֶשׂ, הָרֹמֵשׂ עַל-הָאָרֶץ. א,כז וַיִּבְרָא אֱלֹהִים אֶת-הָאָדָם בְּצַלְמוֹ, בְּצֶלֶם אֱלֹהִים בָּרָא אֹתוֹ: זָכָר וּנְקֵבָה, בָּרָא אֹתָם. א,כח וַיְבָרֶךְ אֹתָם, אֱלֹהִים, וַיֹּאמֶר לָהֶם אֱלֹהִים פְּרוּ וּרְבוּ וּמִלְאוּ אֶת-הָאָרֶץ, וְכִבְשֻׁהָ; וּרְדוּ בִּדְגַת הַיָּם, וּבְעוֹף הַשָּׁמַיִם, וּבְכָל-חַיָּה, הָרֹמֶשֶׂת עַל-הָאָרֶץ. א,כט וַיֹּאמֶר אֱלֹהִים, הִנֵּה נָתַתִּי לָכֶם אֶת-כָּל-עֵשֶׂב זֹרֵעַ זֶרַע אֲשֶׁר עַל-פְּנֵי כָל-הָאָרֶץ, וְאֶת-כָּל-הָעֵץ אֲשֶׁר-בּוֹ פְרִי-עֵץ, זֹרֵעַ זָרַע: לָכֶם יִהְיֶה, לְאָכְלָה. א,ל וּלְכָל-חַיַּת הָאָרֶץ וּלְכָל-עוֹף הַשָּׁמַיִם וּלְכֹל רוֹמֵשׂ עַל-הָאָרֶץ, אֲשֶׁר-בּוֹ נֶפֶשׁ חַיָּה, אֶת-כָּל-יֶרֶק עֵשֶׂב, לְאָכְלָה; וַיְהִי-כֵן. א,לא וַיַּרְא אֱלֹהִים אֶת-כָּל-אֲשֶׁר עָשָׂה, וְהִנֵּה-טוֹב מְאֹד; וַיְהִי-עֶרֶב וַיְהִי-בֹקֶר, יוֹם הַשִּׁשִּׁי. {פ}

אתה בן אדם שקרן וסלפן וכמובן אידיוט ברמות !

היכן מדובר על זוגיות ? זכר ונקבה - בדיוק כמו בהומאים או הגבר ששגל את הסוס נקבה ( פאסיבי ואקטיבי )

אתה שקרן ויענו מוסיף מילים שאינם בטקסט - שקרן וסלפן - זה מה שאתה !

ובכלל אלוהים אומר בפירוש שהו מתכוון לכולם ולא רק לאדם ( שהוא בכלל נוצר בלשון יחיד - דביל ! זה הכוונה של גזע האדם / מין / סוג ) ( כמו החיות ) וכל הפסקה כולה מדברת על כל בעלי החיים ולא על הקשרים בין הקבוצות / גזעים ולא בין הפרטים של הקבוצות בינם לבין עצמם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...........ברור שהומואים יכולים להיות נחמדים ולתרום לחברה, אבל צורת החיים שלהם מושתת על סקס ולא על חיי משפחה.

המשפט הזה רק מראה כמה אתה סובל מדעות קדומות. מערכת יחסים של הומואים ולסביות (כזו שמטרתה היא נישואין) מושתתת על אהבה, בדיוק כמו אצל סטרייטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכביש ... מה קרה ? נגמר הדאקירי ? למה עצבים למה ?

רוני לא משקר. נקודה. רוני לא יכול לשקר. רוני אהבל. נעל, בול עץ מלא טרמיטים.

רוני אכל כלכך הרבה זיוני שכל מהרבה רבנים הזויים ומקורות בזויים שכל החורים בשכל של רוני מלאים בחרטא

אבל בשבילו זה זהב ופז ומנצנץ אחולשקשוקי.

לרוני אין את היכולת לשקר לך, לי או למישהו אחר ( גם לא לעצמו ) .

רוני פשוט חיי וקיים לפי המשמעות ההזוייה והמשקל שהוא נותן לכל קישקוש שמחזק את האמונה שלו ולא את התבונה שלו.

הוא החליט פעם שהכי פשוט זה להאמין ל ... מה שרוני בוחר להאמין, בלי לבחון דברים בתשובות שהוא מקבל.

יעני ... בלטה.

אתה מבין עכביש יקר ? רוני דביל ( מבחירה ) וחוץ מתשובות " שמסבירות " את עצמן בסיגנון ->

"רב כזה אמר כך, ובספר הקדוש ההוא כתוב כך, ואני מסביר לך למה זה נכון כי זה כתוב ונאמר על ידי ... קדושים "

רוני לא יכול לענות לך כלום ולעצם העניין, לאף אחד.

זה כמו העסק הבא :

" מה זו גרביטצייה ? מה שמושך גופים למטה.

מה מושך גופים למטה ? גרביטצייה יא ליצן אידיוט, אתה לא מבין מה אני מסביר לך ?! גרביטצייה !!! "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח מקסים מקסים תיהיה אדם אמיתי מי זה אלון זה - almonime ?

בוא נראה מה הוא כתב [כתב עלי ולא על תוכן ההודעות]

זה מצחיק אותך -נו ודאי הרי זו כת הליצנים :funn:

אני שואל רק איפה המנהל

רוני לא משקר. נקודה. רוני לא יכול לשקר. רוני אהבל. נעל, בול עץ מלא טרמיטים.

רוני אכל כלכך הרבה זיוני שכל מהרבה רבנים הזויים ומקורות בזויים שכל החורים בשכל של רוני מלאים בחרטא

אבל בשבילו זה זהב ופז ומנצנץ אחולשקשוקי.

לרוני אין את היכולת לשקר לך, לי או למישהו אחר ( גם לא לעצמו ) .

רוני פשוט חיי וקיים לפי המשמעות ההזוייה והמשקל שהוא נותן לכל קישקוש שמחזק את האמונה שלו ולא את התבונה שלו.

הוא החליט פעם שהכי פשוט זה להאמין ל ... מה שרוני בוחר להאמין, בלי לבחון דברים בתשובות שהוא מקבל.

יעני ... בלטה.

אתה מבין עכביש יקר ? רוני דביל ( מבחירה ) וחוץ מתשובות " שמסבירות " את עצמן בסיגנון ->

"רב כזה אמר כך, ובספר הקדוש ההוא כתוב כך, ואני מסביר לך למה זה נכון כי זה כתוב ונאמר על ידי ... קדושים "

רוני לא יכול לענות לך כלום ולעצם העניין, לאף אחד.

אז באמת מקסים -זה מצחיק אבל גם קצת עצוב.

עכשיו- מה רבי עכביש הבקיא בתורה כולה דרש

[הוא נתן גם קצת צוחקים -ראו מודגש בשחור]

א,כד וַיֹּאמֶר אֱלֹהִים, תּוֹצֵא הָאָרֶץ נֶפֶשׁ חַיָּה לְמִינָהּ, בְּהֵמָה וָרֶמֶשׂ וְחַיְתוֹ-אֶרֶץ, לְמִינָהּ; וַיְהִי-כֵן. א,כה וַיַּעַשׂ אֱלֹהִים אֶת-חַיַּת הָאָרֶץ לְמִינָהּ, וְאֶת-הַבְּהֵמָה לְמִינָהּ, וְאֵת כָּל-רֶמֶשׂ הָאֲדָמָה, לְמִינֵהוּ; וַיַּרְא אֱלֹהִים, כִּי-טוֹב. א,כו וַיֹּאמֶר אֱלֹהִים, נַעֲשֶׂה אָדָם בְּצַלְמֵנוּ כִּדְמוּתֵנוּ; וְיִרְדּוּ בִדְגַת הַיָּם וּבְעוֹף הַשָּׁמַיִם, וּבַבְּהֵמָה וּבְכָל-הָאָרֶץ, וּבְכָל-הָרֶמֶשׂ, הָרֹמֵשׂ עַל-הָאָרֶץ. א,כז וַיִּבְרָא אֱלֹהִים אֶת-הָאָדָם בְּצַלְמוֹ, בְּצֶלֶם אֱלֹהִים בָּרָא אֹתוֹ: זָכָר וּנְקֵבָה, בָּרָא אֹתָם. א,כח וַיְבָרֶךְ אֹתָם, אֱלֹהִים, וַיֹּאמֶר לָהֶם אֱלֹהִים פְּרוּ וּרְבוּ וּמִלְאוּ אֶת-הָאָרֶץ, וְכִבְשֻׁהָ; וּרְדוּ בִּדְגַת הַיָּם, וּבְעוֹף הַשָּׁמַיִם, וּבְכָל-חַיָּה, הָרֹמֶשֶׂת עַל-הָאָרֶץ. א,כט וַיֹּאמֶר אֱלֹהִים, הִנֵּה נָתַתִּי לָכֶם אֶת-כָּל-עֵשֶׂב זֹרֵעַ זֶרַע אֲשֶׁר עַל-פְּנֵי כָל-הָאָרֶץ, וְאֶת-כָּל-הָעֵץ אֲשֶׁר-בּוֹ פְרִי-עֵץ, זֹרֵעַ זָרַע: לָכֶם יִהְיֶה, לְאָכְלָה. א,ל וּלְכָל-חַיַּת הָאָרֶץ וּלְכָל-עוֹף הַשָּׁמַיִם וּלְכֹל רוֹמֵשׂ עַל-הָאָרֶץ, אֲשֶׁר-בּוֹ נֶפֶשׁ חַיָּה, אֶת-כָּל-יֶרֶק עֵשֶׂב, לְאָכְלָה; וַיְהִי-כֵן. א,לא וַיַּרְא אֱלֹהִים אֶת-כָּל-אֲשֶׁר עָשָׂה, וְהִנֵּה-טוֹב מְאֹד; וַיְהִי-עֶרֶב וַיְהִי-בֹקֶר, יוֹם הַשִּׁשִּׁי. {פ}

אתה בן אדם שקרן וסלפן וכמובן אידיוט ברמות !

היכן מדובר על זוגיות ? זכר ונקבה - בדיוק כמו בהומאים או הגבר ששגל את הסוס נקבה ( פאסיבי ואקטיבי )

אתה שקרן ויענו מוסיף מילים שאינם בטקסט - שקרן וסלפן - זה מה שאתה !

ובכלל אלוהים אומר בפירוש שהו מתכוון לכולם ולא רק לאדם ( שהוא בכלל נוצר בלשון יחיד - דביל ! זה הכוונה של גזע האדם / מין / סוג ) ( כמו החיות ) וכל הפסקה כולה מדברת על כל בעלי החיים ולא על הקשרים בין הקבוצות / גזעים ולא בין הפרטים של הקבוצות בינם לבין עצמם

"פרו ורבו" בלשון התורה פירושה יחסים בין זכר לנקבה ורבייה בין [המילה "רבו" היא מלשון לרבות, להיות רבים יותר, כלומר להביא לעולם צאצאים].

התורה אומרת במפורש שאלוקים ציווה על האדם הזכר, ועל האישה הנקבה, להיות ביחד, לקיים יחסים ולפרות רק זה עם זו:

"זָכָר וּנְקֵבָה, בָּרָא אֹתָם. וַיְבָרֶךְ אֹתָם, אֱלֹהִים, וַיֹּאמֶר לָהֶם אֱלֹהִים פְּרוּ וּרְבוּ וּמִלְאוּ אֶת-הָאָרֶץ"

אלוקים פנה לזכר והנקבה, וציווה עליהם להיות יחד, ולהביא לעולם ילדים. זוהי מצווה אנושית שכל בני האדם .

האישה היא חלק מהאדם, חלק מהנשמה שלו, ולכן כשאלוקים יצר את האדם - הוא יצר גם את האישה. בהמשך הוא רק הפריד את האישה מהאדם. על כן אומר האדם - תיקרא אישה, כי מאיש לוקחה.

אז התורה מלמדת אותנו שהגבר והאישה נבראו זה עבור זו [גם בגוף וגם בנפש], ולכן גבר+גבר או אישה+אישה זה ההיפך מתוכנית הבריאה האלוקית, והוא סותר את משמעות החיים שהבורא קבע עבור בני האדם. [כמובן שיש בהמשך את הפסוקים המפורשים של איסור גבר +גבר וכדומה...]

שמות כב, יח: כָּל-שֹׁכֵב עִם-בְּהֵמָה, מוֹת יוּמָת.

ויקרא יח, כג: וּבְכָל-בְּהֵמָה לֹא-תִתֵּן שְׁכָבְתְּךָ, לְטָמְאָה-בָהּ; וְאִשָּׁה, לֹא-תַעֲמֹד לִפְנֵי בְהֵמָה לְרִבְעָהּ--תֶּבֶל הוּא.

ויקרא כ, טו: וְאִישׁ, אֲשֶׁר יִתֵּן שְׁכָבְתּוֹ בִּבְהֵמָה - מוֹת יוּמָת; וְאֶת-הַבְּהֵמָה, תַּהֲרֹגוּ. וְאִשָּׁה, אֲשֶׁר תִּקְרַב אֶל-כָּל-בְּהֵמָה לְרִבְעָה אֹתָהּ - וְהָרַגְתָּ אֶת-הָאִשָּׁה, וְאֶת-הַבְּהֵמָה; מוֹת יוּמָתוּ, דְּמֵיהֶם בָּם.

ויקרא יח, כב: וְאֶת-זָכָר לֹא תִשְׁכַּב, מִשְׁכְּבֵי אִשָּׁה: תּוֹעֵבָה, הִוא.

ויקרא כ, יג : וְאִישׁ, אֲשֶׁר יִשְׁכַּב אֶת-זָכָר מִשְׁכְּבֵי אִשָּׁה - תּוֹעֵבָה עָשׂוּ, שְׁנֵיהֶם; מוֹת יוּמָתוּ, דְּמֵיהֶם בָּם.

................

המשפט הזה רק מראה כמה אתה סובל מדעות קדומות. מערכת יחסים של הומואים ולסביות (כזו שמטרתה היא נישואין) מושתתת על אהבה, בדיוק כמו אצל סטרייטים.

ברור שאצל הומואים תיתכן אהבה, אבל זו לא דרך טבעית לבניית משפחה, וזה גורם להבלטת הצד של הסקס הרבה יותר מהדרך הטבעית של הבאת ילדים לעולם וגידולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם רואים ילדים נחמדים, רוני בא ומוכיח שוב ושוב את מה שרשמתי וגם חושב שהוא מראה לנו

מאיפה משתין הדג.

ציטוט שלי :

" ... רוני פשוט חיי וקיים לפי המשמעות ההזוייה והמשקל שהוא נותן לכל קישקוש שמחזק את האמונה שלו ולא את התבונה שלו.

הוא החליט פעם שהכי פשוט זה להאמין ל ... מה שרוני בוחר להאמין, בלי לבחון דברים בתשובות שהוא מקבל. ... "

ציטוט של רוני ( הדברים החשובים באמת ) :

" ... אז התורה מלמדת אותנו ... כמובן שיש בהמשך את הפסוקים המפורשים ... "

לדון עם רוני תוך ניסיון לקבל תשובה של רוני, יעני, משהו מהשכל של רוני ולא מהחרטא של רוני זה פשוט לא אפשרי כרגע.

רוני, איך אמר פעם איזה " מכובד " אחד :screwy: ... -> אתה " עיזה עיוורת " אז " תצא בחוץ !! " :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הדיון מתדרדר עד כדי כך אני לא רוצה חלק בו ,

לסיכום :

אנשים הדימיון שלכם הוא שלכם , שיריון וטנקים - אין לי מה להיתיחס ,

רוני ,

ראשית אתה מתנהג כמו הקוזק הניגזל זה על ההיתבכינות שלך , אתה פוגע ומעליב וכשמחזירים לך באותה מטבע אתה רץ להתבכיין , תהיה בריא .

אני עומד מאחורי כל המילים שלי ואתה בפשטות מסלף את הטקסט ( גם אם אתה לא מסוגל לראות את זה ) ומכיוון שאינך אף פעם מביא את הדעה שלך אלא מעתיק מאתרים ורבנים שונים זה בשבילי עושה אותך "פשוט בראש" ( קרא לזה איך שתרצה ) ועצם העובדה שאתה יודע שאתה מדבר שטויות ועצם העובדה שאתה מרשה לעצמך להגיד לכולם שהם טועים כאשר אתה יודע שאין זה כך , זה עושה אותך שקרן . סיימתי את הדיון הזה איתך , יחד עם זאת המילים האלו לא היו כדי לפגוע בך אישית , אתה יודע שאני מתיחס רק לדמות הוירטואלית ותו לא , באמת אני לא חושב שלהעליב ולפגוע זו הדרך , אז אם נפגעת ( כדיי שתחשוב מדוע ) אז אני מצטער זו לא הייתה הכוונה כלל - סליחה .

הערה , שים לב שכל דיון שאתה משתתף בו מזדהם !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol:

כלל ידוע -שאין מה לכתוב אז יורידים על האדם עצמו .

אגב אתה כבר יודע שאיני מתכתב איתך ממש אלה בשביל הציבור הקורא -כדי שלא יתבלבל .

אבל מה יפה לך להיות ראש הצוות ,רק חבל שזה של ליצנים. :smile1:

אני חושב שדווקא אני מעשיר את הדיונים - :-* .

מעולם לא אמרתי שכולם טועים,לא משנה מי מולך ברגע שאתה שומע דת אתה מתפרץ.

כל אחד בליבו יודע את האמת ויודע אם הוא משקר לעצמו- אז מה צריך עוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהתחלתי להנפיש אתכם לטנקים קיוויתי לחילופי אש עם פיצוצים רבים

ובמקום קיבלתי סוף דיון :s07:

WHATS WRONG WITH YOU PEOPLE?

מחזק

נו יאללה זה כייף ליראות אותכם נכנסים אחד בשני

עכביש הטנק שהבתי לך זה M1 אמריקני

זה אחד הטנקים הטובים בעולם

ומתחרה מעולה לטנק המרכבה

כך את זה כמחמאה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...