"ארה"ב: 3 שנות מאסר לאדם ששכב עם סוסה" - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"ארה"ב: 3 שנות מאסר לאדם ששכב עם סוסה"

EasyPooper

Recommended Posts

יש בדיחה: כמה הומוסקסואלים נדרשים כדי להחליף נורה שרופה? תשובה: למה לתקן? למה לשנות? למה לא לקבל אותה כמו שהיא?

למעשה רוב ההומוסקסואלית מעדיפים שלא להלחם ביצרים שלהם, יותר קל להם להלחם בחברה. יש בכך איזה מין יצר מרדנות מסויים. מי שבאמת רוצה להשתנות, גם מסוגל.

רק לא ברור לי למה אתה משווה הומוסקסואליות לנורה שבורה. האם אתה טוען שהומואים הם "שבורים" וצריך לתקן אותם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 118
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הומוסקיואליות קיימת גם בטבע אז אני לא יודע איך אפשר לטעון שזה לא טבעי. לעומת זאת, ללבוש בגדים זה לא טבעי, תרופות זה לא טבעי, ללדת יותר מ-4 צאצאים זה לא טבעי (לשרוד 4 לידות באופן טבעי זה כמעט בלתי אפשרי מבחינה סטטיסטית).

הרוב פעם חשב שהעולם שטוח וכדור הארץ במרכז היום והיקום סופי. הרוב לא תמיד צודק.

אי אפשר לשנות נטיה מינית ולחשוב שאפשר זה פשוט עיוורות דתית ונאביות לשמה. לטעון שזה מרדונות, זה פשוט מגוכח, יש מדינות בהן מוצאים להורג על דבר כזה ועדיין קיימת שם הומוסקיואליות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני

מי אמר לך שתכלית הבריאה איננה להינות ?

אתה טוען שהומאיות היא לא טובה כי היא איננה לתכלית של ריבוי , אבל התכלית של הקיום היא מה שאתה עושה מימנה , והחיות נבראו באחוזים (ריבוי ) טובים ( עובדה גם חיות שלא "אכלו מעץ הדעת " מדגימים התנהגות הומאית , אפילו פרות ברפת "עולות" אחת על השניה כאשר הן רוצות להיות מורבעות /חרמניות , נניח 10% הומואיים שרק יהנו ולא יתרבו כלומר לא יעמידו צאצאים , הדעה שאתה מייצג היא מגמתית כלומר המנהיגים שלך רוצים כמה שיותר מאמינים ( עבדים) ולכן הם אומרים לכם רק להתרבות והם נגד ה 10% כי הם רוצים גם את הילדים של אלו , אתם בשבילם שום דבר אחר חוץ ממכונות לעשיית "חיילים" בגלל זה . ( אם תצליח לקרא בין השורות תבין שאני לא באמת מביע דעה בעד או נגד אלא רק מציין עובדה ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא? תכנס לזה אני לא מאלה שמתווכחים מלא עמודים

אני סך הכל רוצה לדעת מה אתה מתכוון שזה לא ביולוגי

תוכל לעיין בעמוד 152 מתגובה #1514 שנכתב לרועי 1984 ,והמשיךעם חברה אחרים עד עמוד 156.

תוך 10 15 דקות אתה קורא הכל.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=337128.1510

אחרי שקראת הכל מאוד מאוד מומלץ להכנס לקישור העליון בעמוד 156 .

רק לא ברור לי למה אתה משווה הומוסקסואליות לנורה שבורה. האם אתה טוען שהומואים הם "שבורים" וצריך לתקן אותם

רק זה מעניין אותך.

"

זה לא שייך לרוב, זה שייך להגיון בסיסי ויסודי.

נורמלי הוא מי שמקיים את דרך הבריאה הנכונה.

מובן שאיברי הגוף של הגבר ושל האישה נועדו כדי להביא לעולם את פרי הילד.

לכן כאשר אדם או חיה הולכים עם בני מינם - הם מתנהגים באופן לא נורמלי, שסותר את תכלית בריאתם."

כל בעל יצר יכול לעבוד על מידתו ,כעסן ,נטייה לסמים וכו'... וכו'.. גם הומוסקסואליות..

תעיין פה -להרחיב את הידע שלך גם בקשר לאכלוסיה [חרדים]

http://www.go.levtov.net/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לך

"תוכל לעיין בעמוד 152 מתגובה #1514 שנכתב לרועי 1984 ,והמשיךעם חברה אחרים עד עמוד 156.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=337128.1510"

אני רוצה לסיים עם זה, יודע מה גם אם היית צודק - זה כמו שתגיד "יש אנשים שנולדים עם תאווה לאכילה" ו-"יש אנשים שנולדים עם תאווה לגניבה או רצח" ו-"יש אנשים שנולדים עם משיכה מינית לילדים" ו-"יש אנשים שנולדים עם משיכה מינית לבני מינם" - כל אחד מאלה נולד עם יצר קשה אבל הוא יכול להתגבר עליו .

ישנו ארגון בשם "עצת נפש" שטוען כי ניתן לרפא הומוסקסואליות באמצעות פסיכולוגיה מבוקרת, והוא פועל באופן התנדבותי. כך שעדיין אין לומר "אבדה תקוותנו".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תמיד אוהב לשמוע הומופובים... זה מצחיק כל פעם מחדש.

אני עובד לפי עיקרון פשוט "חיה ותן לחיות" כל עוד שום הומוסקסואל לא ניסה לאנוס אותי אין לי בעיה איתם. יש לי כמה חברים הומואים והאמת, אחלה חברה.

האם להיות הומו זה גנטי/סביבתי/חינוך/העדפה? גם וגם או רק משהו מהם. בסופו של דבר, לך בתור בן אדם אכפת אם מישהו אחר הוא הומו? במידה וכן אז אתה פשוט הומופוב, שינאת הזרים הופכת אותך לבן אדם חסר ערכים ששונא את השונה רק בגלל שהוא שונה

האדם מזמן איננו בעל חיים ולכן אי אפשר להשוות התנהגות, בעלי החיים טובים מאיתנו בהרבה (רק תזכרו מי רוצח, אונס וכו'.... בעלי החיים עדיפים עלינו בהרבה)

האם להיות הומו זה דבר רע כי זה לא "נורמלי"? תקפצו לי

אם כולם יסניפו מהיום הרואין וזה יהיה "נורמלי" האם זה אומר שזה טוב? אני מקווה שיש אנשים שיכולים להפעיל את הראש קצת ולצאת מהבועה הקטנה בה הם חיים.

ולזה שקרא לזה שיחסים הומוסקסואלים הם "לא מקיימים את דרך הבריאה" תגיד שלום לאפיפיור שטוען שקונדומים זה רע... אתה משתמש בקונדום? חוטא, זה לא כדרך הבריאה, תעשה לי טובה... ודרך אגב, סטרייטים... מה זה לעזזל מין אנאלי? זה כדרך הבריאה? זה "נורמלי"?

אם יעיז פה הסטרייט להגיד שכן אז אני לא בדיוק רואה את ההבדל בינו לבין אדם הומוסקסואל שמעדיף שהפרטנר שלו יהיה גבר ולא אישה.

לסיכום, הדיון הזה כמו דיונים אחרים הדרדר מהודעה תמימה לכאורה על זאופיל מסכן שקיים יחסי מין עם סוסה ונעצר לזה שיש יותר מדי הומופובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבת הרבה מה שיוצא לך מהלב- אבל חבל לזרוק אותם עלינו בכלליות [דעות קדומות]

אף אחד לא שונא ולא מדובר לאדם הפרטי "אלה מכוון נגד המגמה, כנגד ההתייחסות אל נושא זה כאל נושאי דגל החרות והחופש. מלחמה נגד התפיסה הרואה נתק בין יחסי המין לבין המימד הנפשי הרוחני של קשר-מין, איש-אשה. המלחמה היא כנגד התפיסה המנתקת בין האקט המיני לבין האידיאל של המשכת העולם.

"

תעיין פה קצת לדעת גם על האכלוסיה שנגד

http://www.go.levtov.net/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לך

"תוכל לעיין בעמוד 152 מתגובה #1514 שנכתב לרועי 1984 ,והמשיךעם חברה אחרים עד עמוד 156.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=337128.1510"

..........ישנו ארגון בשם "עצת נפש" שטוען כי ניתן לרפא הומוסקסואליות באמצעות פסיכולוגיה מבוקרת, והוא פועל באופן התנדבותי. כך שעדיין אין לומר "אבדה תקוותנו".

עומקי הטימטום אליו שוקע מוח של דתי אינם ניתנים לשיעור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יענו אדם דתי לא עושה מה שבא לו עם אישתו בחדר המיטות ??? כי אברי המין לא מתאימים ? ואני מדבר על חדירה אנלית , כי מבחינה פיולוגית הפן האנלי הוא דומה אצל הגבר והאישה .

אם מותר אנלי בין אישה וגבר אז גם בין גבר לגבר זה צריך להיות מותר ומתאים ( כמובן כל עוד זה לא הרקטום שלי - חחח ) , מבחינה פיזיולוגית אינני רואה את ההבדל , אולי קצת יותר שערות , אבל זה פחות או יותר . ( אהה כן והצעצועים קצת יותר למטה - חחח )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ררוונניייייייייייייייייייייייי ..... :facepalm:

תענוג לעקוב אחרי הודעות שלך עם כוס קפה ואיזה סנדוויץ טוב.

אתה פשוט סרט פארודייה + קומדייה + טרגדייה בחבילה אחת. חוויה. משהו מאגניף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שייך לרוב, זה שייך להגיון בסיסי ויסודי.

נורמלי הוא מי שמקיים את דרך הבריאה הנכונה.

מובן שאיברי הגוף של הגבר ושל האישה נועדו כדי להביא לעולם את פרי הילד.

בוא נגיד שבתור מישהו שמאמין בקיומו של כח עליון שמודד את המרחק בין הבשר והחלב במקרר שלך ועוקב אחריך 24 שעות ביממה כדי לראות מה אתה אוכל והאם אתה לובש ציצית או לא, לא הייתי ממהר להגדיר מהי נורמליות, במקומך.

הגיון בסיסי ויסודי מכתיב גם שאין שום סיבה להאמין באלוהים, ועם זאת אתה מאמין בו, כך שגם זה לא נימוק שהייתי שולף לו הייתי במקומך.

ואת הפוסט שקישרת אליו הפסקתי לקרוא כשהשווית הומוסקסואליות לפדופיליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...