"ארה"ב: 3 שנות מאסר לאדם ששכב עם סוסה" - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"ארה"ב: 3 שנות מאסר לאדם ששכב עם סוסה"

EasyPooper

Recommended Posts

מדענים הוכיחו שליהיות הומו זה "תקלה"

בזמן גדילת העובר ברחם אם זה זכר אמור להשתחרר הורמון שקוראים לו טסטסטורון שמשנה את הגוף (לפני שהחומר משתחרר כולם בנות :smile1:)

אצל הומואים לא משתחרר מספיק כך שהגוף משתנה אבל המוח לא

ואז הם נשארים עם תשוקה לגברים

אצל לסביות זה ההפך

משתחרר מספיק בשביל המוח ולא בשביל הגוף

או שמשתחרר במקרה.....

זה גם למה הומואים הם בדרך כלל דקים ונראים כמו בחורות......

this-is-sparta_5_imagenGrande.jpg

THIS IS HAAAAAR-TAAAAAA!!!!

(לא הכל, הרוב)

P.S.

נורמה היא עיניין של מיקום גיאוגראפי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 118
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

העדפות מיניות הינן כשמם , כלומר ההעדפות המיניות של הבן אדם הן ממש כמו שזה נשמע העדפות מיניות !!! ( העדפה כלומר רק אם יש אפשרות בחירה )

ההסבר לדברים האלו הוא פשוט מאוד , בזמן שיש לבן אדם בחירה הוא יבחר לפי ההעדפה המינית שלו ואם אין לו אז הוא יסתפק בכל מה שקרוב ,

בו נגיד ככה , לא צריך להחזיק נסתרת באי של רובינזון קרוזו כדי לדעת שהוא היה דופק עיזים - חח

שים שני יצורים חיים ( בעלי יצר חיים ויצר השרדות ) לא חשוב ממש מאיזה סוג ו / או מין , הם יצמידו ו/או יחדירו אבר לאבר , רק תנו להם מספיק זמן וצמצמו את אפשרויות הבחירה שלהם .

אתם יכולים לראות למשל בבתי כלא שאסורים הן גברים והן נשים מקיימים יחסיי מין בצורה מטורפת עם בני מינם באחוזים הרבה אבל ממש הרבה יותר גבוהים מהאחוז של ה"הומואים" באוכלוסיה , כמו כן משכב בהמה נפוץ יותר בחברות של "רועים" כמו באגן הים התיכון ובמזרח התיכון ( למען האמת סיפורים על רועים שהם דופקי עיזים הם לא דבר שאיננו שכיח ,גם בחברות דתיות שהינן "פוריטניות" תמצא יותר סקס מאותו מין עד לחתונה ואגב גם אחרי - הם התרגלו ואין ילדים , בגדודים של הצבאות הרומים למשל , או אצל היוונים - שהם ליכאורה היו אנשים שכלתניים ולכן אפשרויות הבחירה שלהם היו רחבות יותר מהאדם הממוצע , השכל יכול להצדיק את המעשים שלהם - חח , היו אומרים שנשים זה לעשות צאצאים ולהתחתן איתן ואילו "חברת" גברים/נערים זה לבילוי והנאה )

הבנתם ?

עם מי שבן אדם עושה סקס זה תלוי באפשרויות העומדות לרשותו ( המקום הוא כאן רק להגדיר מי הוא ומה היא "רשותו" )

או במילותיו של ג'ון לנון :" מה שלך את הלילה מעביר , זה בסדר גמור , זה סביר " ( תרגום עכביש ) (what get you trough the night it's all right )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכמה זמן היא הלכה ( החברה) ? :smile1:

גם כאלו עם מערכות יחסים קבועות ויציבות הטרוסקסואליות נהנים לגוון בכל מיני אורגיות ונשים נוספות כמו כן במצבים שונים וכו' אפילו עם החברה מנסים תנוחות שונות וכו' , גיוון רצון לנסות ולחוות חוויות חדשות הן מטבע המין האנושי .

אני מתאר לעצמי שמי שמשתעמם מהר יכול למצא את עצמו חומד איזו כיבשה ולא על הגריל - חחח ( או סוסה כמו נשוא הדיון ) - חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אתה אמרת :-* .

עסקינן באדם הומו [אתה]?

אממ אז משכב זכר זה נורמל- מדוע?

זה לא אני אמרתי, זו עובדה. אחוז האנשים ההומוסקסואלים בעולם גדול פי כמה וכמה מאחוז האנשים היהודים בעולם.

כיוון שאתה אובססיבי עם נורמליות וכו' - הרי שזה הרבה יותר נורמלי ו"מקובל" להיות הומו מאשר יהודי.

נניח לצורך הדיון שאני אכן הומו, לא שברור לי מדוע זה אמור לשנות לדיון עצמו.

למה משכב זכר זה נורמל? מה זה נורמל? אם בנורמל אתה מתכוון ל"רוב" - אז לא, משכב זכר זה לא נורמל.

אין בכך כדי לסתור זאת שלא כל דבר שהוא נורמל צריך להשמיד/להכחיד/לומר שהוא לא בסדר - שכן אם היית פועל באופן לוגי כה טהור - הרי שהיית מוותר על יהדותך, היית שומע רק בריטני ספירס, היית מפסיק לשחק משחקי מחשב - וגם לגור בישראל - זה ממש לא נורמל! כל שאר העולם חי לא בישראל!

אתה לא הומו - סבבה, כיף לך, ציצים זה יפה ובחורה עם פנים יפות יכולה לגרום לזמן לעצור מלכת. זה לא נותן לך שום זכות להיכנס לאף אדם אחר לסדינים, כל עוד מה שהוא עושה נעשה עם עצמו/בהסכמה מלאה עם הצד השני. ולכן אגב, זה שונה באופ מהותי מזאופיליה או פדופיליה(שלא תעז אפילו להשוות, כמו שעשית כ"כ הרבה פעמים). אין לך שום זכות אם לומר לי לקיים יחסים בתנוחה מיסיונרית או בדוגי סטייל - וגם אין לך שום זכות לורמ לי עם מי לקיים את היחסים האלו. מותר לך להחליט בשביל עצמך - וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך עשיתם פה תראד של 4 עמודים ואף אחד לא קרא את הכתבה. שלחו אותו לכלא על פריצה, השגת גבול והפרת תנאי שיחרור ולא על משכב עם בעל חיים, זה אפילו לא היה חלק מכתב האישום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פורצים ??? זה לא מעניין אף אחד , אבל לרכב על סוסה בלי אוכף ובלי תחתונים ועוד בעמידה , הממ זה כבר נושא לדיון , יחד עם זאת אחרי שאני מהרהר בהערה שלך , זה נשמע לי קצת "משונה" שיש לי ( ולאחרים ) כל כך הרבה מה להגיד בנושא - חחחח

אני עדיין חושב שהמשפט "אם חברתך לא לידך תן לידך ליהיות חברתך" עדיף על לזיין עז או חס וחלילה, גבר אחר...

]

1. חברה 2. יד 3.עיזה 4. גבר , זאת אומרת אם חלילה חברה לא נמצאת והיד בגבס נמצא אותך באחו הקרוב ?

סתם מקס אחי מתלוצצים , ( רק הרג אותי הקטע שעיזה לזיין זה בסדר כאילו וגבר זה חס וחלילה .)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא אני אמרתי, זו עובדה. אחוז האנשים ההומוסקסואלים בעולם גדול פי כמה וכמה מאחוז האנשים היהודים בעולם.

כיוון שאתה אובססיבי עם נורמליות וכו' - הרי שזה הרבה יותר נורמלי ו"מקובל" להיות הומו מאשר יהודי.

נניח לצורך הדיון שאני אכן הומו, לא שברור לי מדוע זה אמור לשנות לדיון עצמו.

למה משכב זכר זה נורמל? מה זה נורמל? אם בנורמל אתה מתכוון ל"רוב" - אז לא, משכב זכר זה לא נורמל.

אין בכך כדי לסתור זאת שלא כל דבר שהוא נורמל צריך להשמיד/להכחיד/לומר שהוא לא בסדר - שכן אם היית פועל באופן לוגי כה טהור - הרי שהיית מוותר על יהדותך, היית שומע רק בריטני ספירס, היית מפסיק לשחק משחקי מחשב - וגם לגור בישראל - זה ממש לא נורמל! כל שאר העולם חי לא בישראל!

אתה לא הומו - סבבה, כיף לך, ציצים זה יפה ובחורה עם פנים יפות יכולה לגרום לזמן לעצור מלכת. זה לא נותן לך שום זכות להיכנס לאף אדם אחר לסדינים, כל עוד מה שהוא עושה נעשה עם עצמו/בהסכמה מלאה עם הצד השני. ולכן אגב, זה שונה באופ מהותי מזאופיליה או פדופיליה(שלא תעז אפילו להשוות, כמו שעשית כ"כ הרבה פעמים). אין לך שום זכות אם לומר לי לקיים יחסים בתנוחה מיסיונרית או בדוגי סטייל - וגם אין לך שום זכות לורמ לי עם מי לקיים את היחסים האלו. מותר לך להחליט בשביל עצמך - וזהו.

עזוב אני לא רוצה להכנס לוויכוחים -במיוחד לא איתך.

זה לא שייך לרוב, זה שייךלהגיון בסיסי ויסודי.

נורמלי הוא מי שמקיים את דרך הבריאה הנכונה.

מובן שאיברי הגוף של הגבר ושל האישה נועדו כדי להביא לעולם את פרי הילד.

לכן כאשר אדם או חיה הולכים עם בני מינם - הם מתנהגים באופן לא נורמלי, שסותר את תכלית בריאתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בדיחה: כמה הומוסקסואלים נדרשים כדי להחליף נורה שרופה? תשובה: למה לתקן? למה לשנות? למה לא לקבל אותה כמו שהיא?

למעשה רוב ההומוסקסואלית מעדיפים שלא להלחם ביצרים שלהם, יותר קל להם להלחם בחברה. יש בכך איזה מין יצר מרדנות מסויים. מי שבאמת רוצה להשתנות, גם מסוגל.

זה לא ביולוגי [אבל באמת אני לא רוצה להכנס לזה] אחרי זה -זה לא יגמר .

אין הבדל בין אדם שיש לו יצר לכעוס לבין אדם יצר לאותו מין -ב-2 המקרים אפשר לשנות.

קיים ארגון דתי בשם "עצת נפש" הפועל תחת הדרכתו של הרב שלמה אבינר, ומפעיל קווי טלפון אנונימיים לבעלי נטיות הפוכות ומארגן מפגשים עם פסיכולוגים כדי לשנות את הנטייה ההפוכה. הארגון טוען שניתן לשנות את המשיכה לבני אותו המין, , ואף להגיע לאהבת האשה יום שני, רביעי וחמישי בין השעות 20:00 ל-23:00 בטלפון 02-6541899.

או באתר של עצת נפש: http://www.atzat-nefesh.org/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזכרתם לי משהו שראיתי בעבר.

לפני 12 שנה כששירתתי בלבנון ביום בהיר אחד, הייתי באחד ממתקני השמירה ותצפתתי על האזור.

הנוף היה בלתי רגיל, ראיתי רואה צאן שהולך עם העדר, שמתי לב שהוא מתרחק עם הכבשים והעיזים מהכפר ומתבודד לו.

באותו רגע לא חשדתי במשהו כשראיתי את הרואה צאן הולך ליד אחד השיחים שם, אמרתי לעצמי:"בטח הולך להשתין".

אבל, הוא לא הלך לבד, ליווה אותו עז.

לפתע הוא הוריד את מכנסיו ופשוט "עשה" את העז מאחורה.

בהתחלה לא האמנתי למה שראיתי אז לקחתי את המשקפת הצבאית(שזה היה חתיכת משקפת)

ואכן עיניי אינן טועות.

הודעתי בקשר לחברים שיבואו לראות את המעשה וכולנו היינו בשוק ממה שראינו.

---

סיפור אמיתי.

הם כל כך פרימיטיבים שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...