"ארה"ב: 3 שנות מאסר לאדם ששכב עם סוסה" - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"ארה"ב: 3 שנות מאסר לאדם ששכב עם סוסה"

EasyPooper

Recommended Posts

למה לא? תכנס לזה אני לא מאלה שמתווכחים מלא עמודים

אני סך הכל רוצה לדעת מה אתה מתכוון שזה לא ביולוגי

עכשיו אתה רואה מדוע איני רוצה להכנס לזה?

ראה הודעות של חברה "חכמים".

MiniMizer

אתה מעוות לא היה השוואה בין הומוסקסואליות לפדופיליה [שניצל דווקא שאל את זה ותראה תמענה]

לגבי אלוקים אתה מוזמן לפנות לפרטי ונראה מי ישאר עם פה :-X .

מה שכתבת מתאים לאדם שלא מכיר מאומה מהיהדות.

מצד שני יש לך את http://www.hod.org.il/

זה מה שהבדיחה [לפני כמה עמודים באה לומר] שרובם לא רוצים להשתנות

אני מדבר על כאלה שכן רוצים להשתנות -ואף יכולים.

תקרא באתר עצת נפש, הוא מיועד להומוסקסואלים דתיים שרוצים להשתנות. האתר שהזכרת נבנה בידי דתיים לאומיים שאין להם הדרכה אמיתית של רבנים. לא צריך לפרסם את התופעה משתי סיבות: 1. כי הנטייה המינית היא פסיכולוגית, ולכן יש לחשוש שאם תהיה פתיחות לתופעה, זה יגרום לעוד בחורים במשבר זהות לחשוב על זה ולהפוך להומוסקסואלים, 2. כי עניין המיניות של האדם היא מאוד אישית, ושום אדם לא צריך לפרסם לאיזה מין הוא נמשך ביחסי-אישות, מעבר לטיפולים אישיים. מי שעוסק בפרסום התופעה עוסק למעשה בפריצות ופרסום של מיניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 118
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בוא נגיד שבתור מישהו שמאמין בקיומו של כח עליון שמודד את המרחק בין הבשר והחלב במקרר שלך ועוקב אחריך 24 שעות ביממה כדי לראות מה אתה אוכל והאם אתה לובש ציצית או לא, לא הייתי ממהר להגדיר מהי נורמליות, במקומך.

הגיון בסיסי ויסודי מכתיב גם שאין שום סיבה להאמין באלוהים, ועם זאת אתה מאמין בו, כך שגם זה לא נימוק שהייתי שולף לו הייתי במקומך.

ואת הפוסט שקישרת אליו הפסקתי לקרוא כשהשווית הומוסקסואליות לפדופיליה.

אני לא התחלתי לקרוא וכבר הבנתי שזה אולך להיות הרבה זמן......

בכול אופן נורמלי זה משהוא שכול אחד מחליט

חלק חושבים שנורמלי זה ללכת ולהתאבד וחלק חושבים שנורמלי זה להילחם בטרור

בגלל ש"נורמלי" לא קבוע

וכול אחד רואה בנורמה דבר אחר יש בעיות

בן לאדן אמר את זה יפה מאוד

"אמריקאים אוהבים את החיים אנחנו אוהבים מוות, זה ההבדל בנינו"

לבן לאדן פיגועים זה נורמלי

לאחרים זה ניראה שונה מאוד וממש לא נורמלי

הנורמה זה משהוא לא קבוע

כך שאי אפשר לבו ולהגיד לבן אדם זה לא נורמלי

כי מי אתה להגיד לו שזה לא נורמלי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נורמלי הוא מי שמקיים את דרך הבריאה הנכונה.

מובן שאיברי הגוף של הגבר ושל האישה נועדו כדי להביא לעולם את פרי הילד.

לכן כאשר אדם או חיה הולכים עם בני מינם - הם מתנהגים באופן לא נורמלי, שסותר את תכלית בריאתם.

באותה מידה לכל בן אדם יש מוח ולהאמין שיש

כח עליון שמודד את המרחק בין הבשר והחלב במקרר שלך ועוקב אחריך 24 שעות ביממה כדי לראות מה אתה אוכל והאם אתה לובש ציצית או לא

מונע ממנו לתפקד כראוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא התחלתי לקרוא וכבר הבנתי שזה אולך להיות הרבה זמן......

בכול אופן נורמלי זה משהוא שכול אחד מחליט

חלק חושבים שנורמלי זה ללכת ולהתאבד וחלק חושבים שנורמלי זה להילחם בטרור

בגלל ש"נורמלי" לא קבוע

וכול אחד רואה בנורמה דבר אחר יש בעיות

בן לאדן אמר את זה יפה מאוד

"אמריקאים אוהבים את החיים אנחנו אוהבים מוות, זה ההבדל בנינו"

לבן לאדן פיגועים זה נורמלי

לאחרים זה ניראה שונה מאוד וממש לא נורמלי

הנורמה זה משהוא לא קבוע

כך שאי אפשר לבו ולהגיד לבן אדם זה לא נורמלי

כי מי אתה להגיד לו שזה לא נורמלי ?

זה הוסבר בצורה יפה מאוד , שנורמלי היא הגדרה אנושית, ולא דעה אישית. בן לאדן הוא ככל הנראה לא נורמלי, וכל מי שרוצח אנשים חפים מפשע סתם כך הוא לא נורמלי. גם אפריקאי, גם רוסי, גם אמריקאי, גם אסקימוסי מבינים שזה רע לגנוב וזה רע לרצוח, ומבינים שהאישה נועדה לאיש כדי להביא ילדים. בגלל שהשכל הישר של בני-האדם באופן טבעי אומר זאת - אנו יודעים שזה נורמלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל נורמלי היא לא הגדרה אנושית, אלא דבר תרבותי.

הרי בתור יפני, זה מאוד נורמלי להתאבד כי פיטרו אותך מהעבודה.*

ובתור בדואי, זה מאוד נורמלי לרצוח את הבת שלך אם היא שכבה עם מישהו מחוץ לנישואין.

* אני לא באמת יודע אם זה נורמלי או לא, זו סתם דוגמה. אבל יש עוד מיליארד הבדלים תרבותיים כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הוסבר בצורה יפה מאוד , שנורמלי היא הגדרה אנושית, ולא דעה אישית. בן לאדן הוא ככל הנראה לא נורמלי, וכל מי שרוצח אנשים חפים מפשע סתם כך הוא לא נורמלי. גם אפריקאי, גם רוסי, גם אמריקאי, גם אסקימוסי מבינים שזה רע לגנוב וזה רע לרצוח, ומבינים שהאישה נועדה לאיש כדי להביא ילדים. בגלל שהשכל הישר של בני-האדם באופן טבעי אומר זאת - אנו יודעים שזה נורמלי.

בעיניי המוסלמים בן לאדן הוא אליל קדוש

התורה שלהם אומרת שהם צריכים להרוג כמה שיותר בני אדם כדי לעזור להם לעבור לעולם הבה

להם זה ניראה מאוד נורמלי

אפילו ביליארד סינים יכולים לטאות

הנורמה היא לא הכרעת הרוב כמו שאתה אומר

כול אחד רואה בנורמה משהוא אחר

כך שזה שהוא מקיים יחסי מין עם סוס זה מאוד מוזר

אבל אי אפשר להגיד שהוא לא נורמלי

כי אני בטוח שכול אנסי הסוסים בעולם רואים בו כאחד משלהם וזה מאוד נורמלי בעיניהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נורמאליות, כמו כל דבר בעולמינו היא דבר יחסי, לכן לנהל וויכוח על הדבר הזה סתם יבזבז זמן מכיוון ששום צד לא בא עם דעה אובייקטיבית טהורה (בידיוק כמו וויכוחים על רקע דתי).

רוני, אין לי שום דבר נגדך ונגד דעותיך, אבל אני מציע לך פעם אחת לעבור את הגבול המוסרי ו"תאורתית" להתייחס לכל ידיעתך הדתית וההטפות ששמעת כ"בולשיט אחד גדול", לא לזמן רב, רק בשביל לעשות חושבים ולהסתכל על זה מהצד ולראות כמה ההגדרה תואמת את התוכן. עוד לפני שנה הייתי נוצרי אדוק, אחרי מחשבה עמוקה יצאתי אדם חילוני לחלוטין, שכן גם אם בדת מסויימת יש משהו טהור, משהו אמיתי הוא קבור מתחת לערימה של מניפולציות של אנשים שהשתמשו בדת למטרותיהם, לצערי הסימפטום הזה מופיע גם ביהדות. כשיבוא רגע בו הומואים יהוו רווח לכנסייה/מסגד/בית כנסת/מקדש הם יהפכו לסוג של נורמה, עד אותם ימים אנחנו כניראה לא נישרוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניצל,gameon ומקסים

כנראה לא הבנתם.

שוב...

גם יפני מבין שלהתאבד זה רע, אבל הוא רוצה לברוח מהצרות

כל אדם יודע בפנים ליבו את האמת האנושית

אנו מבינים שאסור לרצוח, ואסור לגנוב, ואסור להתעלל בחיות, וצריך לעזור לנזקקים, וכו' וכו'.

גם החילונים הכי "פתוחים" מבינים שאסור לשכב עם מישהו מחוץ לנישואין, ואפילו הגויים קוראים לזה "בגידה" ומתגרשים בגלל זה. רק ללמדך שטבע בני האדם יש את ההבנה שנישואין הם דבר מקודש בין בני זוג, והפריצות היא רעה ואסורה.

כל הומו מבין שהאיברים שלו נועדו לעבר אישה ולהביא לעולם ילדים. הוא לא טיפש.

אבל מה? יש אנשים שמנסים להתכחש למצפון שלהם, למוסר הפנימי שבהם. אנשים שמתנהגים בצורה כזו, נקראים "לא נורמלים".

ומקסים - אל דאגה אני תמיד בוחן תדברים,שאר הדברים שכתבת סלח לי זה דעות קדומות אתה לא מכיר תיהדות מזה גדולי - את הדיקדוק שלהם יהיה לך קשה להבין עד שלא תראה בעיניים- תמציאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת הפנימית הזאת, היא נורמה חברתית ותו לא. נורמה שקבענו אנחנו- בני האדם, וכמו כל קוד שבני האדם קבעו הנורמה משתנה.

זהו טבעו של האדם לשאוף למטרות שלו עצמו ולגייס כל כוח אפשרי בשביל לקיים מטרו זו או אחרת. דת היא כוח, ולא צריך ללכת רחוק בהיסטורייה בשביל לבסס את מה שאמרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

rroonnii היקר....

אני בטח אשם בזה שהזיכרון שלי גרוע אבל מונוגמיה היא המצאה מודרנית, בעבר פוליגמיה הייתה די נפוצה וביהדות אפילו יש סעיף נחמד שמאפשר את זה בתנאים מסויימים.

היום המתת חסד למשל נחשבת כ"לא נורמלית" וכמעשה נוראי. לדעתי זאת חובה מוסרית אבל נעזוב את זה. היום זה רע מחר זה טוב. הנורמה היא אופנה מתחלפת.

בקשר ל"בגידה" תכיר את המושגים נישואים פתוחים וחילופי זוגות. ברוך השם יש מספיק אנשים שבוגדים היום ולא חיסלו את הנישואים שלהם בגלל זה

ואם דיברנו על דתיים אורתודוקסיים שחיים בתקופה חשוכה וצריכים עדכון קצר... יש דבר כזה שוויון זכויות בין נשים לגברים, רק ביהדות יכולים לסקול אישה בגלל שעברה בצד הלא נכון של הרחוב.

בנוסף, בואו לא נזכיר את כל הפדופילים הדתיים ששומעים עליהם פה ושם וזה רק כי הקהילה הדתית משתיקה את הנושא.

נישואים הם לא דבר מקודש, זהו הסכם שותפות בימינו ולא יותר מזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני , לא ענית לי על ההתאמה היחסית בין רקטום של גבר ובין של אישה ואם כבר בנושא אז גם מבחינת הפה , אין ממש הבדל ( אולי רק שהזיפים מדגדגים ומוסיפים עיניין ) ( חחח ) הייתי אומר שאם היו עוצמים את העיניים לבן אדם הוא לא היה יכול ממש לנחש בוודאות מי "גורם " לו הנאה . אפילו במגע אי אפשר באמת לחוש בהבדלים בין המינים כלומר אם יעצמו לבן אדם את העיניים הוא/היא לא באמת יכולים לדעת על המגע בלבד מי נוגע בהם , קצות העצבים בעור אינם בנויים להבחין בין המינים .

עכשיו על הנורמה , אז רבותי אין דבר כזה נורמה והיה הכי קרוב לזה maximskv שמבין שנורמה זה דבר יחסי ואכן נורמה הינה ליכאורה הממוצע התיפקודי של היחיד בחברה ונכון להיום המדד היחידי לקבוע ה"נורמליות" של האדם היחיד זה אם הוא/היא מקיימים את עצמם בכוחות עצמם ומקיימים מערכת יחסים חברתית בכוחות עצמם או במונח הפסיכולוגי המצומצם " אוהב ועובד" ברגע שאדם איננו אחד מהדברים האלו יש להבין את ה"נורמליות" שלו ולסווגה .

זהו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...