מבקש המלצה לאנטנת חוץ-מבנה שתתחבר לראוטר לינקסיס WRT54GL. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה לאנטנת חוץ-מבנה שתתחבר לראוטר לינקסיס WRT54GL.

ameer_a7

Recommended Posts

שלום ,

אני לא יודע איזה חיבור זה אמור להיות , לכן איני מצליח לבחור. עדיפות לאנטנה בעלת עוצמה 8db ומעלה. מהאתר הנ"ל.

ועל הדרך , מה שם החיבור של האנטנה בלינקסיס כדי שיהיה לי קרל לבחור גם?

http://www.goldtop.co.il/category.asp?catid=1823&PropValue=PROP425VALUE2373

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אדע שהראוטר שלי תומך באופציה זו של התקנת אנטנה חיצונית?

הראוטר ממוקם , מוסתר ליתר דיוק מאחורי השולחן, בחדר בקומה 2.

בבית הקליטה מעולה , אך לרוב אני גולש מחדר ליד הבית שם הקליטה היא חלשה (2קווים בוינדוז 7) , רציתי להגביר את העוצמה.

אף פעם לא השתמשתי בתוכנת צד שלישי לראוטר ( עד עכשיו עם הקושחה המקורית של לינקסיס), ואף לא ידעתי שניתן להגביר את העוצמה פי 4 דרכה, הייתי רוצה מאד לנסות.

אפשר מדריך קצר ? :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי האנטנות פשוט תראה אם הן תברגות החוצה. זה חיבור n-type רגיל כמו לאנטנה של רדיו.

בכל מקרה יש לא מעט אפשרויות של שיפור הקליטה ע"י מיקום יותר טוב של של הציוד וחישוב של כל ה"נקדות המתות" עם תוכנה כמו netstumbler למשל.

DD-WRT version

ddwrtwifi.th.png

לקנות WRT54GL ולא להשתמש בקושחה צד ג' זה ממש בזבוז!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי!! קודם כל תודה רבה ,

התקנתי עכשיו את הקושחה של DD-WRT , אבל יש שם כל מיני גרסאות , בחרתם סתם אחת מיני..

איזה גרסה הכי מומלצץ? אני רוצה את הגרסה המלאה עם כל האפשריות והכי מומלצץ.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אז התקנתי את גרסת ה ,

באפשריות האלחוטי , נוסף תדר חדש מספר 14 - 2.484 , בקושחה המקורית היה רק עד 13 , אבל בכול זאת , אם אני בוחר אופציה 14 אני לא רואה/לא מצליח להתחבר לרשת.

אולי התדר הזה לא נקלט על ידי תקן G ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחלק מהדגמים של לינקסיס החיבור הוא מסוג tnc והסנדרט הרגיל הוא SMA

עכשיו כדי לשים SMA תיצתרך אחד כזה:

http://cgi.ebay.com/RP-SMA-Female-to-RP-TNC-Male-Adapter-For-Antenna-Router_W0QQitemZ270364734450QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item3ef2fe73f2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השיפור היה ניכר דרך הגברת העוצמה בתוכנת צד ג ללינקסיס ,

אבל , בכל זאת , אשמח לדעת מה זה מיקום טוב לנקודת השידור?

עוד שאלה על הדרך , כשאני מפעיל את השידור של הרשת האלחוטי ולוחץ SAVE בDD-WRT , אז הוא שומר את ההגדרות החדשות אבל לא מפעיל אותן , וכדי להפעיל באמת צריך לבחור APPLY , למה זה ככה? אז בשביל מה לחצן ה SAVE ??

בקושחה המקורית כשאני לוחץ SAVE אז הוא מפעיל את ההגדרה (במקרה הזה הפעלת שידור האלחוטי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשוב על זה כמו שידור של תחנת רדיו.

אם אתה ממקם את נקודת השידור מספיק גבוהה אתה יכול לכסות יותר רדיוס וככל שיהיו לך יותר מכשולים בדרך (גופים שגורמים להפרעות אלקרטו מגנטיות) ככה איכות האות תחלש באותו וקטור.

בלי ציוד מדידה הדרך הכי פשוטה לבצע site surveillance זה עם netstumbler ומחשב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודה לכם על התגובות , וסליחה על ריבוי השאלות.

אבל , הראוטר מוגדר כשידור ברירת מחדל 71 עוצמת שידור , האם הגברת עוצמת השידור למקסימום (251) פי 4 בערך משמעו הגברת הקרינה פי 4 ?

ומה עם החוק? הרי לפי החוק אסור לעבור את ה 100 , למה יש את המגבלה הזאת בחוק? והאם מה שעשיתי נחשב לעבירה?

תודות שוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין של הקרינה שיי דומה לדיון על קרינה של טלפונים סלולריים: כולם יודעים שהיא קיימת ויודעים למדוד אותה אבל אף אחד לא יכול להגיד בוודאות מה ההפשעות שלה עלינו עדיין.

לגבי עוצמת השידור אני לא בטוח מה אומרות תקנות משרד התקשורת בעניין אבל אין סיכוי ששידור של 251mW יכול לגרום לשיבושים של משהו שהוא בטווח של יותר מ20 מטר מנקודת השידור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...