Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 82 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

חכו חכו עוד חצי שנה יצוצו מלא דארק פאלאדינים שיוציאו את המיץ מהסטאטוס הנוצץ שלכם ;)

עוד חצי שנה (במידה ושום דבר לא ישתנה במולטי של MW2) רוב רובם של האנשים יהיו במולטי של BC2 , כשזה יקרה שיעשה כמה ניוקים שהוא רוצה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עוד חצי שנה (במידה ושום דבר לא ישתנה במולטי של MW2) רוב רובם של האנשים יהיו במולטי של BC2 , כשזה יקרה שיעשה כמה ניוקים שהוא רוצה...

אני לא בטוח לגבי זה כי אני משחק בביטא של BF-BC2 והוא טוב אבל לא מצויין

וכמו שרובם המשיכו לשחק ב COD4 כשיצא הראשון ימשיכו גם בנוכחי,

אלא אם כן יהיו שיפורים ממש גדולים אבל בוא לא נכנס עכשיו לאוף טופיק שכזה...

בשעה טובה קיבלתי את המשחק רק היום "באדיבות" דואר .

תתחדש ידידי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד חצי שנה אני מתגייס ואז לא יהיה לי דבר מהם :lol:

אפרופו BF, יש צפי ליציאה של BF3? או שהוא בכלל בגדר שמועה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבריה אתם באיזה שרת קבוע או משהו כי אני ראוה שכולם פה משחקים ביחד

איך אתם עושים את זה? חח אני לא בעניינים כל כך של הסטים

בכל אופן הכינוי שלי הוא ITSIK86....

אחרי שאתה מוסיף את החבר'ה לרשימת החברים שלך , אתה יכול לראות אם הם משחקים ולהצטרף לשרת שבו הם משחקים.

אופציה נוספת היא שאחד החברים מארגן PARTY ומזמין את כל החבר'ה למסיבה שלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק טוב מאוד אבל קצר רצח :pissed:

לא שווה לשלם :screwy: כ"כ הרבה על משחק כ"כ קצר.

סיימתי אותו ב3 שעות.

הנה עוד גאון שמנסה להצדיק אי-קנייה של המשחק.

אז תן לי להאיר את עיניך - למשחק יש CO-OP שמוסיף עוד משהו בסביבות ה-18 שעות במקרה הטוב. אני אישית שיחקתי מעל ל-30 שעות רק בCO-OP.

ועוד כמה וכמה מאות של שעות במולטיפלייר. כרגע עומד על 28 שעות במולטיפלייר.

והסינגל לקח לי 6 שעות במצטבר ביחד עם זה שסיימתי אותו על REGULAR ואז על HARDENED. אחרי שאני אחליט להתחיל על VETERAN זה ייקח לפחות עוד 4 שעות. לפחות.

בקיצור, להבא תדע על מה אתה מקשקש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה הזוי, האם הLEVEL 50 שלי ירד לטימיון??

אני מפעיל את המשחק מהלפטופ עכשיו, (אני בעבודה) ופתאום אני רואה שאני בLEVEL 30 מזה?? האם בPC שלי זה יהיה ככה גם?

אם כן אני פורש :P אין לי כח שוב, זה גם ככה מייאש... אני מת כבר לAK47 ...מה אפשר לעשות?

והאם יש למישהו תשובה בטוחה שאכן זה ירד לדרגה זו או שמה ה DATA BASE ב יהיה שונה??

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מגונן על המשחק בכזו תוקפניות שהיו חושבים שאתה יצרת את המשחק והוא מהווה את כל כבודך!

:lol:

שיט עלית עליי.

ובכל מקרה, אני מגונן עליו כי אני שונא אנשים חסרי אינטילגנציה שכותבים בדיון:

"עורדתי את עמישחאק!!! סיחקתי!! סיימטי עותו בשעתיים!!! חרע מסחק!!! לו שבה את הקסף!!!"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה הזוי, האם הLEVEL 50 שלי ירד לטימיון??

אני מפעיל את המשחק מהלפטופ עכשיו, (אני בעבודה) ופתאום אני רואה שאני בLEVEL 30 מזה?? האם בPC שלי זה יהיה ככה גם?

אם כן אני פורש :P אין לי כח שוב, זה גם ככה מייאש... אני מת כבר לAK47 ...מה אפשר לעשות?

והאם יש למישהו תשובה בטוחה שאכן זה ירד לדרגה זו או שמה ה DATA BASE ב יהיה שונה??

תודה מראש.

תתפלל שלא...

אם אני לא טועה , כשאתה מסיים את המשחק (כלומר לשחק במולטי) ויוצא ממנו , יש כמה שניות שהסטים עושה SYNC (אני מניח שעם הCLOUD) ומעביר את הנתונים האחרונים שלך.

אם לא נתת לו לעשות את זה , יכול להיות שזה פשוט לא נשמר וברגע שנכנסת ללפטופ , זה דרס את הנתונים (אם היו כאלה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכל מקרה, אני מגונן עליו כי אני שונא אנשים חסרי אינטילגנציה שכותבים בדיון:

"עורדתי את עמישחאק!!! סיחקתי!! סיימטי עותו בשעתיים!!! חרע מסחק!!! לו שבה את הקסף!!!"

:lol:

אני אישית הורדתי את המשחק, עשיתי בערך חצי מהסינגל, חצי מה-CO-OP והספקתי גם להגיע לרמה 11 במולטי..

..וזה משחק מדהים, אני מתכנן לקנות אותו. הייתי קונה עכשיו מאמזון (יש לי שם קרדיט) אבל את הגרסה למחשב אין במשלוח international, רק את גרסאות ה-XBOX/PS. :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתפלל שלא...

אם אני לא טועה , כשאתה מסיים את המשחק (כלומר לשחק במולטי) ויוצא ממנו , יש כמה שניות שהסטים עושה SYNC (אני מניח שעם הCLOUD) ומעביר את הנתונים האחרונים שלך.

אם לא נתת לו לעשות את זה , יכול להיות שזה פשוט לא נשמר וברגע שנכנסת ללפטופ , זה דרס את הנתונים (אם היו כאלה)

אז אתה אומר לי בעצם שאני רמה 30 עכשיו?

אם לא הבנת שיחקתי כל הזמן בPC ולא בלפטופ ,כל מה שהושג ,הושג בPC ,עדיין זה אומר שאני ברמה 30 וזה אכן קיבל נתונים חדשים??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...