Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 506 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני משחק בגאדרים פה בישראל ואנשים עם מחשבים חלשים טוענים לפניי

ויש לי 7 מגה תשתית הוט+ספק012 האם זה קשור ? בדרך כלל האינטרנט אצלי פנוי ורק אני משתמש

דווקא הפילו את הבעיה על כמות הזיכרון הקטנה רק 2 גיגה ותאמת שאני בתוך המשחק ראיתי שתכלס וינדוס+משחק לוקח 1.8 גיגה כאילו עוד נשאר קצת פנוי

אז מה אין מה לעשות בנידון הזה אכלתי אותה בגלל החיבור שלי לאנטרנט ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס שלי בכלל לא מתקשה עם הרזולוציה הכל חלק רץ.

אלקטריק אם אנחנו אומרים שהראם בעייתי קצת כי יש רק 2 גיגה ואני עובד עםwin7 64 bit אתה מציע לעבור ל32 ביט זה יתן לי יותר ביצועים ?(במצב הנוכחי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שדרג בעוד 150 שקל ל 2 GB תאמין לי יהיה לך יותר נוח על הראש מאשר להחליף ...

ואישית מנסיון 2 GB לוינדוס 64 ביט כבד ומפריע למשחק בטירוף, שידרגתי ל 3 GB עכשיו ועובד חלק לגמרי.

2GB פשוט לא מסתדר עם המשחק הזה בטעינת מפות למולטי, בהתחלה כמעט והשתגעתי מלהבין איך 2GB לא מספיקים...אבל אחרי שידרוג הבנתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה התכוונת ב150 שח לקנות עוד 1גיגה ?

להתקין 32 ביט במחשב שלי זה לוקח 15 דקות :) ככה שאין לי בעיה וכרגע אני דיי קצר בכסף אז האפשרות הראשונה לא בדיוק על הפרק

אני ממתין בכדי להביא איזה 6 גיגה טובים אבל זה ימתין מעט

אז אין ברירה רק להוסיף ? שינוי מערכת ל32 ביט לא יתן לי אוויר לנשימה קצת :) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסכים בכלל, 4GB למערכת 64BIT ונגמר העניין. תן לאפליקציות שלך לנצל כמיטב רעבונן. חברים בואו נפסיק כאן בדיון שסוטה מהדיון הראשי שגם ככה נאבד איפשהו. את התשובות קיבלת סע לשלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתם פה הרגע על וזה..

אני הולך היום לממש אחראיות על הGTX260 שלי, וכרגע התקנתי את הדבר הקטן והמסכן הזה ששכב לי בארון בשם 9400GT, ועם OC מטורף לגמרי (לא שזה משנה משהו לכרטיס הזה) אני בקושי מקבל 25FPS כשהכל על LOW על 1680*1050 בMW2... עכשיו בהחלט כיף לי לשחק. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...