Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 499 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה יותר פשוט מ?

אני משתמש במטול

אני רוצה להציק

לעשות רע

להרוג הרבה

בלי להתאמץ

אני יודע שזה מציק ומרגיז

אני שם על זה קצוץ

יותר פשוט מזה? מסריח שצריך לאסור עליו בכל מחיר, ותודה לאל שעושים את זה בשרתים מוקדשים במשחקי COD אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יותר פשוט מ?

יותר פשוט מזה? מסריח שצריך לאסור עליו בכל מחיר, ותודה לאל שעושים את זה בשרתים מוקדשים במשחקי COD אחרים

לדעתי אין שום בעיה עם מטולים בצורה שבה הם היו קיימים בCOD4, כשהם תופסים את הפרק הראשון ולא ניתן לחדש את המלאי שלהם בלי למות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הוא עוד לא קיבל תשובה.

הכנתי לך רשימה קצרה של מה-לא לשתמש ב...

-מטול כמובן

-G18

-LAST STAND/FINAL STAND

-לא להתקמפר (מה שראיתי אותך עושה לא קצת, אז תחשוב לפני שאתה שם קליימור ומחכה)

-סיימון אומר שכל אקימבו זה נובי, אני לא חושב, לדוגמא אקימבו RAFFICA, PP2000 זה לא נובי (לפי דעתי)

-AA-12

-AUTO SNIPER (WA2000, M21 EBR)

ואם אתה לא מרסס אז BARRET לא נחשב נובי בכלל.

וזהו, זה בערך הדברים הנובים שלא משתמשים בהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית אמנם לא משחק עם כל הדברים ה"נובים" במשחק, אבל גם אם השחקן מנצל את חוסר האיזון שIW יצרו במשחק ומשתמש בשלל הירקות כמו קומנדו, לאסט סטנד, מטול וכו' - כל עוד הוא משחק טוב ומגיע לתוצאות יפות, הוא עדיין שחקן טוב.

אמנם כמובן, פחות טוב מאותו אחד שישתמש בנשקים ה"קשים" יותר לשימוש כדי להגיע לאותה התוצאה, אבל ללא ספק שחקן טוב.

רוב השחקנים שמנצלים את חוסר האיזון מגיעים לתוצאות גרועות ממילא, אז את מי זה מעניין?

במקרים רבים כשאני משחק עם S6 אתם מרבים לבוא בגישה של "נובים, לא זורם לי לשחק איתם" ויוצאים בחיפוש אחר משחק אחר, אני אומר ככה - אם הם נובים זה יותר מעדיף לכם לשחק איתם, הרי שנובים פחות טובים במשחק ומהווים פחות בעיה במשחק.

מתי משיגים את התוצאות המטורפות באמת? כשמשחק שחקן תותח בלובי של שחקנים גרועים, ושם גם הוא יהנה הכי הרבה.

מעניין אותי למה קבוצת הפרקים והנשקים השנואים וה"נוביים" בPC גדולה משמעותית מזאת שבקונסולות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין אותי למה קבוצת הפרקים והנשקים השנואים וה"נוביים" בPC גדולה משמעותית מזאת שבקונסולות...

איך אתה יודע?

זה שאיזה "במאי" בmachinima לא מתלונן לא אומר ששאר הקהילה לא מתלוננת.

אלא אם כן שחקת בXBOX יותר מיומיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי כמעט חודש, אף אחד לא מתלונן. פעם ב- מישהו אומר "noobtuber", אבל זהו. למרות שזה היה בארה"ב, אולי שם ה"כללים" שונים..

ד"א ניסיתם F2000? נראה לי שזה ה true love שלי. רובה פשוט רצחני. מעולה לכל טווח (צריך ללמוד אותו, יש לו הרבה מאוד recoil). הולך מעולה עם steady aim, אני אוהב לירות איתו מהמותן כי אם אני עושה ADS אז כל חצי שניה שאני מחטיא יורדת לי מעל חצי מחסנית (בגלל ה fire rate האדיר), עם STEADY AIM קשה להחטיא. בד"כ אני משתמש ב slieght of hand, יש מספיק תחמושת לאיזה 9-10 סטריק אם מדייקים. ד"א ה red dot שלו לא נעלם כשיש EMP (למרות שאולי זה כבר patched).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אווי נוו... תגיד לי מתי בפעם האחרונה השתמשתי בFINAL STAND??? כשהתחלתי לשחק או חודש אחרי??

ראיתי, והערתי לך על זה ,אמרתי לך "למה לסט סטנד?"

ואז כתבת "FINAL STAND" אז אל תשקר,

ולגבי קאוס וריפלט ,תפסיקו בבקשה להתחנחן, כי שיחקתי איתכם מיליון פעמים וראיתי שכתבתם NOOB ,GAY וכל מיני הלצות,

אז חלאססססססססססססססססססססססססססססססססססססססס שיגעתם לי ת'צורה עם ההתייפיפות ,כולם מתלוננים ,אבל הבעיה היחידה היא שמתלוננים בפני השחקנים שהם לא הכתובת ,אבל אין מה לעשות, כנראה שאין כתובת, בכל מקרה, תפסיקו להיות PEACE & LOVE ותתחילו להיות אמיתיים ולשקף את מה שקורה במשחק, חוץ מזה שהמשחק משעמם בטירוף, לא קשור לכלום, לא נובים ולא שמובים, פשוט פאסה, הכל אותו הדבר. זו דעתי בכל אופן..

לילה טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...