Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 47 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רק אני לא רואה אף שיפור בגרפיקה ?

או שפשוט יש אצלי בעיה ממש קשה, שמישהו ייסתכל על התמונות וישווה אותן עם איך שזה עובד אצלו בבקשה.

קחו בחשבון שאלו מוקטנות שצולמו במקור ברזו' יותר גבוהה, מה שמעלה את איכות התמונה.

וואוו ,ממש גרוע... מוזר. הגדרות הכי גבוהות? ז"א כל הספקולר מאפ וצלליות וכו'..?? כי לא נראה לי[br]פורסם בתאריך: 16.11.2009 בשעה 01:44:23

הנה תמונה ,סתם נכנסתי לאיזה מפה.. פתחתי private והפעלתי את המפה האהובה עליי... :P

כנס לפה ותגדיל:

http://img17.imageshack.us/i/iw4mp2009111601453394.jpg/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אני לא רואה אף שיפור בגרפיקה ?

או שפשוט יש אצלי בעיה ממש קשה, שמישהו ייסתכל על התמונות וישווה אותן עם איך שזה עובד אצלו בבקשה.

קחו בחשבון שאלו מוקטנות שצולמו במקור ברזו' יותר גבוהה, מה שמעלה את איכות התמונה.

הבעיה אצלך.

אלו התמונות הראשונות שצילמתי מהמשחק, אי שם בעמוד 3 של הדיון:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=438265.msg3763535#msg3763535

[br]פורסם בתאריך: 16-11-2009, 02:07:55

'צת טיפשי כשהמשחק ארייקידי מלכתחילה :)

דווקא זה מוסיף לערך של המשחק במיוחד אחרי שאתה מסיים סשן של אקשן בלתי פוסק ובא לך להתרענן או להירגע

כי בהארדקור אין את כל ה"רעש" של המפות הרגילות כי כל צליל מקבל משמעות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך עזרה במשימה

אני ינסה לצמצם בפרטים כדי שלא יהיה ספוילר

קיצור צריך לברוח מכוחות של הרוסים כאשר לקחתי מידע מסויים

עכשיו זה בלתי אפשרי הם כל פעם יורים RPG שאני לא יודע מאיפה הוא בא אפילו ותמיד זה הורג אותי אני לא מצליח לברוח להם

למישו יש שיטה או משו שהוא הצליח לברוח , וגם שאני מנסה להרוג אותם בסופו של דבר מגיע הRPG הזה והורג אותי אחרי שכמעט הרגתי את כולםן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

אני לא מבין מדוע אני לא יכול לשחק חלק ברגע שאני מכוון את הפילטר (ANTIANALYSTIC) על 4 , זה לא עובד חלק , את הכל אני מכוון על מקסימום כולל רזולוציה 1600 על 1200 , המישחק מגדיר אוטמטי על 1024 על 768 ועל פילטר כפול 2 .

רוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא ממש לא מספיק חזק ל 1600 על 1200 AAX4 והכל על הכי גבוה.... והוא דיבר על הכרטיס מסך (4850), לא על המעבד....

תשים 1600X1200 עם AAX2 ואת האפשרות הראשונה בADVANCED (טקסטורה אני חושב) תשים על HIGH. אני חושב שככה תוכל לשחק יופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...