Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 42 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

LL@SS

כל הS6 זה כל החברה מהפורום ::)

אבל אתה צודק, רוב החברה פה מעדיפים להתקמפר

אני יודע שסיימון,GMAN, ו QUNTIX משחקים ברמה

אה, ויש כמובן את S6|DANCHIK שניראה לי לקח את הTOP מהחברה בפורום, אבל הוא וותיק מCOD4

תודה על הקומפלימנט :hi:

ואני ביליתי עד לחודשיים האחרונים כמעט שנה בCOD4 בקהילה פרוצה עד שעברתי למקורי.

חח ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש מצחיק שם

אפילו מבלי להכנס לפוליטיקה עצמה אלא להלך הרוח שמאחוריה והצורך "להשקיע" (זמן/כח מועט או רב ככל שיהיה) ולהגיב נגד מדינה אחת אבל לא לעשות כן נגד מדינות אחרות שכן נמצאות במשחק

בכל אופן, את המשחק אין לי (עקרונית עד שאמצא מחיר שפוי) אבל הגבתי בכל זאת. אל תתנו לטרולים להסיט את הדיון.

אם הנושא יהפך לריב פוליטי תהיו בטוחים שלא תשיגו את מה שאתם רוצים. פשוט כי זה לא הנושא. (ובעיקר אם הסיבה שישראל לא שם היא פוליטית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

In slang, a troll is someone who posts controversial, inflammatory, irrelevant, or off-topic messages in an online community, such as an online discussion forum, chat room or blog, with the primary intent of provoking other users into an emotional response[1] or of otherwise disrupting normal on-topic discussion.[2]

=מנסה להצית אש (בין היתר)

לא משנה בכל מקרה (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I don't see a problem with it as long as they add a Palestinian flag as well. Fair is fair after all, and I am sure there are some Palestinians who would like to use their flag as well. I would be happy to spectate a match between the 2 sides.

שמישהו בקשה יגיד לו שפלשתין זאת אפילו לא מדינה רשמית...

למרות שקבוצה ישראלית נגד פלשטינאית יהיה דבר מגניב לאללה, הישראלים ישתמשו בעוזי ותבור... :sleep:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתם מוצאים את ה-multi מבחינת הפינגים?

בינתיים רוב המשחקים שהייתי בהם היו באירופה, פינגים בסביבות ה 100-120

די חבל שהמערכת שהם בנו לא יכולה לשבץ שחקנים שקרובים אחד לשני, אני בתוח שיש מספיק שחקנים בישראל בשביל שישבצו אותנו ביחד. מוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתם מוצאים את ה-multi מבחינת הפינגים?

בינתיים רוב המשחקים שהייתי בהם היו באירופה, פינגים בסביבות ה 100-120

די חבל שהמערכת שהם בנו לא יכולה לשבץ שחקנים שקרובים אחד לשני, אני בתוח שיש מספיק שחקנים בישראל בשביל שישבצו אותנו ביחד. מוזר.

זה לא נכון אם יש קבוצה של ישראלים הוא מצרף אותך אלהם הוא בודק את הפינגים הוא מתחיל מ 50 ועולה לאט למעלה עד שהוא מוצא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נכון אם יש קבוצה של ישראלים הוא מצרף אותך אלהם הוא בודק את הפינגים הוא מתחיל מ 50 ועולה לאט למעלה עד שהוא מוצא

עד עכשיו עוד לא היצלחתי להיתחבר למשחק שבו הפינג היה פחות ממאה, אני בתוח שיש מאות\אלפים של שחקנים בישראל שיכולים להיות משובצים אחד אם השני, למה אני לא רואה את זה קורה? או שאולי זה כן קורה ומשהו פשוט משובש אצלי. :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את הסינגל-פלייר...

משחק פשוט מדהים, אם לא היו מאכזבים עם המולטי-פלייר אין ספק שהוא היה בטוח משחק השנה.

רק שלא הבנתי דבר אחד... ב-cod mw מראים שקפטן פרייס מת... איך לעזאזל הוא חיי ב-2?

דרך אגב, אני לא יודע אם כבר אמרו את זה אבל Ghost זה Gaz.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...