Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 39 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

השאלה היא מי מרים את הכפפה. הולך לחנויות ובודק איתם ומנהל את ההרשמה וכו'

לי לצערי אין זמן אבל אם תהיה מכירה סביב ה200 שקל (כמובן שעדיף פחות) אז אני בפנים.

אבל אולי כדאי שיפתח לזה נושא נפרד

*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה עולה 50 דולר, לא ברור אם אתה מקבל מפתח חדש לגמרי ועדיין אתה צריך להשיג דיסק התקנה.

אני מוכן לשלם עוד 10 דולר ולהיות בטוח שמה שקניתי הגיע ממקור מהימן (אותה סיבה שאני לא קונה 7 באיביי).

דרך אגב, החבוב שמוכר את המפתחות (היחידי שאני מצאתי בכל אופן) - יש לו דירוג של 95 אחוז ולא 100 - כל השליליים בגלל מפתחות לא מקוריים (used).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שעוד לא עשה את זה ורוצה לקנות את המשחק יש מערכת חדשה של מכירות קבוצתיות באתר זול גיימז שעד עכשיו לא אכזבו במחירים(לדעתי..),הכי טוב זה לשלוח להם מייל או להתקשר בטלפון ולשאול על המשחק,יכול להיות שייצא מזה משהו.

לגבי הקיל של הסכין זה הדבר הכי מדהים שראיתי בזמן האחרון...

לכל שונאי הקללות למינם-מעשה שהיה נקלעתי לשרת שאחרי משחק קצר בלובי התגלה כבית לאנשים שבזבזו שמה 5 דקות על הבעת דעתם הדמוקרטית על האמהות של חברהם. גם אני משתייך לשונאי הקללות ותת תרבות הדיבור הזאת אז שתקתי ונתתי לכעס להבנות בפנים.סוף דבר חיסלתי את כולם בשמחה שלא הייתה מביישת את מאקרוב הפסיכופאט בשעתו.אממה,נגמר המשחק וכולם כותבים לי LOL וGG וכל מיני מחמאות שאת רובם לא הבנתי כי אני נוב פעור.

מיד נתרככתי וחשבתי לעצמי,"טוב הם גם יהודים,לא הכל שחור ולבן" ושאר מחשבות חסודות ורחומות,ובמשחק הבא הגעתי למקום אחרון!(או מאוד קרוב)

לגבי גורם ההתמכרות אם אני מוחק את המולטי אני עדיין אוכל לשחק קואופ אונליין אני שוקל ברצינות לעשות את זה :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את הקמפיין (10-15 שעות משחק ברמה השלישית, ממש לא רציני)

אבל הא מראה לי 77 אחוז.....

מה עוד חסר לי?

לסיים אותו ברמה הכי גבוהה ,....

עשינו עכשיו משחק... כל הS6 הנובים האלה , :P קמפרים שאין כדוגמתם ,חוץ מסיימון אולי... היה די נחמד אבל הרמה לא הכי גבוהה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שזה ירוץ טוב, אתה משחק על הגדרות משנת 98 ואני מוכן להמר על האשך השמאלי שלי שזה רחוק מלהיות הרזולוציה הטבעית של המסך שלך

או כדי לסכם את העניין, הדרך לגיהנום רצופה כוונות טובות אבל כוונות לחוד ועצות מאד לא מועילות לחוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...