Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 320 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סקאר הוא מלך לטווח הרחוק, גם בזכות RECOIL יחסית לא גבוה

לדעתי הוא אפילו יותר טוב מACR לטווח הרחוק, כי דווקא לטווח הרחוק הכדורים של הACR כל כך חלשים שזה פטתי, הסקאר יכול להוריד אנשים כמו בוטנים.

אגב התבור גם לא כזה טוב לטווח הארוך מאוד, לדעתי אפילו ממש גרוע, בקרבות פנים מול פנים הוא משמיד, לא פחות מאשר הAK47 שגם מרנתס בפנים מול פנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בודאי, יש כאלה שיחליפו לסקנבג'ר במקומי ואני מבין אותם, זה PERK הרבה יותר טוב כשאתה לא רוצה להפסיק בלחימה שוטפת.

אבל כשאתה יכול בוזמנית להחליף לכל אפשרי ולשלוט גם בשני קליימורים ושני C4ים, אז למה לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני קליימורים ושני C4 זאת הכמות המקסימאלית שאפשר, ברגע שתניח קליימור שלישי הראשון יתפוצץ, כנ''ל C4

אגב שאני אומר שניים ושניים אני מתכוון לארבעה בו זמנית, כאשר הקלאס שאתה נשאר איתו ביד הוא זה עם הC4 בשביל להפעיל, הקליימורים יעשו את העבודה לבד.

אגב אפרופו קלאסים תמיד אפשר ללכת עם הALL ROUNDER שכולל רוס''ר כמו TAR-21 או SCAR-H או UMP45, שמוצמד אליהם משתיק

להשתמש בPERKS של SCAVANGER, STOPPING POWER ו-NINJA, עובד אחלה :xyxthumbs:

לגבי זמן טעינה של הOMA PRO, לדעתי הוא יחסית קצר, אםשר תוך כדיי קרב ממרחק בינוני להתחמש שוב בלי בעיה, אגב כבר היו לי בעבר כמה מקרים ממש טובים שבהם הופיע מולי רובה אוטומאטי ועל ידי תפיסת מחסה הצלחתי להחליף לקלאס התגנבות ולשתק אותו מהר, מאוד יעיל.

מה גם במקרה של סכנה ממשית לך ולקבוצה שלך, תמיד אפשר להחליף לקלאס נ''מ שכולל COLD BLOODED ולהוריד את הצ'ופר\הרייר\פייבלואו\מהשזהלאיהיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...