Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 304 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

15000 הריגות ו-4100 מיתות?!?! אתה מטורף!

אצלי יש איזה 1000 מיתות יותר מאשר הריגות :'(

כמו שאמרתי, כל אחד שיאפס את המונה עכשיו ,בזמן שהוא כבר יודע לשחק יגיע לאחלה יחס K\D ,זו לא חוכמה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תאה מתכוון לחבילה שאחרי STIMULUS PACK??

אם כן אז לא חושב, כמה נמוך אפשר לרדת, גם ככה זה לא הכי מומלץ לחזור אחורה, זה אומר משהו על המשחק הנוכחי, אני מקווה שזה יקרה,

לא נראה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאה מתכוון לחבילה שאחרי STIMULUS PACK??

אם כן אז לא חושב, כמה נמוך אפשר לרדת, גם ככה זה לא הכי מומלץ לחזור אחורה, זה אומר משהו על המשחק הנוכחי, אני מקווה שזה יקרה,

לא נראה לי.

חבל שאין משימות SPECOPS לצוות של 4 שחקנים למשל כמו נאצי זומבי בCODWAW שלדעתי היה מאוד מוצלח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם, אבל אצלי גם עכשיו, כשאני כבר לא סופר-נוב, עדיין מידי פעם יש לי איזה משחק שאני פשוט לא מצליח כלום חוץ מלמות..

קורה לכולם ;)

לי יש משהו כמו 20K יותר להריגות :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם, אבל אצלי גם עכשיו, כשאני כבר לא סופר-נוב, עדיין מידי פעם יש לי איזה משחק שאני פשוט לא מצליח כלום חוץ מלמות..

עכשיו אני רגוע...

תודה על הוידוי גבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, יש ימים שאני עושה כל היום 30/5 ויש ימים של 10/20. זה קורה בגלל שבכל סגנון אתה תלוי גם בקבוצה, ואם הם כ"כ נובים אז גם אתה נדפק. בגלל זה אני אוהב FFA, ששם אתה פחות תלוי במזל ובסטטיסטיקה ויותר בעצמך (למרות שגם שם יש קצת סטטיסטיקה לדוגמה אם מישהו מתקמפר ממש טוב או איזה RPG עם lightweight ו marathon וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...