Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 302 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וואוו חבר'ה, לקחתם את זה טיפה יותר קשה מן הצפוי,

בקטנה, בא לכם לשנות? תשנו. לא יקרה כלום, גם אם אני אשים DAGDEGUN ידעו מי אני ולמי אני שייך, ככה שזה לא משנה, כמו כל אחד אחר מהקלאן שלנו ,מזהים אותנו ממרחקים ;D

גם אם תשים NEXTTT MMAPP!! בירוק נזהה אותך :lol:;)

בכל מקרה למה שלא פשוט נעשה איזה סקרון לגבי זה בפורום משחקים או כללי או וואטאבר, והכל יהיה דמוקרטי וטוב. אני עדיין בעד S6 עם רענון צבעים, יהיה ממש גרוע אם חלק ישימו HWZ וחלק S6.. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד S6

נכון, צריך לייצג את HWzone וכל זה.

אבל S6 זה פשוט יותר יפה!

ןS6 זה סימון כפי שכולם כבר יודעים... וסימון השיג לנו את המשחק במחיר הכי זול בעולם!

אני מחליף לHWz רק אם ISR_SOLDIER יבוא לנשק אותי

ואני מעדיף שזה לא יקרה ;D TEEHHEE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, אני אמנם לא שמתי S6 בניק, אבל גם לדעתי זה מצלצל יותר יפה מ HWZ.

:hizuk:

גם אני לא שמתי את הS6, אבל כמו שאמרו פה - זה פשוט נראה יותר טוב מHWZ (ונשמע כמו איזה יחידה עילית :cool2:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:facepalm: :-\ :(

:'(.....

חחחחחחחחחחחחחחחחחח

DJ , עזוב אחי, תרד מזה ,בואו נחזור לשגרה ,אני אימצתי את הצבעים וזהו, סגור!!![br]פורסם בתאריך: 4.04.2010 בשעה 23:11:09

הנה דוגמה חדשה... מה אתם אומרים?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז... אני מניח שאנחנו עדיין S6...

וS6 חייב להיות צמוד.. אז אפשר לוותר על הקו באמצע[br]פורסם בתאריך: 4.04.2010 בשעה 23:17:58

:)

|^4S6^7| ^8Dj-^2Electric

dear S6 member, after a long brainstorming its decided to honor the great simonsix and unite under the S6 again, enjoy ur new nick : |^4S6^7| ^8Aaaa^2Bbbb 10x for your patiance at such a hard times

:)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...