Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 296 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קניתי MW2 לפני כמה ימים דרך , ובינתיים המשחק עוד לא איכזב אותי.

המולטי מהנה מאוד ואני עוד לא סובל מMapathy לשמחתי.

מה שכן קצת מתסכל, הוא שיש הרבה פעמים שהמערכת מחליפה Host באמצע וזה דיי מציק, מה גם,

שדיי קשה למצוא משחקים בשעות מסוימות ביום ובמיוחד אם הGame Mode פחות נפוץ כמו 3rd Person, Domination וSnD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעיה, אני ודגדה נעשה את זה ב17.5 שניות, למה לא :)

תוך 10 דקות של אימונים, הגענו ל23 שניות ,עוד מעט חוזר הביתה, אנחנו נשבור את השיא הזה, ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוך 10 דקות של אימונים, הגענו ל23 שניות ,עוד מעט חוזר הביתה, אנחנו נשבור את השיא הזה, ;D

אתה תראה שכל חצי שניה כאן הופכת להיות הרבה יותר קשה...

פרסם SS כשתגיע לתוצאה שלנו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שיש לי בעיה טכנית עם המשחק.

לפני כמה ימים קיבלתי אותו במתנה, התקנתי ויש בעיה. המשחק עולה ועובד אבל בכל מקום שיש כתוביות על המסך (אם בתפריטים ואם בזמן המשחק עצמו כשיש כתוביות של מה שהדמויות אומרות) אז במקום אותיות רואים על מיני ריבועים וצורות לא ברורות.

הקונפיגורציה שלי קצת ישנה אבל עדיין עומדת בדרישות המינימום של המשחק, כך שלא נראה לי ששם הבעיה. כמו כן, קנו לי את זה בבאג וזה נראה כמו יבוא לא מסודר - אין חוברת בעברית, אין טלפןן של תמיכה בארץ וכ"ו כך שאין בדיוק למי לפנות.

האם מישהו מכיר את הבעיה ? האם נתקלתם בכזה דבר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כמה ימים קיבלתי אותו במתנה, התקנתי ויש בעיה. המשחק עולה ועובד אבל בכל מקום שיש כתוביות על המסך (אם בתפריטים ואם בזמן המשחק עצמו כשיש כתוביות של מה שהדמויות אומרות) אז במקום אותיות רואים על מיני ריבועים וצורות לא ברורות.

הקונפיגורציה שלי קצת ישנה אבל עדיין עומדת בדרישות המינימום של המשחק, כך שלא נראה לי ששם הבעיה. כמו כן, קנו לי את זה בבאג וזה נראה כמו יבוא לא מסודר - אין חוברת בעברית, אין טלפןן של תמיכה בארץ וכ"ו כך שאין בדיוק למי לפנות.

לאיזו שפה מוגדר הSTEAM אצלך? אני חושב שזה קורה שהיא לא על אנגלית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה לעדכן/התקן מחדש לכ"מ, אם לא עובד נסה להשתמש בגרסא ישנה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...