Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 286 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

אני לא רוצה לפתוח את הפה מוקדם מידי אבל לי זה היה נראה די ברור שהDLC לא יעלה כסף לPC.

לא היה נראה לי הגיוני בכלל שהם ידרשו עליו כסף אחרי כל מה ששחקני הPC עברו בחודשים האחרונים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בנוגע ל DLC , פתחתי דיון בפורום הראשי והמנהל שם ענה:

Well from the last map pack which the was not charged for, I don't think you have anything to worry about

http://www.infinityward.com/forum/viewtopic.php?f=24&t=293736

אז יש לי הרגשה טובה שהמפות לא יעלו לנו כסף

חדשה משמחת ... :xyxthumbs:

בכל אופן,

לא תכננתי לפרסטג' שוב, אין לי כח לזה, עד שהשגתי הכל בכוחות עצמי?

100000 KILLS

44000 DEATHS

לא מוותרים על זה בקלות, בכל אופן, אני נשאר ככה, שיקראו לי מחמוד מצידי ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המונה הריגות מיתות מתאפס בפרסטיג'?! אמן-עכשיו אני עושה אחד(בעכשיו אני מתכוון לסופש-סינדרום "יש עבודה-מוחקים את MW2" מכה שנית)

בכל מקרה מייק כל מה ששחקני עברו בחודשים האחרונים מגיע מחוסר אכפתיות/תאוות בצע של אינפינטי/אקטיביזיון ככה שלא מכאן ראיה. כל המגמה עד כה עם 2MW היתה שזה 2MW ואפשר לירוק על הצרכנים כמה שרוצים-גם ככה הם ירוצו לקנות אותו-ע"פ ההגיון הזה אין סיבה שלא נאכל אותה גם בDLC אלא אם כן מישהו שם ייתקף ייסורי מצפון קשים ויחליט לערוק לצד של הטובים.(אהמ,וינס זמפלה וג'ייסון ווסט,אהמ) טוב בחזרה לעבודה. מכין כתב תביעה על ילדי הנזלת בMW2 ובכלל. ועל ערסוואטים שמדברים בקול רם/משמיעים בפלפון באוטובוס. :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש משהו דומה.בהתחלה נכנס אחרי שעה ואז זרק אותי מלובים כי "קונקשן טו סטים לובי פיילד" או משו בסגנון. ועכשיו בכלל לא רוצה לעלות ונותן הודעה שהסינק נכשל.אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא נמאס!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...