Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 263 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

טוב היו לי עכשיו שני משחקים הזויים....

הראשון הוא שלי יחד עם קלאן IDF נגד החרב'ה פה... נגמר ב200 לנו ו... פחות מ100 לS6

השני כבר אני עם החבר'ה נגד IDF, הגענו למצב שלנו יש 190 ולהם 180 אבל לנו יש רק נקודה אחת מתוך 3

איכשהו זה הגיע ל199 לנו ו198 להם... איכשהו במזל ניצחנו 200 ל199... מתח אדיר.

היה כיף לשחק נגד החבר'ה של IDF, רק חבל על הלאגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:kopfpatsch:

למה השתמשת ב " :kopfpatsch:" הישן ולא בחדש והיפה ( :facepalm:) :hat:

ד"א חייב שיהיה חצי חצי? אם אני רוצה נגיד אות פה ואות שם שיהיו לא "By the book", אפשר?

עוד דבר: איך אני יודע אם אני ה Host? ואיך אני משפר לי את החיבור? כי תמיד המד הזה ליד השם שלי נמוך בהרבה משל שאר החברה, כשאני משחק עם חו"ל בכלל אדום/צהוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DJ ,אלו IDF מזוייפים :)

|IDF| זה התג הרישמי :P

הם שחקנים ברמה טובה (חוץ מהטמבל עם השוט-גאן האטומטי),סוף סוף יש משחק נורמלי.קצת לאגים אבל חארטה.במשחק האחרון שחקנו אני אתה וsimon נגד 4 שחקנים שלהם,ונצחנו בפאקינג נקודה מזורגגת.במשחק הראשון שחקתי עם צלף אז לא היה מאזן טוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו זה רישמי, מסרתי את המשחק לאדם שלשם שינוי ישחק בו. היה כיף אתכם. חבר'ה אם אתם מקבלים בקשת חברות מMAXIMSKV2 תאשרו, זה אותו מקס הזקן עם משתמש סטים חדש ;)

לול

בדיוק מקודם שיחקתי איתו (ועם Cha0stAlker) והייתי בטוח שזה אתה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל EA יקח הרבה זמן בשביל להגיע לרמה של IW במשחקיות.

חוץ מה M24 והטנק ב BFBC2,שום דבר לא שווה נכון להים..

והאפאצ'י והבלאקהוק ומשגרי הטילים הנייחים (והניידים) והנשקים בכללי והמשחקיות עצמה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והאפאצ'י והבלאקהוק ומשגרי הטילים הנייחים (והניידים) והנשקים בכללי והמשחקיות עצמה...

לא נו, תהיה רציני שנייה אחת, אתה באמת חושב BFBC2 יותר טוב מ MW2 ?

אל תגזים, אמנם מערכת המולטי דפוקה, יש המון ילדים עם נזלת שהורסים את המשחק, אבל אלה גורמים חיצוניים, את לא יכול להשוות שום משחק ל MW2 ,אין סיכוי בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית אני חושב שכן , BC2 יותר טוב מMW2.

כל אחד וסגנון המשחק שהוא מתחבר אליו , אומנם BC2 אינו חף מטעויות,באגים,צ'יטרים וכד' אבל כיף לי יותר בBC2.

אתה יכול להיות תותח במשחק ולהרוג את כולם ועדיין תפסיד , למה? כי לא שיחקת קבוצתי.

MW2 לעצמו הוא גם כן כיף אבל אחרי שכבר עשיתי פרסטיז' ופתחתי את הכל כבר (ואני לא מתכוון לעשות את זה שוב) המשחק איבד מהכיפיות שלו.

ואני מצטער להגיד לך המשפט הזה:

אתה לא יכול להשוות שום משחק ל MW2 ,אין סיכוי בכלל.

זה המשפט הכי ילדותי שקראתי בזמן האחרון , שמת את MW2 על פודיום כל כך גבוה שאפשר לחשוב איזו יצירת מופת המשחק הזה.

משחק טוב והכל אבל לא צריך להגזים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...