Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 234 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני ואתה מייק משחקים ב BF BC2, פול גאז ונייק גם, לFOGIRD יש יא' על הראש וDAEDRA וסיימון יותר מידי בשמחק בשביל להחזיק את הדיון הזה בחיים...

אגב, מי שמעוניין לקנות את המשחק ב160 שקל שיפנה אלי בפרטי (אני הולך לקראתכם ומוריד 5 שקל שלמים מהמחיר! לא לפספס!!)

ועוד מעט FOGRID הולך לME2... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו , אני כבר חודשיים משחק ברשת וטרם יצא לי למצוא משחק Sabotage.

להרבה מאוד מודים, אין שחקנים.

בהתחלה (לפני חודש וחצי) עוד היו אנשים שמשחקים Domination ו- Capture the flag אבל היום שאני מתחבר

זה רק FFA או TDM.

אני כבר בקבוצה של HWZONE ב- והוספתי את כל החברים.

יצא לכם לשחק את המודים האלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא היה אישי ;)

מה קרה שנרדם הדיון?

הגעתי לסוף פרסטיז 7 ובינתיים אני לא ממשיך לפרסטיז הבא מהסיבה הפשוטה שלאחר שעות של אימון עם ה AK-47

קשה לי עכשיו לוותר עליו כל כך בקלות כי הוא חיה רעה רק מצריך אימונים לאפקט הרתע שלו.

ואחרי שמתרגלים לרתע שלו עם STEADY AIM אפשר להתחיל להתאמן בלעדיו ולצרף ב PERK 3 את הקומנדו פרו החיוני

WTF

אפשר להתחיל prestige mod ואז כשמגיעים לרמה 70 לא לעבור לפרסטיז' הבא?

אם כן אני רץ להתחיל פרסטיז', אחת הסיבות שדחיתי את זה כי לא רציתי להתחיל כל הזמן מההתחלה בלי שליטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר שעות של אימון עם ה AK-47

קשה לי עכשיו לוותר עליו כל כך בקלות כי הוא חיה רעה רק מצריך אימונים לאפקט הרתע שלו.

רק לי הסאונד של המשתיק קול שלו נשמע כמו ירי של בלונים? :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

160 שקל במכירה הקבוצתית של סיימון עיין שם. http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=448528.0

במסגרת פינת "מיומנו של נוב" היום בTDM זכיתי בAC130 (השני לפרסטיג' :kopfpatsch:) דרך חבילת הפתעה,אבל רק איזה חצי דקה לפני הסוף ולא הספקתי להרוג איתו א"א שלא לדבר על זה שהפסדנו.למה?למההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיומנו של נוב אחר:

אתמול היה לי סטריק של 9, כבר ראיתי את ה-AC מתקרב. התקדמתי לאט כדי להרוג עוד שניים, ואז ראיתי מישהו רץ כמה מטרים ממני בלי לראות אותי. אז רצתי אחריו בשביל להרוג אותו ואז פתאום צץ משום מקום עוד אחד והרג אותי :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי,

אתמול בלילה, דגדגן המסכן והנחמד מחפש לו משחק בתום לב, לפתע מצא משחק מעניין, אממממ, נכנס ,התחיל לשחק, ראה כי מדובר בנובים ,ישר צילצל לו ה NUKE ,ברור לא?

אבל לא, לאחר שקיבל HARRIERS AIR STRIKE ,נשמע צלצול ה NUKE הנכסף, ולא, אף אחד לא הרג יותר ממנו, מה קרה? CARE PACKAGE WITH NUKE ,

WTF????

אחרי זה בדקתי ביוטיוב והבנתי שזה HACK ,שיחקתי איתם שלושה משחקים ,בכולם זה קרה, אצל כל אחד שהזמין חבליה, מוזר, זה היה מכוער כמובן ,ומייד פינתי את עצמי לשרת אחר ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד חשבתי שהשם שלך זה DADGE GUN יעני החומק מרובים או משהו בסגנון,לא תמיד טרחתי להבין ניקים של אנשים.מסתבר שטעיתי. האמת דווקא טוב שכולם יעברו לBC2,בלי הגורם החברתי אולי נתמכר פחות למשחק הזה. אסף לפחות אתה חותר לקילסטריקס כאלה,אני אף פעם לא בונה על יותר מ7...הוי אומר אני יותר נוב. מ.ש.ל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...