Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 221 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

ברצוני להכריז בזאת על הקמת ה "צ'יטסטפו", ארגון שמטרתו לנקות את עולמינו מצ'יטרים!

הארגון רק בשלבי הכנה, אנחנו מקיימים מגעים ברשויות בשביל לקבל אישור להשתמש בנשק חם (מה לעשות הכמות כן קובעת) ואישור לתלות גופות בתלייה האהובה עלי על שלטי חוצות.

אגב, ניזכרתי שסצנה מתוך המשחק דיי דומה לסצנה מהסרט THE ROCK

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בוקר טוב יעקוב..רק חבל שקצת הרסו אותה בזה שהפכו את עיקר העניין לקרב עם המגנים ולא היריות על החברה למעלה(שזה כל היופי באמבוש הזה,למי אכפת מהמגנים?!). יש עוד כמה רעיונות שהופיעו בסרט,כגון הפלישה של הצוללנים מתחת למים,או העשן ירוק שאמור לעצור את ההפצצה האוירית.ובאופן אישי משהו בפרייס עם הכובע גרב די מזכיר לי את שון קונרי שמה עם הסילס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המולטי של Modern Warfare 2 הוחרב רשמית

מסתבר שיש אנשים שזורקים פס וההגינות לא מדברת אליהם, והפעם הרבה הרבה הרבה מעבר לשימוש במטולים, או אקימבו כזה או אחר.

*אנחה*

היום לתומי אני נכנס לשחק ברשת עד שאני מתקל בחבורה של אנשים שלכולם RANK HACK, אמרתי לעצמי "בסדר ליאור, מה אכפת לך הם בטח ניובים".

המשחק התחיל ולא עברו 5 שניות עד שהוא עשה ריסט, כך 3 פעמים. פתאום אני קולט שהמשחק התחיל בגוף שלישי!, פה כבר ממש חשדתי.

אני כהרגלי הולך ומנסה להרוג, אני הורג מישהו וקופצת לי בגדול ההודעה שאני אוהב לקבל שעליתי דרגה.

הפעם ממש לא הייתי שמח כאשר הייתי בדרגה 31 פתאום קופצת לי ההודעה שקודמתי לדרגת קומנדר (70).

חבורת אפסים מאופסים גרמו להשקעה של שעות לרדת לטמיון ובשביל מה? להרוס לאחרים את המולטיפלייר?!

שיתביישו להם, פשוט חלאות :pissed:

למזלי אני עדיין רק בפרסטיז' מספר 2 ויש לי עוד הרבה לאן להתקדם, כמו כן הצ'יט הזה לא מוסיף שום דבר מלבד (עדיין אפשר לפתוח טייטלים ולעשות צ'אלנג'ים.

בקיצור, אם אתם רואים רנק - תתרחקו! החארות האלה יהרסו לכם את הדרגה.

תודה לכם Infinity ward על כך שאין שרתים מוקדשים עם חוקים ברורים ושליטה מלאה של אנשים שפויים, באמת תודה!

מצטער על הכעס אבל אני פשוט זועם על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקון קטן:

המולטי של Modern Warfare 2 לPC הוחרב רשמית

אצלנו בPS3 הכל סבבה.

אבל תכלס אני לא מבין למה בPC יש לכם את כל התופעות האלה, הרי אין שרתים dedicated , אז איך זה קורה? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IW מצנזרת הודעות מהסגנון בפורומים, ומכתבים עם תוכן דומה זוכים לתשובה של בוט.

הייתה בפאטץ' שורה שדיברה על פיקס לחברה בעלי עותק פרוץ שלא יוכלו לשחק עם מקוריים- איפה זה סעמק?

מי שרוצה לקנות את המשחק ב200 ש"ח מוזמן לפנות אלי. אזור המרכז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Dj-Electric, גם לי זה קרה, אני עושה TDM ואני פיתאום נכנס למשהו אחר לגמרי, למזלי לא הרגתי אף אחד והדרגה שלי נשארה כמו שהיא.

חבל למשחק הזה יש פוטנציאל אדיר, אך יש כאלה שהורסים אותו וגם ה-IWnet כבר לא מתפקד כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Dj-Electric, גם לי זה קרה, אני עושה TDM ואני פיתאום נכנס למשהו אחר לגמרי, למזלי לא הרגתי אף אחד והדרגה שלי נשארה כמו שהיא.

חבל למשחק הזה יש פוטנציאל אדיר, אך יש כאלה שהורסים אותו וגם ה-IWnet כבר לא מתפקד כמו שצריך.

לא אהבתי את האווטאר שלך... נראה כאילו דגל עולה באש. לא יפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי ברמה 65 של הפרסטיג' ה6 ואז זה קרה.... :pissed: :pissed: :pissed:

עכשיו אני רמה 70 של הפרסטיג' האחרון ( 3 פרסטיג' הלכו לפח :'( )

אחד היה אתמול בבוקר בשם MERCENERIS

השניים האחרים היו עם מלא #@%$#^&**)$ בשם שלהם תיזהרו... הרסו את המשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי קרה משהו מוזר.

התחלתי לשחק TDM ובמשחק בכלל לא הייתה חלוקה של 2 קבוצות, כולם היו אדומים, ואז אני שם לב שכולם פתאום רמה 70 בפריסטיג' השני

והמשחק רץ מהר מאוד וכשאני הורג מישהו אז כתוב לי כל מיניי דברים מוזרים, ואז אחר כך כולם מתחילים לשחק מאוד איטי.

ואז פתאום בחלק של המשחק נעלמת לי כל התחמושת.

החלטתי שאני לא לוקח סיכון ועשיתי ריסטרט למחשב, מזלי שחזרתי לרמה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אני כן רוצה לקבל את הפרסטיג' אחרון רמה 70 ;D

מה הכינויים שהיו להם?

איפה מצאתם אותם? שעות? משהו?

חפיף.. הוא סידר לי את החיים :D

הפך אותי לפרסטיג' 4

ולא, זה לא מפריע לי בכלל על הקטע הזה.. כל עוד אני לא זה שמפעיל את הצ'יט מה אכפת לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק רוצה להגיד לכולכם: "בוקר טוב!!!"

אני הייתי בערך הראשון שחווה על בשרו את הRANK HACK מצד שלישי ביום השני למשחק (11.11) , "למזלי" רק קידמו אותי לדרגה 70 לפני הפרסטיג' הראשון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...