Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 218 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נדמה לי שהאווירה במשחק הזה רק הולכת וגורעת עם הזמן.

יותר וצ'יטרים.

יותר לאגים וקרטועים.

יותר ילדים מטוליסטים ונובים שרצים עם carepackage (לפחות והיו עושים את זה כמו מקצוענים- רצים הורגים שניים ואז נהרגים).

ואין כמו מערכת iw הנפלאה שדואגת שתחכו 24 שעות למשחק שהוא גם ככה דפוק ואז תקבלו דיסקונקט או החלפה של הוסט באמצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נדמה לי שהאווירה במשחק הזה רק הולכת וגורעת עם הזמן.

יותר וצ'יטרים.

יותר לאגים וקרטועים.

יותר ילדים מטוליסטים ונובים שרצים עם carepackage (לפחות והיו עושים את זה כמו מקצוענים- רצים הורגים שניים ואז נהרגים).

ואין כמו מערכת iw הנפלאה שדואגת שתחכו 24 שעות למשחק שהוא גם ככה דפוק ואז תקבלו דיסקונקט או החלפה של הוסט באמצע.

זה הגיע אליך באיחור, כל החברה שאני שומר איתם על קשר והם בגיל של אחרי הגיעו למסקנה הזאת עוד בשבוע שעבר ועכשיו הם מדברים כמו זקנים -"זוכר איזה כיף היה בחורף 2009? זוכר איזה משחק ניפלא היה MW2? "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:))) אהבתי.

בדיוק עכשיו היה לי עוד משחק מזוויע (בשגרה) וקרה משהו מעורר בחילה!

אני נמצא ליד מישהו דופק בו slash עם הסכין אז הוא זז הצידה ואחרי שניה עף ממנו דם ומופיע לי קיל של סכין..

קרה לכם פעם שעשיתם קילסטריק והוא פאקינג לא התקבל אחרי ההריגה ?! קרה לי שנכנס לי רק אחרי איזה 10 שניות או אחרי המוות.

GG IWNET suck more cock

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כמו הקטעים שיורים במישהו ואז ממשיכים ללכת, בבטחון מלא שהוא עומד ליפול מת, אבל מה לעשות לאג > בטחון!

הגעתי למצב שאני צריך לירות חצי מחסנית וגם לחכות לוידוי הריגה.

כ"כ בא לי לחנוק איזה עובד של infinity ward[br]פורסם בתאריך: 15.01.2010 בשעה 20:42:27

חיובי![br]פורסם בתאריך: 15-01-2010, 19:33:44

אתמול והיום (אחרי הפאץ 1.0.175) המולטי עובד נהדר למעט פה ושם חריגות

wat?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...