Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 215 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמה זמן משחק יש לך? בזמן משחק שלי לאנשים יש 3 פרסטיגות כבר,אם לא יותר. אתה לא משחק הרבה במולטי,אם היית משחק היית מקבל אין לזה קשר לרמה שלך במשחק.[br]פורסם בתאריך: 13.01.2010 בשעה 21:03:04

רוצה לומר: אני יותר גרוע ;D
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי שיחקת במשחק בפעם האחרונה? ::)+לאחרונה אני מנסה לחפש פרטנר לצוות מגן ריוט ורובאי כשאחד מושך את האש והשני יורה,אבל א"א לא מעוניין לנסות את זה,בסוף כולם רצים קדימה,אין לי בעיה להיות הרובאי/המגן.מי שרוצה להתנדב מוזמן.+היה לי רעיון חדשני לצוות שיקרא "צוות רוקט". למביני ענין בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי שיחקת במשחק בפעם האחרונה? ::)

אתמול...?

בקשר לצוות (חחחח צוות רוקט), הכוונה אחד עם מגן שמושך את האש ואחד שעומד מאחוריו ולוקח את כל ההריגות? אני מוכן להיות זה שהורג :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים לא כאלו מפגרים.. ראיתי סיטואציות כאלו וגם הייתי חלק מהן לפעמים.

גם בתור אחד שאוהב להשתעשע לפעמים עם המגן, אני יכול לומר שהרבה אנשים בכלל לא יורים בך כשיש להם עוד מטרות בסביבה. אם מישהו ילך איתי (כשאני עם מגן) אז מן הסתם שהוא יהיה המטרה ולא אני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי שיחקת במשחק בפעם האחרונה? Roll Eyes+לאחרונה אני מנסה לחפש פרטנר לצוות מגן ריוט ורובאי כשאחד מושך את האש והשני יורה,אבל א"א לא מעוניין לנסות את זה,בסוף כולם רצים קדימה,אין לי בעיה להיות הרובאי/המגן.מי שרוצה להתנדב מוזמן.+היה לי רעיון חדשני לצוות שיקרא "צוות רוקט". למביני ענין בלבד.

חחחחחח הצחקתני ! :lol: ;D :lol::screwy:

יש לך אחלה חשיבה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

-לא יודע,פשוט לא יוצא לי לשחק איתך הרבה,או לראות את השם שלך צהוב בסטים.אם אתה רוצה אפשר לנסות כל עוד אני מתכחש למבחני סוף הסמסטר הבעל"ט וממשיך לשחק,זה נשמע לי כוון שמתאים לדומיניישן וCTF. כמובן שבCTF א"א לא נוגע בגלל שצריך לחכות אחרי שמתים.בעעעע :puke:

-לא כ"כ פשוט נייק.מסתבר שאנשים דווקא די מפגרים.בכל מקרה על פניו נראה שזאת היתה המטרה של המגן,כמסיח ולא ככלי להרוג בו.(זה אפשרי אבל יש דרכים קלות יותר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים לא כאלו מפגרים.. ראיתי סיטואציות כאלו וגם הייתי חלק מהן לפעמים.

גם בתור אחד שאוהב להשתעשע לפעמים עם המגן, אני יכול לומר שהרבה אנשים בכלל לא יורים בך כשיש להם עוד מטרות בסביבה. אם מישהו ילך איתי (כשאני עם מגן) אז מן הסתם שהוא יהיה המטרה ולא אני.

זה תלוי איך אתה משתמש... היה לי מקרה ש2 מהקבוצה שלי מאחורי והקבוצה היריבה איזה 4 מלפני...

הסתערתי עליהם עם המגן הם זרקו עלי 2 רימונים + 2 מטולים...

אז כן היה שווה לעשות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אני לא אומר שזה כלי שלחלוטין אינו שימושי.. עובדה שיש לי קלאס כזה :)

הנקודה שלי הייתה שרק newbies יפלו בפח של "אחד מושך את האש עם המגן ואחד הורג את כולם". מן הסתם שבמרחק מסוים המגן לא מהווה איום אז המטרה הראשית תהיה ה"אחד שהורג את כולם".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל מפה מתאימה למגן, אבל במפות עם מספיק איזורים סגורים (סטייל קאראצ'י או סקידרואו) "צוות מגן" בעל יתרון מובהק אך ורק אם קיימת עבודת צוות בין נושא המגן לרובאי, וכמובן הפינג. אני לא יכול לשחק עם המגן בגלל הפינג הנוראי. אני רואה מאיפה מגיעה האש בזמן אמת כשלמעשה היא הגיעה מאותו כיוון לפני כמה עשרות שנייה... כמו כן שמתי לב שאחרי העידכון האחרון המגן איבד מכוחו, הרבה פעמים מתקפה חזיתית של נושא מגן אלי ניגמרה במותו ע"י דקירת סכין בחלקו הקידמי (הממוגן) שלפני ההגיון היה צריך לבלום את הסכין שלי...

עוד גליץ' מוזר שמצאתי- אתמול הדביקו לי סמטקס בהריגה ה24, מרוב עצבים "דחפתי קלות את העכבר לפנים" מה שגרם לשחקן להתקופף, ומכיוון שהוא עמד ליד קיר חלק מראשו ניכנס לתוך הקיר- דבר שגרם לי לשרוד את הפיצוץ של הסמטקס

OMFG :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

newbies הא נייק? :'( :pissed:אינשאללה תיפול עליך care package!

אני חושב שהמגן מכוון יותר לעבודה של שני אנשים,זה לא מושלם עדיין,וצריך לתרגל את זה,אבל לדעתי זה בעיקרו קלאס תמיכה,כמו למשל המדיק בTF2,רק שהמדיק יכול להתקרץ על אנשים ולרפא אותם,ובשביל לעבוד עם המגן כמו שצריך עדיף שיהיה פרתנר.אפשר גם להסתדר לבד,אבל זה פחות אפקטבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...