Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 195 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

ACR מדויק מאוד ובמיוחד הוא חסר כל רתע עם משתיק קול. אפשר לרוקן מחסנית שלמה לתוך נקודה אחת. פעם בטרמינל כיוונתי לראש של מישהו מקצה המסדרון אבל פיספסתי במילימטר. חשבתי שגם ככה הרובה ינוע ברתע ואשיג את ה-HEAD SHOT. איזה..... כל המחסנית הלכה מילימטר מהראש..... מיותר לציין שזה היה קטלני בשבילי ולא בשביל ההוא שיריתי עליו.....

מה שכן, עם AK אני ממש לא מסתדר..... כאלה כוונות גרועות אין לאף רובה במשחק..... והרתע..... OMG :-\

כנראה שהתרגלתי יותר מידי ל-ACR..... אין לי מושג איך אני אפתח עכשיו את התוספות של AK.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שאלה ממישהו שרוצה לקנות את המשחק.

איך המולטיפלייר בשביל מישהו שאין לו חבילת גיימר? האם הפינגים מספיק טובים כדי לשחק מולטיפלייר?

האם אפשר להסתדר גם עם פינגים של 200+? (במשחקים כמו L4D2 וBorderlands אפילו עם פינג של 300-400 ניתן לשחק באופן חלק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במשחק אין את הפינג במספר אלה רק בקווים כאלו, כלומר אין לך דרך לדעת בידיוק איזה פינג יש לך.

בעיניין הלאגים, 4 קווים מייצגים 100-0 פינג, בד"כ זה רק במשחקים עם ישראלים ככה, וגם אז לפעמים יש לאגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הסטים לא מוצא לי אף אחד? כל פעם אתם נותנים את הלינק שלכם, אני מחפש בחיפוש של הסטים וזה אף פעם לא מוצא.. אני אידיוט או שהסטים דפוק?

שים לב שאתה צריך את הכינוי של מישהו בסטים, ולא את השם שרואים מבחוץ.

נסה לדוגמא להוסיף fogrid

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לחפש בCOMMUNITY,ותבדוק גם לפי השמות בעמוד הראשון של הת'רד.אני זה S6|PEACEBRINGER7[br]פורסם בתאריך: 3.01.2010 בשעה 22:26:43

אגב אני חושד שבעיות הלאגים הרציניות זה דווקא בבזק.זה חשד בלתי מבוסס בעליל,אבל יש פה חברה עם שיש להם לאגים רציניים?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

peacebringer - אותך הצלחתי למצוא, הוספתי אותך הרגע :)

פורגיד - אותך כבר יש לי ברשימה.

כשחיפשתי את מקסים זה מצא משתמש כזה, אבל היה כתוב שהוא התחבר פעם אחרונה לפני שנתיים :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אני לא מצליח להוסיף אף אחד ?

אני רושם שם של מישהו למשל Daedra בסטים בהוספת חבר וזה לא מוצא אותו למה זה ?

למה הסטים לא מוצא לי אף אחד? כל פעם אתם נותנים את הלינק שלכם, אני מחפש בחיפוש של הסטים וזה אף פעם לא מוצא.. אני אידיוט או שהסטים דפוק?

כשאתם מחפשים חבר בסטים, תחפשו אותו לא לפי הכינוי במשחק, אלא לפי שם החשבון בסטים.

בשביל זה עשינו את הרשימה בעמוד 1 בדיון- יש לכם את כל השמות בסטים של החבר'ה כאן שרצו שיוסיפו אותם.

לכן, כשאתה רוצה למשל להוסיף את Daedra- תחפש את השם nirnavon2004 כפי שמופיע ברשימה בעמוד 1 ותמצא אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לחפש בCOMMUNITY,ותבדוק גם לפי השמות בעמוד הראשון של הת'רד.אני זה S6|PEACEBRINGER7[br]פורסם בתאריך: 3.01.2010 בשעה 22:26:43

אגב אני חושד שבעיות הלאגים הרציניות זה דווקא בבזק.זה חשד בלתי מבוסס בעליל,אבל יש פה חברה עם שיש להם לאגים רציניים?

לפעמים כן

עזוב, הבעיה היא IWNET קודם כל וחיבור לכלל העולם במקום השני.

המערכת דפוקה, היא הרבה פעמים זורקת מהלובי או בוחרת HOST דפוק לגמרי.

בגלל שאנחנו הישראלים מחוברים בקו צר לאירופה אין לנו פינגים טובים אם משחקים עם אירופאים..... היה לי משחק בשישי שבו המצב היה כל כך חמור שהיה דיליי בין לחיצה על כפתור הירי לבין הירי עצמו!!!

מצד שני, היום שיחקתי עם תורכים (כנראה) ורוסים (גם כן כנראה.... לא סגור על זה) והיה בסדר גמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חסיד גדול של משחקי FPS, אבל הבאתם לי תיאבון.

האם אני צריך רקע במשחקים הקודמים של או שModern Warfare זו סדרה בפני עצמה שאפשר לשחק מבלי קשר לסדרה שרובה עוסקת ב"היי, יש לי רובה, אולי אירה לי בכמה גרמנים?"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה G-Man :xyxthumbs:

אני לא חסיד גדול של משחקי FPS, אבל הבאתם לי תיאבון.

האם אני צריך רקע במשחקים הקודמים של או שModern Warfare זו סדרה בפני עצמה שאפשר לשחק מבלי קשר לסדרה שרובה עוסקת ב"היי, יש לי רובה, אולי אירה לי בכמה גרמנים?"

מסכים עם מי שמעליי. אם אתה מעוניין לשחק בסינגל והעלילה מעניינת אותך, קרא תקציר של 4: Modern Warfare בויקיפדיה ואתה מוכן לדרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...