Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 194 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

היה לי סיבוב מטורף עכשיו. שיחקתי sabotage ועשיתי rush עם הפצצה, ניצחנו בסיבוב תוך פחות מדקה כולל ה-countdown.

סבוטג' זה מטורף!

אני אוהב יותר את הדומילישן...

נמאס כבר מה-TD, אתה הולך הולך הולך ומחפש רק אוייבים, צריך קצת לגוון שיהיה כיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חזק, :xyxthumbs:

האמת היא שזה קרה לנו די הרבה בסבוטז, .המישחק יכול להפתיע אותך מרוב שהוא נגמר מהר.

אגב, אתמול עשיתי את הניוק הכי מהיר שראיתי אי פעם ;D

משהו כמו דקה וחצי.. הזוי לחלוטין. פשוט התפוצצתי עליהם ;D

סתם שתדעו, לא השתמשתי ב HARRIERS ,לא היתי צריך אותו ,הצבתי לעצמי אתגר. אני רוצה לעשות ניוק בלי STREAK

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ס'רבק ערס נשבר לי הזין מהמטצ'מייקינג של IW ומטומטמים שאני נופל איתם לקבוצה.

כל פעעם כל פאקינג פעם אני נופל עם חבורה של דפרניקים שיחס המוות:הרג שלהם הוא 1:2.

אי אפשר לשחק ככה.

וחוץ מDM כשאני משחק בסגנונות אחרים כמו SABOTAGE או כמעט כל סגנון אחר אני מקבל ז**

למה?! כי לזה שוות הספקיות הישראליות!

1) הכדורים של היריב מגיעים תמיד ראשונים (הפינגים דואגים לכך כשאני משחק נגד זרים ותאמינו לי מרגישים את זה).

2) אני רץ למחסה , יורים עלי תוך כדי , אני כבר בתוך המחסה בום מוות- killcam מראה אותי נורה כבר לפני המחסה..

3)ושיז*** כל הpre made teams, אני בא לשחק כמו בנאדם , חבל לי על הזמן! צריך להתפלל שיש עוד מספר שחקנים תמימים כמוני שרק עשו find match ולא התאגדו להם כמו חכמים בלילה בקבוצות של פרסטיג'רים ומחפשים להם סתם קבוצות רנדומליות כדי להרגיש כמה שהם pro's. (אי אפשר לעשות leave כל פעם כי גם כך הIWnet עובד כמו הפרצוף של המפתחים שלו וממתינים שבועה עד שמגיעים למשחק.

קשה קשה... D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חזק, :xyxthumbs:

האמת היא שזה קרה לנו די הרבה בסבוטז, .המישחק יכול להפתיע אותך מרוב שהוא נגמר מהר.

אגב, אתמול עשיתי את הניוק הכי מהיר שראיתי אי פעם ;D

משהו כמו דקה וחצי.. הזוי לחלוטין. פשוט התפוצצתי עליהם ;D

סתם שתדעו, לא השתמשתי ב HARRIERS ,לא היתי צריך אותו ,הצבתי לעצמי אתגר. אני רוצה לעשות ניוק בלי STREAK

כבר אמרתי לך שאני אוהב אותך בצד שלי, לא? :silly:

אחרי שניסיתי את M16, FAL ו-SCAR, היום מצאתי סופסוף את החבר החדש שלי לטווח רחוק, ACR.

הוא לא חזק במיוחד מה שהופך אותו לבעייתי מאוד לטווח הקצר, אבל בשביל זה אני משתמש באקימבו רפיקה ועובד על הפתיחה של ה-G18.

מה שכן, הרתע הצנוע שלו הופך אותו ללא פחות ממעולה לטווח הרחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שזה כואב לומר את זה, אני מרגיש שהיום בו אני אצטער שקניתי את המשחק קרב ובא...

אני משחק עם עצמי פשוט... הלאגים פשוט מטורפים (ואני במצב טוב יחסית - 018...) וכמו שכבר אמרו אנחנו נהרגים מבלי לדעתי למה מי מה איפה.... וזה מתסכל אחושרמוטה!!! :bash:

חבר'ה, אנחנו כבר לא יכולים לשחק!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הACR מאכזב בעוצמת הפגיעה אבל מפצה בדיוק , הSCAR קטלני בפגיעות אבל חרא בדיוק מרחוק...

אתה רציני?

עם הSCAR הייתי מוריד מרחוק חופשי

זאת אחת הסיבות שכל כך אהבתי אותו.

עכשיו אני משתמש בACR

נכון שהוא לא הכי חזק, אבל אפשר להסתדר גם מקרוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הבדל כ"כ גדול בין השניים בדיוק שלהם.. ה-ACR ממש מעט טוב יותר בזה. במרחק כל נשקי הסער אותו הדבר. ההבדלים המשמעותיים בין השניים הם בעוצמה ובקצב ירייה, העוצמה היא של ה-SCAR-H ואילו קצב הירייה הוא של ה-ACR.

אני מאוד אוהב את שני הנשקים הללו. לאחרונה התחלתי לשחק עם ה-M4A1 והופתעתי לטובה. הוא ממש דומה ל-ACR במאפיינים שלו, ההבדל הוא שה-ACR מדויק יותר ואילו ה-M4A1 בעל קצב ירייה גבוה יותר.

ואני עדיין חושב שה-PP2000 הכי טוב בתור משני.. אך לאחרונה עם הפרסטיז' כמו שהתחלתי עם ה-M4A1 גם התחלתי עם משני אחר, וזהו ה-SPAS החביב. במצבים מסוימים לאויבים פשוט אין סיכוי מולי. מה שכן, עם קצב הירייה של ה-M4A1 חובה לקחת Scavenger בתור perk ראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...