Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 190 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מישהו נתקל בבעיה שהמשחק פשוט לא עולה ?

אני לוחץ בסטים Launch Game וקופץ הלוגו היפה.......והמשחק פשוט לא עולה.

פעם שניה שאני מנסה - הוא כותב האם להפעיל ב-Safe Mode..

ה-Single עובד מצויין (לא דרך סטים), ואין לי שום בעיות של דרייברים/חומרה חלשה וכו'..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו נתקל בבעיה שהמשחק פשוט לא עולה ?

אני לוחץ בסטים Launch Game וקופץ הלוגו היפה.......והמשחק פשוט לא עולה.

פעם שניה שאני מנסה - הוא כותב האם להפעיל ב-Safe Mode..

ה-Single עובד מצויין (לא דרך סטים), ואין לי שום בעיות של דרייברים/חומרה חלשה וכו'..

אתה אופטימי מידי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אלו שמנסים למצוא כל קשר של בין המחשק למציאות וללוחמה מודרנית עדכנית, חדלו, אין כל סיכוי.

המחשק הזה "מציאותי ומודרני" כמו סופר מריו.

סכינים שהורגים בשיסוף אחד לסוליית הנעל הצבאית לעומת 50 CAL לחזה שלא מזיז ליריב (לידע כללי- כדור של barrett אשר נורה לכיוון של אדם ויצא ואותו כדור לא פגע במטרה אלא עבר קרוב יחסית לצוואר שלו, אותו אדם מת - ההדף שובר לו את המפרקת במקום).

שוטגאנים?? מי בוכה על שוטגנים?!! (פרט ל1887 אקימבו שהוא פשוט מגוחך)

מטולים?? כל עוד לאותו עילג יש scavenger וכל מה שהוא עושה זה refill ואז שימוש חוזר במטול אז הוא פאקקט. מה גם שהובים העלובים האלו משתמשים בhardline כדי לעשות כמה קילים במכה אחת (כי הם חסרי כל סקיל) ואז ישר להתחיל עם הcarepackage.

לגבי הריצה עם הcarepackage- :> אווו כןןןןן אני חותך אנשים כמו גבינה וכל אלו שבוכים שזה גליטצ' ולא פייר שינסו בעצמם לרוץ ללא כל ולנסות איך זה. מה גם שכל פעם שעולים על מכשול השחקן מעביר אוטומטית לנשק הראשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אלו שמנסים למצוא כל קשר של בין המחשק למציאות וללוחמה מודרנית עדכנית, חדלו, אין כל סיכוי.

המחשק הזה "מציאותי ומודרני" כמו סופר מריו.

סכינים שהורגים בשיסוף אחד לסוליית הנעל הצבאית לעומת 50 CAL לחזה שלא מזיז ליריב (לידע כללי- כדור של barrett אשר נורה לכיוון של אדם ויצא ואותו כדור לא פגע במטרה אלא עבר קרוב יחסית לצוואר שלו, אותו אדם מת - ההדף שובר לו את המפרקת במקום).

מממ... ממש לא. מה שכן 0.5 שפוגע בך מהמותניים ומעלה גומר אותך מיידית

שוטגאנים?? מי בוכה על שוטגנים?!! (פרט ל1887 אקימבו שהוא פשוט מגוחך)

מטולים?? כל עוד לאותו עילג יש scavenger וכל מה שהוא עושה זה refill ואז שימוש חוזר במטול אז הוא פאקקט. מה גם שהובים העלובים האלו משתמשים בhardline כדי לעשות כמה קילים במכה אחת (כי הם חסרי כל סקיל) ואז ישר להתחיל עם הcarepackage.

לגבי הריצה עם הcarepackage- :> אווו כןןןןן אני חותך אנשים כמו גבינה וכל אלו שבוכים שזה גליטצ' ולא פייר שינסו בעצמם לרוץ ללא כל ולנסות איך זה. מה גם שכל פעם שעולים על מכשול השחקן מעביר אוטומטית לנשק הראשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדור של בארט יכול להעיף לבנאדם יד במידה וזה פוגע בו ביד

אבל בMW2 אם אתה פוגע טיפה למטה בבטן השחקן ימשיך לרוץ כאילו אין מחר.

זה לא צחוק

ראיתי מה זה יריה של בארט וזה ממש מפחיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדור של בארט יכול להעיף מוריד לבנאדם יד במידה וזה פוגע בו ביד

אבל בMW2 אם אתה פוגע טיפה למטה בבטן השחקן ימשיך לרוץ כאילו אין מחר.

זה לא צחוק

ראיתי מה זה יריה של בארט וזה ממש מפחיד.

הרשה לי לתקן אותך בקטנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שחקנים כמוך מנסים להרוס לכולם את המשחק. מנסים לגרום לכולם לשחק כמו שאתה רוצה בלי מטול בלי שוטגן בלי סכין....

כנראה שמיליונים לא טועים ונהנים מלדקור בכיינים...

YEAH RIGHT :screwy:

הייתי אומר שאתה וכמוך הם אלה שהורסים את המשחק לאחרים.

ואם יש לך בעיות בהבנת הנקרא, אז ציינתי כבר שאין לי בעיה עם קמפרים/מטול/שוטגאן.

מה הבעיה?

בשביל להגיע למצב של דקירות כאלה, צריך להקדיש כל משאב אפשרי, נראה לי פייר אינף.

כל מה שיש לך כדוקר זה רק ריצה, הקרבת 2 מקומות של נשקים בשביל נשקים קלים וחלשים, הקרבת 3 PERKS בשביל לרוץ, לדקור ולרוץ מהר יותר.

לגביי אקימבויים של ריינג'ר פה כבר זה משהו אחר, או מטול למשל, זה רק משני וממש לא משפיע על הPERKS או כל דבר אחר

מה ששניכם מפספסים פה זה שאני לא מדבר על כך שנשק מסויים הרבה יותר טוב מנשק אחר.

אני מדבר על זה שהעניין העיקרי של המשחק הזה הוא יריות.

ולא, אני לא טוען שזה סימולציה של משחק יריות כי ברור לכולנו שזה לא.

זה פשוט הורס לי ולעוד הרבה שחקנים אחרים שמנסים לשחק ב-FPS ונתקלים מולם בשחקני FPK (למי שלא הבין FIRST PERSON KNIFER) שמתרוצצים להם במפה ולא ממש נותנים למשחק תחושה של SHOOTER.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת חבר'ה, זה לא אמיתי ! ;D

אני רואה פה 165164846 עמודים על "זה עשה לי ככה" ו - "ההוא עשה לי ככה" ,בקטנה אנשים. תזרמו ,כל אחד בחר לעצמו שיטת משחק, אתם לא חייבים לשחק ככה, פשוט תלמדו איך להחזיר להם כהוגן, אני משתמש לא מעט עם מטול (כשמשתמשים נגדי כמובן) ,אין לי בעייה עם זה ,זה לא הפך לנשק ראשי ,גם בפעמים שאני כן משתמש בו, אז מה? זה לא נשק שקיים בצבא?

זה דיי מגביל אותך אפילו ,כמה שאתם חושבים שזה יוצר NUKE ,אתם שוכחים שיש רק 2 רימונים כאלה.

בקיצור , תלמדו איך להתמודד עם סכינאים ,מטוליסטים ,קאמפרים (הכי מפריע לי ), וכו'....

סתם שתדעו,

לפחות 100 פעמים קרה לי שעמדתי על 10 KILLS , עוד הריגה אחת קטנה בשביל CHOPPER GUNNER,מישהו כבר על הכוונת שלי ופתאום בום, מטול ,או סכין לא היגיוני בכלל, מישהו בא ממפה אחרת עם סכין ודקר לי את הצורה :-\

אז חפיף ,יש לנו צרות יותר גדולות בחיים.

שבוע טוב !

יאללה בואו לשחק עכשיו, ותשתדלו להעלות פה סקורים יפים שלכם. סרטי מעניינים שעשיתם ,תתעסקו עם זה ולא עם שטויות.. הדיון נועד לזה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל החברה פה ששונאים סכינאים, יש לי בשבילכם הצעה מפתה-

קורס לגמילה מהתפוצצויות עצבים על הFPK , הקורס מורכב מכמה מפגשים שיקויימו בPRIVATE GAME במפה RUST בה יתחרו משתתפי הקורס בFFA עם סכינים בלבד. שיטת "קרב הסכינים" הומצאה ונוסתה ע"י מקס (AKA CPT. PRICE AKA MAXIMSKV) וPEACEBRINGER. בין יוצאי הקורס- MR.SMITH, !_NIKE_! ועוד רבים אחרים!

הכניסה חינם לבעלי התג S6

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...