Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 164 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:yelclap:אה נחמד מצדך פוגריד.ולחשוב שהיינו צוות קואופ כל הזמן הזה ולא ידענו..

כך או כך אם אתה רוצה לשחק חיזרים אז AVP זה בדיוק המשחק בשבילך כי אפשר לשחק בו (חוץ מהמארינס חסרי הישע) גם את הטורף והנוסע השמיני..(זאת בניגוד להרבה שחקנים אחרים שמתלוננים שהיו רוצים לשחק יותר את המארינס שבראשון באמת העבירו צמרמורות לאנשים.)

טריילר גיימפליי הנוסע השמיני: http://www.gametrailers.com/video/alien-terror-aliens-vs/57805

טריילר גיימפליי הטורף: http://www.gametrailers.com/video/e3-09-aliens-vs/50742

זה כל האקשן החייזרי שתצטרך לחורף. כמובן שבמולטי אנשים יגידו אחרי זה שזו רמאות להפוך לבלתי נראה ולדקור כמו הטורף,או לקפוץ על אנשים מהתקרה כמו הנוסע אבל זה לא יעזור להם הרבה...חיחי

זה בנתיים המשחק היחידי לחורף שהולך להזיז אותי מMW2..

[br]פורסם בתאריך: 23.12.2009 בשעה 20:45:52

:yelclap:גם יואל!אלמלא שהיתי שחקן גרוע וסומך על פוגריד שאומר שהוא נוב(למרות שחצי מהאנשים פה אומרים את זה,רגע לפני שהם מפוצצים לך תצורה) היינו יכולים להקים נבחרת!

בכל מקרה ממה שראיתי עד כה אתה מביא כבוד לדוסים במולטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו , אני רואה מלא חברה שהם פרסטיג' עשירי ורמה 70 שברור שהם לא הגיעו לזה לבד .. אולי כבר יש כמה אבל אין מצב שכל כך הרבה.. בכל מקרה אני בטוח שכרגע אין פרוצניקים שמשחקים , אז מי שהשהשתמש בצ'יט של רמה 70 לא אמור לקבל באן ? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם יואל!אלמלא שהיתי שחקן גרוע וסומך על פוגריד שאומר שהוא נוב(למרות שחצי מהאנשים פה אומרים את זה,רגע לפני שהם מפוצצים לך תצורה) היינו יכולים להקים נבחרת!

בכל מקרה ממה שראיתי עד כה אתה מביא כבוד לדוסים במולטי

סמוך עלי- מחוץ ל spec ops וגם בתוכם אם כי פחות, אני חתיכת נוב מטורף.

אתה יודע שמעולם לא הייתי מקום ראשון במשחק? השגתי את הצ'לנג כשמשום מה היה משחק שהייתה רק קבוצה אחת-שאני הייתי בה (היינו שני אנשים-כנראה באג) ואז הייתי מקום ראשון, עם 0....

אני ממש גרוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה כמו אקימבו revolver :lol:

אגב אחלה טריילרים של AVP, גם אני מצפה למשחק בקוצר רוח..

עריכה- מה הכוונה "destroy 3 enemy killstreak rewards using cold-blooded"?

לחסל סנטרי/מסוקים וכדומה?

כן

להשמיד אותם עם קלאס שיש בו את הפרק הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אני משוכנע שהאקימבו באופן כללי הרס קצת את המולטי?

הייתי מוותר עליו ללא היסוס

תלוי של מה. אקימבו 1887 בטוח הרס. לנשק הזה יש קונוס הריגה מאוד גדול ועם אקימבו הוא יותר חזק כמעט מכל ראשי.

באופן כללי אני חושב שאקימבו זה דבר מטומטם ולא מתאים לסגנון שלי אבל.... זה נכנס למשחק בשביל החבר'ה שמתלהבים מזה.

סיימון, ראיתי אותך עם מטול. אם אתה עם מטול גם אני ארשה לעצמי :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אני משוכנע שהאקימבו באופן כללי הרס קצת את המולטי?

הייתי מוותר עליו ללא היסוס

אוף זה כ"כ מתסכל. כולם פה מקטרים על האקימבו, ולי אין אפילו אקימבו אחד... :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...