Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 162 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

טוב אז שולם :beerchug:

אני לא הולך לקנות את BF2 אז סביר שאשאר פה.[br]פורסם בתאריך: 23.12.2009 בשעה 11:18:06

אם כי,אם לשפוט לפי הטריילר החדש של AVP סביר להניח שגם לי תהיה תעסוקה חדשה בהמשך החורף.

OMG - http://www.gametrailers.com/video/weyland-yutani-trailer-aliens-vs/60302?type=flv

גם נראה לפי הטריילר שלאנס הנריקסן שגילם את שפרד בMW2 חוזר לתפקידו כבישופ מהסרטים..מעניין.העבודה שלו בMW2 הייתה לטעמי מצויינת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זו פינה שעדיין לא סגורה גם אצלי -

אני יודע שישנה אפשרות לעשות גיבוי דרך ה-. העניין הוא שהכול אמור להיות מגובה על השרתים שלהם - אז למה לטרוח ?

למה שמו את האופציה של גיבוי ידני אם הכול שמור ב"ענן" של ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה-2: תגידו.. עשיתם את ה-challenge שנקרא dominos? (ב-elite)

צריך להרוג מישהו ע"י chain reaction of explosives. מה למשל? רימון מפוצץ מוקש והמוקש הורג את הבן אדם? קצת בעייתי כי סביר שהפיצוץ הראשון יהרוג אותו. ה-challenges במשחק ממש מגניבים, חלקם כ"כ כיפיים שאני יוצר קלאס מותאם מראש ומתחיל משחק רק במטרה להשיג אותם ^_^

הצלחתי בטעות לעשות אז זה.

זרקתי רימון ליד צלף מתקמפר, קצת פספסתי אבל היה מספיק קרוב כדי לגורם לקליימור שהוא הניח לידו להתפוצץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שכבר פירמט את המחשב לאחרונה אני יכול לסווג ולומר שההתקדמות והדרגה שלך במולטי בלבד נשמרות בקלאוד.

כל מה שקשור לסינגל ולספק אופס הלך לי פייפן עם הפרמוט ואותו חיבים לגבות אם זה חשוב לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

sniper434

איך אתה מתמודד עם הרצים ודוקרים?

לרוץ ולדקור בחזרה אני לא רוצה. אם אתה משתמש בפתרון אחר אתה מוזמן לשתף.

פשוט יורה להם בפאקינג ראש,לא צריך להיות גאון ולעשות סלטה עם בורג כמו שידידנו DJ מסביר..

במידה ופיספסתה את הדוקר,פשוט נשאר לי ללחוץ פעמיים F לסיבוב הבא :D אני גם דוקר הרבה,אבל בלי פרקים מיוחדים.

הדבר הכי אהוב עלי זה שמטוליסט מפספס,עושה רילואד וחוטף דקירה..זה מנחם.

וצלף לא נקרה קמפר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט יורה להם בפאקינג ראש,לא צריך להיות גאון ולעשות סלטה עם בורג כמו שידידנו DJ מסביר..

במידה ופיספסתה את הדוקר,פשוט נשאר לי ללחוץ פעמיים F לסיבוב הבא :D אני גם דוקר הרבה,אבל בלי פרקים מיוחדים.

הדבר הכי אהוב עלי זה שמטוליסט מפספס,עושה רילואד וחוטף דקירה..זה מנחם.

וצלף לא נקרה קמפר.

הלוואי וזה היה כל כך קל. כשהוא רץ בזיגזג זה די קשה. אולי עם שוטגן או מטול זה יותר קל.

בידיוק

מה אתם רוצים שצלף ירוץ לקרב פנים מול פנים עם פאקינג רובה צלפים?

זה מה שצלפים תמיד היו עושים ויעשו, לצלף יש קן שמחוץ לקן רוב הסיכויים שהצלף ימות.

יש כאלו שיוצאים לקרב פנים מול פנים ושורדים יופי. יצא לי להרגיש את נחת זרועם :lol:

D@gdeGun's dayly Nuke !!!

2 Nukes today ....

enjoy ;D

http://www.siz.co.il/my.php?i=t5lzmy4ozear.jpg

http://www.siz.co.il/my.php?i=tzl4wntyamoj.jpg

כמובן שהם בוכים וכו'.....

אבל שרפתי להם ת'ראש....

עם איזה קלאס אתה עושה דברים כאלו??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוואי וזה היה כל כך קל. כשהוא רץ בזיגזג זה די קשה. אולי עם שוטגן או מטול זה יותר קל.

יש כאלו שיוצאים לקרב פנים מול פנים ושורדים יופי. יצא לי להרגיש את נחת זרועם :lol:

גמאני הייתי יוצא לקרב פנים מול פנים, כוונת טרמית היא התוספת הכי טובה לכך אבל לא יצא לי לעשות לקילסטרייק של יותר מ7 לכן חזרתי לשטח בו הצלף עם ידו על העליונה, LONGSHOOTING

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרנו שמטול יצא מהתו"ל (חרוז :)) שוטגאן זה גם של נובים-פשוט לירות,איפה שיפגע יפגע..

תפתח את רמת הדיוק שלך לטווח קצר.הייתי ממליץ לך לשחק עם הפרק הירוק שמקטין את הכוונת לבנתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...