Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 161 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

לינק לפירוט ושרטוט של כל המפות במשחק.

http://forums.modernwarfare247.com/index.php?/topic/7572-spoilerish-all-multiplayer-maps/

sniper434

איך אתה מתמודד עם הרצים ודוקרים?

לרוץ ולדקור בחזרה אני לא רוצה. אם אתה משתמש בפתרון אחר אתה מוזמן לשתף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דימר סחה על פירוט המפות,לגבי דקירות: כשאני מתרוצץ בראסט(על מנת לדקור אנשים,לא אשקר) אני מקפיד להשליך מדי פעם איזה סמטקס מאחורי ובכללי מדי פעם מסתובב אחורה. זה לא כזה מסובך,פשוט צריך להזהר.דוקרים בד"כ לא מתקמפרים אלא רצים אליך ככה שזה רק עניין של לזהות אותם בזמן ואז או לרוץ אליהם ולראות מי יצליח לדקור את השני,או לירות בהם אם יש חזק מספיק ומספיק ספייס,או סמטקס אם מדובר במישהו עם מגן ואתה לא בטוח שאתה יכול עליו.

גם תמיד טוב לעשות דקירת נקמה ולהתגנב על הדוקרן כשהוא בא לדקור מישהו אחר ולדקור אותו בעצמו.

כך יתקיים "נחשון השוויצר ידקר מהשפיצר".

סנייפר אני זוכר במשחק הראשון ששיחקתי איתך זה היה בווייסטלנד והתעצבנת מוות על מטוליסט אחד שעשה אמבושים לכולם מעל היציאה מהבונקר..זה באמת קצת מרגיז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לינק לפירוט ושרטוט של כל המפות במשחק.

http://forums.modernwarfare247.com/index.php?/topic/7572-spoilerish-all-multiplayer-maps/

sniper434

איך אתה מתמודד עם הרצים ודוקרים?

לרוץ ולדקור בחזרה אני לא רוצה. אם אתה משתמש בפתרון אחר אתה מוזמן לשתף.

כשמישהו בא לדקור אותי, אני קופץ אחורה, שואט קדימה ודוקר אותו בחזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דימר סחה על פירוט המפות,לגבי דקירות: כשאני מתרוצץ בראסט(על מנת לדקור אנשים,לא אשקר) אני מקפיד להשליך מדי פעם איזה סמטקס מאחורי ובכללי מדי פעם מסתובב אחורה. זה לא כזה מסובך,פשוט צריך להזהר.דוקרים בד"כ לא מתקמפרים אלא רצים אליך ככה שזה רק עניין של לזהות אותם בזמן ואז או לרוץ אליהם ולראות מי יצליח לדקור את השני,או לירות בהם אם יש חזק מספיק ומספיק ספייס,או סמטקס אם מדובר במישהו עם מגן ואתה לא בטוח שאתה יכול עליו.

גם תמיד טוב לעשות דקירת נקמה ולהתגנב על הדוקרן כשהוא בא לדקור מישהו אחר ולדקור אותו בעצמו.

כך יתקיים "נחשון השוויצר ידקר מהשפיצר".

סנייפר אני זוכר במשחק הראשון ששיחקתי איתך זה היה בווייסטלנד והתעצבנת מוות על מטוליסט אחד שעשה אמבושים לכולם מעל היציאה מהבונקר..זה באמת קצת מרגיז

מסכים איתך לגבי כל מה שרשמת, אבל הבעיה שלי היא, שוב פעם, במרחקים קצרים. אני פשוט לא מספיק להכניס להם מספיק כדורים כי הם גם רצים בזיגזגים וקשה לכוון. כל מי שרץ ודוקר משתמש במשקל מופחת ובמרתון. זה נותן לשחקן מהירות חלומית. U SHOULD KNOW :smile1:

אני גם לא רגיל לדקור, לא אוהב את זה, אז גם אף פעם (באמת אף פעם) לא הרגתי מישהו עם דקירות.

מחר אנסה לשנות את הכפתור של הסכין מ-E לכפתור של עכבר וניראה, אולי זה יעזור. עם הכפתור הזה אני מעביר למטול יופי טופי אבל כרגע הוא לא ממש שימושי כי יש לי רק קלאס אחד עם מטול.

בלי קשר, איך הגעת לRUST? :smile1:

אני שיחקתי במפה הזאת רק פעם אחת ועד אז הייתי בטוח שבסוף המפתחים העיפו את המפה הזאת והיא לא באמת קיימת.

בכל מקרה, מפה לא בשבילי, מאוד קטנה, לא אוהב כאלו.

די-ג'יי, איך קופצים אחורה? אפשר אולי גם לעשות ספרינט אחורה? זה יכול להיות שימושי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח מה הבעיה עם הדוקרים?

זה הכי כיף כי אני גם עושה את זה הרבה

אני בכללי משתמש ב Maraton Pro

Lightweight Pro

Commando Pro

ונשק שוטגאן Spas 12 עם GRIP

זה כיף לדקור ואי אפשר להגיד שלא

אבל מי ששיחק איתי יכול להעיד על זה שאני לא משחק מסריח ולא מתקמפר ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דימר:דווקא בגלל שהיא צפופה,rust היא המפה המושלמת:

מינימום טקטיקה,מקסימום כאוס,וגן עדן לדקירות.

כדאי לך ללמוד לדקור כי הדקירות נותנות לך יתרון די חשוב במשחק.הרבה פעמים אתה מופתע לגלות מישהו מול הפרצוף שלך בטווח אפס גם בלי שהתכוונתם לכך ואם אתה יודע לדקור ההפתעה הזו הופכת לקיל במתנה. אם אתה רוצה אתה מוזמן להצטרף אלי(אני לא משחק כרגע) או אולי לנסות לקבוע עם מקסים על "קרב סכינים". זה תמיד עוזר להתחדד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שלדוקר עצמו זה כיף, אבל...וזה אבל גדול - לא הגיוני שבמשחק אחד ידקרו אותך 40% מסך הפעמים שנהרגת.

זה לא הגיוני, המשחק צריך להיות מבוסס יריות והסכין צריך לשמש רק למקרה שאתה נתקל ממטר ולא היית מוכן לזה.

זה שהמפתחים פיתחו PERKים במיוחד בשביל זה - גורע מההנאה במשחק (לפחות שלי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין מה הביג דיל..זה כמו שיש את הקלאס של הספיי בטים פורטרס.או שבAVP הבא עלינו לטובה יהיה את הטורפים והחיזרים שמן הסתם יתגנבו ויהרגו כאילו אין מחר.זה שיש דקירות זה מעשיר את החוויה,בדיוק כמו סנטרי או רובה צלפים או קילסטריקס,או כל דבר אחר.פשוט צריך ללמוד איך להתגונן.

אנשים הרגו אותי עם כל המטוסים והמסוקים למינם,אז בכיתי? לקחתי סטינגר והתחלתי להוריד אותם.(בתקווה שנלמד איך להעלות כמה שיותר כאלה לשמים בעצמי..)

כמאמר החכם:"dont get mad,get even"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדיי להרוג קמפרים צריך לחשוב כמו קמפר, לא לרוץ יותר מדיי אלא כמה שפחות.

לא להחשף למקומות רחבים, לסרוק פינות חשוכות.

למשל במפה WASTELAND מי שמכיר בC יש כמה מבנים וטון של סנייפרים, לפני שאני מגיע לכבוש\להגן על הנקודה אני עובר שם ומנקה אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שלדוקר עצמו זה כיף, אבל...וזה אבל גדול - לא הגיוני שבמשחק אחד ידקרו אותך 40% מסך הפעמים שנהרגת.

זה לא הגיוני, המשחק צריך להיות מבוסס יריות והסכין צריך לשמש רק למקרה שאתה נתקל ממטר ולא היית מוכן לזה.

זה שהמפתחים פיתחו PERKים במיוחד בשביל זה - גורע מההנאה במשחק (לפחות שלי).

מסכים עם הכול, לא יכלתי לנסח את הדעה שלי יותר טוב.

דימר:דווקא בגלל שהיא צפופה,rust היא המפה המושלמת:

מינימום טקטיקה,מקסימום כאוס,וגן עדן לדקירות.

כדאי לך ללמוד לדקור כי הדקירות נותנות לך יתרון די חשוב במשחק.הרבה פעמים אתה מופתע לגלות מישהו מול הפרצוף שלך בטווח אפס גם בלי שהתכוונתם לכך ואם אתה יודע לדקור ההפתעה הזו הופכת לקיל במתנה. אם אתה רוצה אתה מוזמן להצטרף אלי(אני לא משחק כרגע) או אולי לנסות לקבוע עם מקסים על "קרב סכינים". זה תמיד עוזר להתחדד.

מקבל את ההצעה, אבל מז"א להצטרף? ל-PRIVET MATCH? דרך אגב, רוצה גם כמה SPEC OPS? בשישי שבת יש לי מלא זמן.

אין לי בעיה עם דקירות אם אתה נתקל במישהו מטווח 0. אני לא עושה את זה כי אני לא משתמש בסכין אבל לא נגד זה. הבעיה שלי זה עם שחקנים שמתרוצצים עם סכין כמדיניות וגם כשרואים מישהו לא ממש קרוב אליהם לא יירו בו אלא יעשו RUSH וידקרו. זה משחק SHOOTER לא משחק STABBER :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דימר:אני פנוי לspec ops,במיוחד מכיוון שנמחק לי כל מה שמעל אלפא כשפירמטתי את המחשב.. :'(.. אבל לא בשבת..(יש פה עוד דוסים חוץ ממני?יהיה נחמד להכיר כאלה) אני אדבר איתך אם אתקין את המשחק בשישי ואם לא אז אחרי זה.

לגבי הבכי על הrunners אני מפנה להודעה הקודמת שלי בנושא ע"ש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דימר:אני פנוי לspec ops,במיוחד מכיוון שנמחק לי כל מה שמעל אלפא כשפירמטתי את המחשב.. :'(.. אבל לא בשבת..(יש פה עוד דוסים חוץ ממני?יהיה נחמד להכיר כאלה) אני אדבר איתך אם אתקין את המשחק בשישי ואם לא אז אחרי זה.

לגבי הבכי על הrunners אני מפנה להודעה הקודמת שלי בנושא ע"ש

דבר עם forgid

וזה לא בכי, סתם הוצאת קיטור. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nkadusi כן זה כיף יותר מעוגת דובדבנים בסמטקס שמתפוצצת בפרצוף.

דימר אה קטע דווקא שיחקתי איתו קצת..

אני פשוט לא מסכים איתך ועם REZA בקטע הזה של הדקירות.כי זה לא משהו שאי אפשר להתמודד איתו.

זה שאתם לא יודעים או לא נהנים מחלק משמעותי מהמשחק,לא אומר שהוא לא צריך להיות קיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות כל הדברים שכתבו פה, אני חושב שהמשחק עושה את העבודה בצורה טובה.

במיוחד שהוא לא אמור להחזיק בשוק יותר מדי זמן (במרץ מגיע BF2) 8) ואז כמות השחקנים במשחק הזה תרד בצורה דרסטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...