Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 156 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

אני משחק כמעט ורק עם קלאס אחד שכולל:

SCAR-H+FMJ

SPAS-12+Grip

עם פרקים Scavenger Pro, Cold-Blooded, Study Aim Pro

אני כמעט ולא מחליף קלאסים, ואני לא רואה סיבה

אני לא מרגיש (כמו שמישהו אמר פה) שלמפה אחת מתאים אחד ולמפה אחרת מתאים אחר

אני מסתדר מצוין עם הSCAR

טוב לקרוב, לרחוק, ואת הבעיה של המחסניות שמתרוקנות מהר פותרים עם הScavenger

אולי כשיפתח הAK אני אחליף אליו, אבל עד אז נראה לי שאני אשאר עם זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני אישית בקושי מסתדר עם ה-5 שיש, איך אפשר? צריך לפחות אחד קלע\צלף אחד עם מכונות יריה וטיל נ"מ ואחד לטווחים קצרים ,כלומר תת מקלע. זה משאיר רק 2 לטווח בינוני-רחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לאחרונה התמכרתי ל-lightweight ול-marathon.. מרגיש ממש כבד בלי

כרגע החלפתי את marathon ב-bling כדי להשתמש ב-2 תוספות על מנת להשיג את כל התוספות והאפשרויות של הנשק (ACR)

כשאסיים בטח אחזיר את מרתון ואשאיר את ה-ACR עם red dot sight (לא מתלהב מ-holographic sight)

את ה-perk האחרון אני תמיד מחליף.. כל פעם מנסה משהו אחר. עוד לא אהבתי perk מסוים.

אני מאוד רוצה stopping power עם ה-ACR.. אבל קשה לוותר על lightweight שגם מאפשר כניסה מהירה לכוונת לאחר ספרינט וגם ריצה מהירה יותר

אולי אם ב-SP pro היה משהו מעניין אז זה היה מטה את הכף. נזק גבוה יותר נזק רכבים? מתי במולטי צריכים לתקוף רכבים? אם הכוונה היא לסיטואציות בהן האויב מתחבא מאחורי - אז זה גם מיותר כי כמעט ואין רכבים במשחק. (עריכה: בעצם רשום enemy vehicles.. של האויב, לא סתם במפה.)

אני אישית בקושי מסתדר עם ה-5 שיש, איך אפשר? צריך לפחות אחד קלע\צלף אחד עם מכונות יריה וטיל נ"מ ואחד לטווחים קצרים ,כלומר תת מקלע. זה משאיר רק 2 לטווח בינוני-רחוק.

אני כל הזמן עם אותו קלאס. אתה בקושי מסתדר עם 5 קלאסים? :o :o

עריכה- בדף הראשי רשום:

"Lightweight - תנועה מהירה יותר

ברמה מתקדמת: מהירות סכין גבוהה יותר"

צריך לתקן את זה. ברמה מתקדמת כפי שציינתי הכניסה לכוונת מהירה יותר אחרי sprint.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם לא מבין איך אנשים מסתדרים עם קלאס אחד, במיוחד אם הוא כולל את SCAR

בהתחלה הייתי מאוהב בנשק הזה אבל תבור עולה עליו בטווח קרוב ו-ACR ואפילו M4 עולים עליו בטווח רחוק. זה פשוט עניין של מספרים, תבדקו את הטבלה שהבאתי ונמצאת בלינק בעמוד הראשון.

הוא מאוד חזק אבל.....בעייתי בגלל מחסנית קטנה וקצב אש מאוד נמוך. יש לו גם רתע לא קטן. איתו חייבים scavenger

למרות זאת היה לי עכשיו משחק של 29-10 איתו בדומיניישן כולל כמה הריגות יפות במצבי לחץ :yelclap: אבל זה ניראה לי יותר כמו מזל.

הגעתי סופית למסקנה שה-ACR וכל השאר ברמת הנזק שלו לא מתאימים לטווחים קרובים אלא אם כן משתמשים ב-stopping power. נמאס לי כש- runners למיניהם מקבלים ממני 3 כדורים לחזה אבל עדיין מספיקים להגיע אליי ולדקור אותי.

היה לי משחק זוועה ב-UPRISE עם ACR כי כל הזמן runners דקרו אותי מול הפרצוף שלי. החלפתי לתבור וישר עשיתי רצף של 5 הריגות.

!_Nike_!

אתה runner שמתרוצץ עם סכין ואקימבו של משהו? אם תחליף את ACR לתת מקלע, למשל UMP מאוד חזק, אתה תהיה יותר מהיר ויותר קטלני.

B.D.B

מסכים איתך, חוץ מהקלאס של צלף אבל זה בגלל שאני שונא צליפות, זה משעמם אותי. אני למשל עושה קלאסים קצת שונים לTDM ול-DOMINATION.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה runner שמתרוצץ עם סכין ואקימבו של משהו? אם תחליף את ACR לתת מקלע, למשל UMP מאוד חזק, אתה תהיה יותר מהיר ויותר קטלני.

לא ממש..

לגבי ה-ACR.. אני לא מסכים. הרי לא סתם יש כל מיני נשקים, אין מצב שנשק אחד עדיף מהשאר. ברור שכל אחד עדיף למטרות מסוימות. בכל אופן הרגתי לא מעט עם ה-ACR בטווח קצר. יש לו קצב אש גבוה שגם כן מכפר על הנזק הנמוך. אם לא אכפת לך לוותר על lightweight אז קח SP ואז הנשק דיי טוב. מה שבטוח אל תצפה שנשק אחד ישמש אותך לכל המצבים, אתה צריך לדעת מתי להחליף לנשק משני. אם אני בדרכי במפה highrise לתוך אחד מהבניינים אז אני עובר לנשק משני שטוב יותר לטווח הקצר.

נ.ב. ה-matchmaking במשחק הזה משגע אותי, אני בוחר sabotage והוא זורק אותי למשחק שהטמינו כבר את הפצצה ונותרו 20 שניות לסיום :|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש..

לגבי ה-ACR.. אני לא מסכים. הרי לא סתם יש כל מיני נשקים, אין מצב שנשק אחד עדיף מהשאר. ברור שכל אחד עדיף למטרות מסוימות. בכל אופן הרגתי לא מעט עם ה-ACR בטווח קצר. יש לו קצב אש גבוה שגם כן מכפר על הנזק הנמוך. אם לא אכפת לך לוותר על lightweight אז קח SP ואז הנשק דיי טוב. מה שבטוח אל תצפה שנשק אחד ישמש אותך לכל המצבים, אתה צריך לדעת מתי להחליף לנשק משני. אם אני בדרכי במפה highrise לתוך אחד מהבניינים אז אני עובר לנשק משני שטוב יותר לטווח הקצר.

נ.ב. ה-matchmaking במשחק הזה משגע אותי, אני בוחר sabotage והוא זורק אותי למשחק שהטמינו כבר את הפצצה ונותרו 20 שניות לסיום :|

לא ממש לגבי ה-UMP או לא ממש לגבי ה-runner?

ברור שאפשר להרוג אם ACR בטווח קרוב, אני התכוונתי למצב בו אתה קרוב לאחד המתרוצצים הללו עם מרתון +lightweight ובטח יש לו גם איזה tactical knife.

במצב כזה הסיכויים נגדך אלא אם כן אתה עם SP

אני בכלל משתמש בדם קר ומשתיק כמעט עם כל הנשקים ומסתדר איתם ככה חוץ ממשחקים בהם יש מלא מהמתרוצצים הללו ואז הדם הקר והמשתיק בכלל לא אפקטיביים ואני אוכל אותה, במיוחד עם ACR. במצב כזה אני עובר לנשק חזק גם בלי SP כמו תבור או UMP45. דרך אגב, אחת השיטות לדפוק את המתרוצצים שרצים אליך באמוק זה לתקוע להם רימון בין הרגליים מהמטול :)

מבחינת נשקים משניים.... אני לא מצאתי אחד אפילו שמצא חן בעיני... לכולם יש חסרונות גדולים מידי כמו טווח, קצב אש גבוהה מידי או נמוך מידי, עוצמה.... חוץ מאקימבו של 1887 :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש לגבי ה-runner

לגבי הסיטואציה שתיארת- אני לא חושב ככה. אם הוא בא אליי מפינה אז מה לעשות - יש לו יתרון, אלא אם כן יש לי תזמון טוב עם הכפתור E. אם הוא בא מאחורי - אז על זה אין מה לומר, אם הוא בא מאחורי אז הוא יכל להרוג אותי עם כל . אם הוא בא מלפניי ויש מרחק מסוים אז זה לרוב אני הורג אותם עם ה-ranger* akimbo :) בא-באנג! ..והוא מת.

חוץ מזה שהסכין/E הוא חלק מהמשחק גם בלי lightweight ו-commando או tactical knife שעוזרים לשחקן. אתה בעצמך יכול להרוג אנשים עם הסכין. למשל אם אין לך פלאש/רימון או לטווח קצר (כמו שאמרת קודם) ואתה יודע שיש מישהו מאחורי קיר (ואולי גם הוא מודע אליך)- אתה פשוט דופק אליו ספרינט ורוב הסיכויים הם שהוא מת.

* לפני שיתחילו עוד פעם לומר דברים נגד השוטגאנים ב-akimbo במשחק הזה.. אציין שוב שהטעינה של הנשק הזה ממש איטית. אני יורה ומיד מחליף לנשק הראשי.. אני טוען מחדש רק כשאני בטוח שהשטח נקי. הנשק הזה גם זבל למרחקים. הייתי אומר מ-5 מטרים (בערך) והלאה אין לו שום סיכוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת בהחלט הפרסטיג' האחרון שלי.

דבר אידיוטי לגמרי, מיותר וטוב בשביל כלום ...

לא יודע למה עשיתי את הטעות הזאת .. עוד פעם פרסטיג' .. כולה בשביל איזה סמל..

עד שהיה לי את כל הנשקים :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת בהחלט הפרסטיג' האחרון שלי.

דבר אידיוטי לגמרי, מיותר וטוב בשביל כלום ...

לא יודע למה עשיתי את הטעות הזאת .. עוד פעם פרסטיג' .. כולה בשביל איזה סמל..

עד שהיה לי את כל הנשקים :screwy:

אם אני מתחיל פרסטיג' חדש אז הנשקים ננעלים שוב? כמו בהתחלה? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי אם ה-prestige יהווה אתגר עבורך או מעמסה מיותרת.

ה-prestige טוב עבור שחקנים שאין להם בעיה להסתגל לנשקים אחרים ורוצים לצוד עוד קצת כבוד.

מה גם שבדרגה 70 נהייה קצת משעמם כשאין את המרדף אחרי הדרגה הבאה.

אם תחליט ללכת על זה, מה שתקבל יהיה סמל חדש לדרגה, אתגרים חדשים להשלים ואפשרות לפתוח כותרות וסמלים נוספים.

ההקרבה שלך היא הכל מלבד הכותרות והסמלים שהרווחת וכמובן הסטטיסטיקה שלך.

עריכה- בדף הראשי רשום:

"Lightweight - תנועה מהירה יותר

ברמה מתקדמת: מהירות סכין גבוהה יותר"

צריך לתקן את זה. ברמה מתקדמת כפי שציינתי הכניסה לכוונת מהירה יותר אחרי sprint.

תודה על ההערה. תיקנתי עוד כמה חוסר דיוקים. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...