Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 155 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

מסכים ^

אם כבר להחליף אז ACR. טוב :)

תגידו.. אני היחיד שחושב שה-Death Streak ממש מיותרים? Drop a live grenade זה נחמד למפות קטנות עם הרבה פינות כמו למשל favela או skidrow. אבל חוץ מזה כמעט ואני לא מנצל את ה-death streaks. ה-last stand ממש מעפן, גם כשאני בצד השני שלו.. אם אני הורג מישהו ויש לו last stand.. רואים את זה ממש בקלות והורגים אותו. copycat לא מעניין, גם לא health boost.. לפחות לא הרגשתי ביתרון של health boost. בקיצור - ממש מעפן. אני היחיד שחושב כך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לקחתי את ה-health boost.. ניתן לזה ניסיון שוב :)

כל אחד מתרגל לפריסה שלו של הציוד , קשה לי לשחק עם בחירות של אנשים אחרים בנשק/ציוד...

מאותה סיבה אני משתגע שיש כ"כ הרבה classes.. אני תמיד משחק רק עם קלאס אחד. לפעמים מחליף לקלאס אחר..

מקסימום מידי פעם שינויים בקלאסים הקיימים. אבל כמה אפשר? אתה מתרגל לנשק ולתוסף שלו.. זה מעצבן להחליף כל הזמן.

נ.ב. יצאתי עכשיו ממשחק sabotage שארך פחות מדקה.. חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקחתי את ה-health boost.. ניתן לזה ניסיון שוב :)

מאותה סיבה אני משתגע שיש כ"כ הרבה classes.. אני תמיד משחק רק עם קלאס אחד. לפעמים מחליף לקלאס אחר..

מקסימום מידי פעם שינויים בקלאסים הקיימים. אבל כמה אפשר? אתה מתרגל לנשק ולתוסף שלו.. זה מעצבן להחליף כל הזמן.

בדיוק...

אין לכם קטע כזה שבמפות מסויימות אתם מרגישים יותר טוב עם מקלע, אחרות עם רוס"ר וכו?

לא.

SCAR עד שייפתח הFN2000 , נראה איך הוא , בטח נחזור לSCAR ונחכה עד שייפתח הAK... :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לכם קטע כזה שבמפות מסויימות אתם מרגישים יותר טוב עם מקלע, אחרות עם רוס"ר וכו?

לא, אבל אני N00B מת, אז יש לקחת את הדיעה שלי בע"מ.

רגע... יכול להיות שרשמתי "לקחת דיעה בע"מ"?... מה ש 5 ראונדים עם B.D.B ו Simon עושים למוח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקלע אני לא משתמש אבל יש מפות שאני משתמש בקלאס קלע, אחרות עם גוסט, יש כאלה עם צלף, יש כאלה עם תחמושת חודרת קירות ויש עם התת מקלע גם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

מאוד מהר זנחתי את הקופיקט...

כל אחד מתרגל לפריסה שלו של הציוד , קשה לי לשחק עם בחירות של אנשים אחרים בנשק/ציוד...

אבל כשאתה בדרגה מאוד נמוכה וכמעט כלום לא פתוח לך ה-COPYCAT הוא דבר מעולה, ונותן לך הזדמנות שווה מול דרגות גבוהות יותר.

הdrop live grenade מצחיק אותי כל פעם מחדש , אני אוהב לראות את הכיתוב "Afterlife"...

Payback is a bitch...

כל השאר באמת לא מציאה...

ברררררר....

שונא את זה!

תגידו.. אני היחיד שחושב שה-Death Streak ממש מיותרים? Drop a live grenade זה נחמד למפות קטנות עם הרבה פינות כמו למשל favela או skidrow. אבל חוץ מזה כמעט ואני לא מנצל את ה-death streaks. ה-last stand ממש מעפן, גם כשאני בצד השני שלו.. אם אני הורג מישהו ויש לו last stand.. רואים את זה ממש בקלות והורגים אותו. copycat לא מעניין, גם לא health boost.. לפחות לא הרגשתי ביתרון של health boost. בקיצור - ממש מעפן. אני היחיד שחושב כך?

יצא לי להרוג כמה וכמה שחקנים עם LAST STAND.

היו מקרים שבהם זה נתן לי את האפשרות להמשיך ולכבוש נקודה.

היו מקרים שבהם יצא לי להרוג כמה אוייבים לפני שהרגו אותי סופית.

והרבה פעמים מצאתי את עצמי חוזר על הרגליים.

זה דבר שיכול לעזור לך להגיע ל-KILLSTREAKS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ לך לנסות את ה-ACR. ממש טוב. הדיוק שלו מכפר על הכל.

כבר חרשתי עליו , רשמתי את זה לפני כמה ימים , הוא אומנם מדויק אבל הוא חלש יחסית (גם עם SP וFMJ)...

הוא איכזב אותי בכמה קרבות פנים מול פנים וזו הסיבה שחזרתי ל SCAR .(שבינתיים לא מאכזב , רק נגמרות לו המחסניות צ'יקצ'ק)

אם הM16 לא היה יורה BURST של 3 כדורים כל פעם הייתי נשאר איתו עד הסוף המר (או עד שהיה מגיע משהו יותר טוב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...