Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 139 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לעניות דעתי כן.מאוד.המולטי והספקאופס זה 2 שליש מהחבילה.אני באופן אישי מאוד התחברתי למולטי למרות שבמשחקי מולטי אחרים אני בד"כ גרוע עד מעונן חלקית.וגם מי שלא מתחבר אליו יכול למצוא שותף לספקאופס ולחגוג.גם הסינגל בכלל לא רע ושווה לשלם עליו כסף..אהמ..רק תוודא שלא תשלם עליו יותר מהרגיל.(200 שקל בארקדיה זה כיום המחיר הזול לפי מה שהבנתי מפה.שלא תתרגש ותקנה אותו ביותר.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הולטי פשוט כיף, כיף וממכר.

מה זה מארס?!איפה כל בוגרי צהל! :gguyz:

זאתי הכוונת ששמים על רובי סער אצלנו ומקבלים אותה במולטי במקום הרד דוט בשביל התבור.

בחיל מודיעין לא יודעים מה זה מארס :P

ודרך אגב, זה עניין של הרגל לגבי הכוונת, תוותר עליה, שים את ה-FMJ ותראה איך אתה מתרגל לכוון דרך הכוונת הרגילה.

הערך המוסף של ה-FMJ לא בהכרח מורגש בהתחלה, אבל כשתלמד להשתמש בו תראה שהוא יביא לך הרבה יותר הריגות מסתם כוונת.

מה זה sp אם כבר...?(סליחה על הבורות)

כפי שענו לך STOPPING POWER

האמת שמאז התבור לא ניסיתי כמעט שום ..אולי נתחיל מתישהוא.יש איזה מומלץ שלומדים מהר איך להסתדר איתו?

כל אחד והסגנון וההעדפה שלו.

הכי טוב זה פשוט לנסות ולראות מה נוח לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעניות דעתי כן.מאוד.המולטי והספקאופס זה 2 שליש מהחבילה.אני באופן אישי מאוד התחברתי למולטי למרות שבמשחקי מולטי אחרים אני בד"כ גרוע עד מעונן חלקית.וגם מי שלא מתחבר אליו יכול למצוא שותף לספקאופס ולחגוג.גם הסינגל בכלל לא רע ושווה לשלם עליו כסף..אהמ..רק תוודא שלא תשלם עליו יותר מהרגיל.(200 שקל בארקדיה זה כיום המחיר הזול לפי מה שהבנתי מפה.שלא תתרגש ותקנה אותו ביותר.)

את הסניגל סיימתי וממש נהנתי :)

אחד המשחקים הטובים!

השאלה אם במולטי משחקים ביחד עם עוד אנשים בקבוצה?

אגב, מה זה "הספקאופס"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הסניגל סיימתי וממש נהנתי :)

אחד המשחקים הטובים!

השאלה אם במולטי משחקים ביחד עם עוד אנשים בקבוצה?

אגב, מה זה "הספקאופס"?

ברור שבמולטי משחקים עם עוד אנשים בקבוצה... יש רק מצב אחד של 1X1 ומצב אחד של free for all כלומר כולם נגד כולם. בכל השאר פועלים בקבוצות.

הספק אופס אלו משימות כמו בסינגל (לא קשורות לעלילה כלשהי) שאפשר לעשות עם מישהו אחר. זה מאוד מאוד כיפי.

ומה המשך חיים של המולטיפלייר?

אפשר לשחק אותו הרבה או שנמאס?

שאל את סיימון :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קובה:המממממ...אז מה כן הם יודעים שם בחיל המודיעין?פרטים בבקשה.

זה תמיד נחמד להתקרצץ על חברה ממודיעין:"אם אתה אומר שהתרומה שלכם למלחמה היתה כ"כ משמעותית אז תגיד לי מה עשיתם!" .."רואה,אמרתי לך!לא עשיתם כלום!:" ;D

esaly:הרעיון זה שאם ממש נהנית אז זה לא נורא גם לשלם על זה..חיחי

אבל מכוון שקשה לשלם 200 שקל על משחק שכבר סיימנו נעשה לך חיים קלים:המשחק שווה את זה.

אם אתה שואל לגבי משחק בקבוצה במובן של co-op ז"א שחקנים ביחד נגד המחשב-יש,אבל זה משחק בזוג,רק 2 חברים,ולא נגיד 4 כמו l4d.

אם אתה שואל לגבי משחק בקבוצה במובן של משחק רגיל רק עם החברה אז כן,ועושים את זה פה כל הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שונא את המקלדת שלי!!!! @!#!@#@#$#^#!!!!!!

סיימתי משחק DOM עם 28-0, סקור של 4000 וזימנתי ניוק

ובטעות לחצתי על כפתור הPOWER במקום הPRINTSCREEN!@!#!@#!#!@#!!!!@!! ושום דבר לא נישמר!!! אהההההההההההההההההההההההההההההה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...