Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 134 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה פשוט בלתי אפשרי ככה!

בזק איבדו כל גבול, קודם היו לי לאגים, הייתי מתקשר אליהם, צורח על האחד בעל הדרגה הגבוהה והאינטרנט היה מסתדר

ועכשיו אפילו צרחות לא עובדות!

פשוט אכזבה האינטרנט בארץ :facepalm: אני שוקל להגר לניו זילנד בגללו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צעד חכם.קראתי איפושהוא שעל ניו זילנד לא חלות כל ההגבלות של הממשלה של האוסטרלים(הצ'קמוק של L4D2,הבאן המוחלט על AVP וכו ועוד).

אם כי אם כבר באזור היתי מעדיף לעבור לטזמניה,כי השיר שלהם נכנס לי לראש.("בא לטזמניה בא לטזמניה")

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:pissed: חכה חכה fogrid אחרי שערקת באמצע המשחק..אני מציע שתתחיל לשמור על הגב שלך במולטי.תאונות קורות.:hat:אנשים נדקרים,נורים עי מזלטים,מגלים שיש להם סמטקס על הקסדה. סתם סתם יהיה בסדר.פשוט מהצהרים נעלמו כולם מהמשחק,ובטוח שיחזרו ב10 כשאני מפסיק כדי להציל את מה שנשאר מהשפיות שלי.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי היום 3 סשנים של ספק אופס :lol:

היה פשוט מעולה. אולי יותר מאוחר אני אעשה שוב. רק אני לא מבין מה דפוק אצלי במיקרופון.

ואני גם חייב מקלדת חדשה.

מישהו יכול לעזור לי אולי? כל פעם שאני משתמש במיק שומעים את מה שאני שומע כאילו הרמקולים דולקים- ואני משתמש באוזניות.

גם אם אני מחליש את הרמקולים לעוצמה 0 זה קורה. למישהו יש מושג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי לכולם,

רציתי לשאול אם יש שלבים במשחק שמשחקים בקבוצה עם עוד אנשים?

דבר נוסף, יש אפשרות לקנות רק את הKEY של המשחק בצורה מוזלת? ואם לא איפה אפשר הכי זול להזמין את המשחק?

תודה מראש,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי היום 3 סשנים של ספק אופס :lol:

היה פשוט מעולה. אולי יותר מאוחר אני אעשה שוב. רק אני לא מבין מה דפוק אצלי במיקרופון.

ואני גם חייב מקלדת חדשה.

מישהו יכול לעזור לי אולי? כל פעם שאני משתמש במיק שומעים את מה שאני שומע כאילו הרמקולים דולקים- ואני משתמש באוזניות.

גם אם אני מחליש את הרמקולים לעוצמה 0 זה קורה. למישהו יש מושג?

תבדוק את ההגדרות בסטים אם הכרטיס קול שבחור שם הוא הכרטיס שאתה משתמש בו

שיחקנו היום ביחד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי לכולם,

רציתי לשאול אם יש שלבים במשחק רשת שמשחקים בקבוצה עם עוד אנשים?

דבר נוסף, יש אפשרות לקנות רק את הKEY של המשחק בצורה מוזלת? ואם לא איפה אפשר הכי זול להזמין את המשחק?

תודה מראש,

לגבי הקנייה של הKEY בלבד אני לא יודע

אבל

מי שעדיין לא הצטייד בעותק של המשחק הוא נמכר בארקדיה ב 199 שח

הכי זול בארץ

http://www.arcadia.co.il/Product.asp?Pid=COD6PC&Cat2Cat1ID=4&Cat2ID=200

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיכנס לאפשרויות ההקלטה שלך..

ותשנה את זה מStereo MIX ל MICROPHONE...

סטריאו מיקס מחזיר כל צליל שנוצר דרך המחשב...וזה נותן לך גם אפשרות לדבר במיקרופון..וגם להשמיע את מה שקורה במחשב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי חברה.. אני מצטע ר להפריע ככהבאמתע הדיון . יש לי את המשחק המקורי {קניתי כמובן בקניה הקבוצתית} אני לא ממש מצליח להיכנס למולטי פעם אחת הצלחתי וזה הי הדי מעפן איך אני נכנס לסרברים וכאלה

והבנתי שיש סרבר של הפורום... אז איך אני נכנס אליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אל תצטער, אין פה אמצע של דיון בנושא אחר ממה שהעלית.

ב. אין רשימת סרברים. פשוט תעשה FIND GAME ותשחק.

ג. אין סרבר של הפורום (מסיבת ב) אבל יש קבוצה של הפורום בסטים. יש כתובת אליה בעמוד הראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...