Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 250 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

הכ.מסך הוא OC Edition, כלומר OC מהמפעל. אני לא חושב ש-OC של המפעל יכול להיות גרוע אם הם מוכרים ככה את הכרטיס לא? אני אנסה את השיטה ש electric הציע ואם זה לא יעבוד אני אבטל את ה OC's.

וניסיתי לבטל את CATALYST Al אבל עוד לא בדקתי, אני אבדוק ואעדכן.

תבטל גם בהגדרות גרפיות של המשחק את ה VSYNC

אם תרצה תגדיר את זה מהדרייבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תבטל גם בהגדרות גרפיות של המשחק את ה VSYNC

אם תרצה תגדיר את זה מהדרייבר

לא מצאתי שום VSYNC בדרייבר או במשחק.. אולי אתה מתכוון ל "Sync Every Frame?" זה על Off אצלי, כי שמתי לב שהוא נועל את ה FPS על משהו קבוע (ולא כ"כ גבוה) ומוריד מהביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סימוןןןן!

ווואיי וואיי, אני רואה שיש לי פה מתחרה רציני אה?

מברוק אחי, רק חבל שישנתי ולא נכחתי שם, זה לא תקין שאני לא אראה ניוק שלך ,

בכל אופן ,לגבי ה STEADY AIM ,אני תמיד השתמשתי בזה, במיוחד לAK ,זה מוריד רתע כי אתה שולט הרבה יותר טוב בנשק, אתה יודע לאן אתה יורה,

ד"א, הראש שך' עדיין עובד וזה טוב.. :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף Scambler. בכל מקרה, is it any good? מה זאת אומרת משבש לאויב את הרדאר.. זאת אומרת שהם רואים את הנקודה האדומה שלי במקום אחר בכלל ולא איפה שאני נמצא?

הם רואים רעש סטטי במקום ראדאר, בכל מקרה אני לא ממליץ להשתמש בפרק הזה לקלאס קמפי כגול צלף מכיוון שכשהרדאר נעלם ישר מתחילים לחפש את הצלף באזור, ובמשחק אין הרבה אפשרויות להתחבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol:

אני מעדיף Scambler. בכל מקרה, is it any good? מה זאת אומרת משבש לאויב את הרדאר.. זאת אומרת שהם רואים את הנקודה האדומה שלי במקום אחר בכלל ולא איפה שאני נמצא?

אני אוהב סקרמבלרים, אני מחפש אותם ומוריד אותם מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...