Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 249 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מונח חדש שמישהו שהרגתי השתמש בו:

Noob proner

:lol:

חחחח זה כזה משפט לET... למשחק הזה הוא בכלל לא נובי.

כמה באים לי BS ואני עושה ככה והם חוטפים תשוק כי קשה להוריד תכוונת למטה שרגילים לירות בראש, ואני מסתובב והורג D:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה יש לי 2 בעיות במשחק (או שלא):

1) לפעמים באמצע המשחק פתאום המאוורר של הכ.מסך מפסיק שניה אחת (כשהוא פועל על 100%) והמסך נהיה שחור במשך איזה 5 שניות. אחרי זה המשחק חוזר לעצמו, התנתק לי מהסרבר, וכותב "connection interrupted".

מחקתי את הדרייברים של הכרטיס מסך והתקנתי מחדש, אך הדבר לא עזר.

בעבר הייתה לי בעיה דומה, לקחתי את המחשב ל skypc ואמרו לי שזו הייתה בעיה ב HDD (מה הקשר) והם סידרו אותה בכך שהחליפו אותו.

יש לי ל 3.33GHz, אך לא סביר שהוא מהווה את הבעיה בגלל שהוא יציב כמו סוס. העלתי 10-15MHz כל פעם ואז בדיקת מאמץ של חצי שעה, ולבסוף בדיקת מאמץ של 19 שעות.

2) לא כ"כ מצליח להתחבר.. הוא עושה "searching for hosts" או משהו כזה במשך מעל חצי שעה ולא מתחבר (קרה רק מהיום)..

אשמח אם תעזרו :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) לפעמים באמצע המשחק פתאום המאוורר של הכ.מסך מפסיק שניה אחת (כשהוא פועל על 100%) והמסך נהיה שחור במשך איזה 5 שניות. אחרי זה המשחק חוזר לעצמו, התנתק לי מהסרבר, וכותב "connection interrupted".

בעבר הייתה לי בעיה דומה, לקחתי את המחשב ל skypc ואמרו לי שזו הייתה בעיה ב HDD (מה הקשר) והם סידרו אותה בכך שהחליפו אותו.

יש לי ל 3.33GHz, אך לא סביר שהוא מהווה את הבעיה בגלל שהוא יציב כמו סוס. העלתי 10-15MHz כל פעם ואז בדיקת מאמץ של חצי שעה, ולבסוף בדיקת מאמץ של 19 שעות.

2) לא כ"כ מצליח להתחבר.. הוא עושה "searching for hosts" או משהו כזה במשך מעל חצי שעה ולא מתחבר (קרה רק מהיום)..

תבטל את האוברקלוקים ,גם של המעבד וגם של הכרטיס מסך במידה ויש, תנסה להפעיל. אני מאמין שזאת הבעייה, עם כל הכבוד לבדיקות המאמץ.

תנסה ותעדכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה גם לבטל את הCATALYST AI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבטל את האוברקלוקים ,גם של המעבד וגם של הכרטיס מסך במידה ויש, תנסה להפעיל. אני מאמין שזאת הבעייה, עם כל הכבוד לבדיקות המאמץ.

תנסה ותעדכן.

הכ.מסך הוא OC Edition, כלומר OC מהמפעל. אני לא חושב ש-OC של המפעל יכול להיות גרוע אם הם מוכרים ככה את הכרטיס לא? אני אנסה את השיטה ש electric הציע ואם זה לא יעבוד אני אבטל את ה OC's.

וניסיתי לבטל את CATALYST Al אבל עוד לא בדקתי, אני אבדוק ואעדכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...