Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 157 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מוצא לONE MAN ARMY שימוש כלל, אבל מה שמצאתי שימושי הוא הCAL45 עם התוסף של הסכין ופרקים MARATHON+LIGHWEIGHT+NINGA

לרוץ במפה ולדקור אנשים לא היה כ"כ קל, במיוחד בשרתים ישראליים כשכולם נימצאים במקומות קבועים ולא זזים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הOne Man Army הוא PERK ממש ממש יעיל אם אתה יודע איך להשתמש בו בצורה יעילה.

להחליף את הCLASS שלך באמצע המשחק ולקבל ראשי ומשני מלאים , רימונים וכד' , זה יכול להיות מאוד יעיל בכל מיני מצבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נייק אני מסכים שאחרי שמתרגלים למרתון א"א בלעדיו.וrunners כמוני גם לא יכולים בלי הcommando.

לגבי התבור מגובה בסטופינג פוואר(לצערי התרגלתי למארס,לעבור לכוונת רגילה זה קשה לי-אני לא בטוח על מה אני יורה.וממילא הפסדתי את הfmj) מכיוון שגם ככה אני אוהב עימותים מטווח קרוב התבור הוא נשמה טובה.ולפעמים גם הצלחתי לצלוף איתו..(כיוונתי לנקודות שיורים ממני או לנקודות של הדומיניישן..בלי שראיתי אם יש שם מישהו..חהחה)

זהו בערך,ניסיתי כמה אקדחים ותתי מקלע אבל אני תמיד חוזר לתבור כמו ילד טוב.

מעניין אותי אם יש בפורום איזה מטורף אובססיבי שבטח רושם לעצמו על איזה טיוטה ליד המחשב את הנשקים והפרקים שלנו,ויחשוב תוך כדי משחק איך לנצל אותם נגדנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמן האחרון יש לאג נוראי, אני רץ למישהו , עושה CRAWL ודוקר אותו עם סכין אבל הוא הורג אותי ובקיל קאם אני ממשיך לרוץ כלומר אפילו לא עשיתי CRAWL!

זה קורה גם עם 4 פסים...

עוד דבר , חברייה תשכחו ממשחקים כיפיים עם חברה נורמאליים, כל האנשים שידעו לשחק כבר קנו את המשחק ועכשיו הגיע תור הNEWBIEZ. אומנם קל להרוג אותם אבל לשחק בשרת שבו כולם מתקמפרים על המדרגות זה מ-ש-ע-מ-ם, כבר ארבע שרתים כאלה ברצף[br]פורסם בתאריך: 22.12.2009 בשעה 09:57:45

הOne Man Army הוא PERK ממש ממש יעיל אם אתה יודע איך להשתמש בו בצורה יעילה.

להחליף את הCLASS שלך באמצע המשחק ולקבל ראשי ומשני מלאים , רימונים וכד' , זה יכול להיות מאוד יעיל בכל מיני מצבים.

ת'כלס אני לא ממש מגוון, במפה פתוחה אני עם רובה צלפים וSCAVENGER ובמפה צפופה אני עם אקדח וסכין (לא ממש יורה) ראיתי אחד שקוראים לו MR.KNIFE שולט בסכין כ"כ טוב שגמאני רציתי והופה- זה עובד, במיוחד בשרתים ישראליים. לכן אני לא מוצא לפרק הזה שימוש כלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמן האחרון יש לאג נוראי, אני רץ למישהו , עושה CRAWL ודוקר אותו עם סכין אבל הוא הורג אותי ובקיל קאם אני ממשיך לרוץ כלומר אפילו לא עשיתי CRAWL!

זה קורה גם עם 4 פסים...

עוד דבר , חברייה תשכחו ממשחקים כיפיים עם חברה נורמאליים, כל האנשים שידעו לשחק כבר קנו את המשחק ועכשיו הגיע תור הNEWBIEZ. אומנם קל להרוג אותם אבל לשחק בשרת שבו כולם מתקמפרים על המדרגות זה מ-ש-ע-מ-ם, כבר ארבע שרתים כאלה ברצף[br]פורסם בתאריך: 22.12.2009 בשעה 09:57:45

ת'כלס אני לא ממש מגוון, במפה פתוחה אני עם רובה צלפים וSCAVENGER ובמפה צפופה אני עם אקדח וסכין (לא ממש יורה) ראיתי אחד שקוראים לו MR.KNIFE שולט בסכין כ"כ טוב שגמאני רציתי והופה- זה עובד, במיוחד בשרתים ישראליים. לכן אני לא מוצא לפרק הזה שימוש כלל.

אשמח אם סוףסוף תוסיף אותי לחברים - bennyboo334

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב, השחקן HAMAS GAZA שהשתמש ב-AIMBOT ואולי גם TRIGERBOT

שיחקתי איתו בדומיניישן, הוא הרג אותי מרחוק אז בדקתי את ה-KILL CAM שלו.

כנראה הוא הפסיק עם AIMBOT אבל הפך להיות קמפר מחופר ממש בעמדה שלו.

לא זז מהעמדה שלו כל המשחק. הבאסה היא שעד שהגעתי אליו והוא כבר היה על הכוונת שלי בדיוק נגמר המשחק >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרגתי איזה בחור עם LAST STAND וקיבלתי איזה 500 נקודות עליו

100 על ONE SHOT KILL

50 על REVANGE

50 על LONG SHOT

150 על EXECUTION

50 על DOUBLE KILL

עכשיו אני מבין למה המשחק דורש כ"כ הרבה ... לפני זה פשוט לא הייתי שם לב לכיתובים שהיו צצים לי בכוונת, הייתי מתייחס אליהם כאל ספאם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...