האם הכרטיס מסך HD5850 אוברקיל למסך 23"? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הכרטיס מסך HD5850 אוברקיל למסך 23"?

omerz90

Recommended Posts

הכרטיסים של NVIDIA מיועדים לצאת רק ב - 2010 ככל הנראה וגם אין עדיין תאריך מדוייק.

סביר מאד שהם לא יהיו כאלה זולים בהשקה וייקח זמן מסויים עד שהמחירים יירדו.

במקומך הייתי קונה את ה - HD5850 אבל לא במחיר המוגזם של 1500+ ש"ח.

פה יש אותו במחיר סביר - http://www.noacomp.co.il/Product.aspx?productid=6337

וגם למערכת כזאת הייתי לוקח מארז גדול ומאוורר יותר מה - LIAN LI החביב הזה.

משהו כזה למשל - http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_280_2819&products_id=25513

יש לך כבר את המסך הזה ? כי אם לא אני לא רואה טעם לקנות מסך 23 במקום 24 נורמלי.

אני יכול לקנות את המחשב רק מskypc או KSP, אני לא הולך לקנות חלקים ולהכריב אותם.

במארז של הLian Li יש מספיק מקום והוא מאוד קריר, חוץ מזה שהמארז שהבאת לי עולה ממנו פי 2 וזה לא נכנס לי בתקציב.

יש לי את המסך הזה וגם אם לא היה לי עדיין הייתי קונה אותו כי לא מרגישים בהבדל שזה אינץ' אחד, למשל לחבר שלי יש לו

22 ולי 23 ומרגישים בהבדל רק ששמים מסך ליד מסך וגם זה בקושי.

למה שמת כרטיס רשת שיש כרטיס onboard?

וגם למה לקחת ספק כזה שאתה יכול לקחת ספק שיתן לך אותו ערכים ב-100 פחות של SS, וגם למה לקחת צורב כל כך יקר? תקיח את ההכי פשוט של LG שעולה 108, זה סתם הבדל של צריבה של כמה דקות שלא שווה להשקיע עליו יותר כסף..

מי הרכיב את המפרט?

לא יכלת לקרוא קצת פרטים על הרכיבים לפני שאתה מבקר אותי?. הכרטיס רשת ששמתי הוא כרטיס רשת אלחוטי לקליטת אינטרנט מהראוטר(נתב),

אם אתה לא יודע מה זה תרשום בוויקיפדיה "נתב אלחוטי". לקחתי את הספק הזה כי הוא זול וגם כי אני רוצה ספק בשביל שידרוגים עתידיים. לקחתי

את הצורב הזה ולא את הצורב של LG בגלל שלצורב הזה יש LS ולLG אין, אם אתה לא יודע מה זה תרשום בוויקיפדיה "LightScribe". אני הרכבתי

את המחשב והתייעצתי בפורום "מפרטי מחשב" וכולם כפה אחד אמרו שזה מפרט מעולה.

המארז הזה http://www.bigcomputers.co.il/images/itempics/H550D-F25_large.jpg

אולה 470 שח באייבורי

יש אחורית מאחורי הלוח אם לקירור

רשת למלה ליציאת אוויר חם

ומאוורר גדול(22 סמ) בצד

הוא מאוד קר

יש שלושה מקומות ל שני מאווררים 120 MM מקדימה , מאחורה ואפשר להרכיב גם למעלה (אין הכנה למלעה אבל החורים של הרשת מספיק גדולים ויש מקום ל 1 של 120MM או שניים של 80MM) אבל לא ניראה לי שאתה תצתרך להוסיף כי כול המארז זה

תודה על ההצעה אבל המארז עולה פי 2 מהLian Li וזה לא נכנס לי בתקציב, וגם אני קונה מחשב

בskypc ולא בivory וגם אני די בטוח שהLian Li יותר שקט ויותר קריר, אם תרצה לדעת למה תשאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המפרט שלך מזכיר את שלי במקצת, אני עם מסך 24 (1920X1200) והכרטיס ממש לא אוברקיל. אני יכול להפיל שמות כמו קרסיס או פארקריי 2 ולאמר שאם אני מריץ אותם עם X8AA המשחקים לא סוחבים, אבל אם אתה רוצה להיות ריאלי ולהריץ משחקים על X2 או X4 אז לדעתי למסך 24 זה המינימום הדרוש, כיוון שאצלי על X4 במשחקים האלו אני מקבל ממוצע של 35FPS~.

יש לי חבר עם 4890 והוא "נאלץ" לשחק את המשחקים האלו בלי AA אחרי שהוא שידרג למסך כמו שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה קונה את הכרטיס מסך מנועה אז המארז שהצעתי בכיף נכנס בתקציב.

לדעתי לקנות את ה - HD5850 ב - 1500 ש"ח זה לא משתלם.

לא רוצה לקנות מנועה ולא רוצה את המארז הזה, בחיים שלי לא שמעתי עליו לא מכיר את החברה

הזאת אז אני לא מתעסק עם משהו זר, לדעתי הLian Li יותר טוב ממנו, וגם הוא ממש מכוער

ולא נוח לדעתי. פה סך הכל ביקשתי שתענו על שאלה פשוטה לא שתייעצו לי מה להחליף במפרט

כי אני כבר הייתי בפורום מפרטי מחשב וכולם אמרו שזה מפרט מעולה.

המפרט שלך מזכיר את שלי במקצת, אני עם מסך 24 (1920X1200) והכרטיס ממש לא אוברקיל. אני יכול להפיל שמות כמו קרסיס או פארקריי 2 ולאמר שאם אני מריץ אותם עם X8AA המשחקים לא סוחבים, אבל אם אתה רוצה להיות ריאלי ולהריץ משחקים על X2 או X4 אז לדעתי למסך 24 זה המינימום הדרוש, כיוון שאצלי על X4 במשחקים האלו אני מקבל ממוצע של 35FPS~.

יש לי חבר עם 4890 והוא "נאלץ" לשחק את המשחקים האלו בלי AA אחרי שהוא שידרג למסך כמו שלי.

כבר אמרתי לפני כמה הודעות, בין 23" לבין 24" ההבדל מאור מזערי בגודל, ומה זה כל הדברים השטוטיים האלה

שאתה אומר לי פה? לא יודע מה זה AA ולא מעניין אותי, סך הכל רוצה להתקין משחק, לשחק בו ושיראו טוב ובלי

תקיעות, אם אתה רומז להציע לי לקנות מסך חדש אז תשכח מזה, גם אם לא היה לי מסך עכשיו הייתי קונה את

מה שיש לי הבנת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון תסדרו קצת את השירשור הזה ... זה לא פורום מפרטים זה פורום :\

הבדל בין מסך 22 ל 23 יכול להיות אולי בעין אין אבל עדיין קיים והכל תלוי בחברות

כמו שאמרו לדעתי לקנות כרטיס ב 1500 ש"ח פשוט חבל על הכסף ...

לי אישית יש HD4870 1GB + מסך 22 T220P שהוא 1920X1200 ולבנתיים כל משחק שהרצתי עובד לי מצויין על ההגדרות הכי גבוהות ....

בקשר ל AA ... זה בעצם פילטרים שהם "עוזרים" בלייפות ( מלשון יפה ) את הגראפיקה במשחק או בכללי ... אם AA זאת לא אופציה אצלך אין טעם לדעתי ב 5850 ... HD4870 \ 4890 יעשו את העבודה נאמנה ...

ועוד משהו קטן ... אם כל הזמן תגיד עוד מעט יוצא כרטיס חדש בסוף לא תקנה כלום ... שוק כרטיסי המסך מתהפך בצורה מטורפת וכל חודש חודשיים יוצא משו חדש אז אם אין לך כסף לקנות כל חודש כרטיס מסך חבל שתשקיע באחד שעולה יקר ... אתה יכול להנות מכרטיס במחיר סביר ... אל תסתמך על זה זה רק דעה שלי אבל כרטיס מסך כמו ה HD4890 ( סתם דוגמא ) יחזיק ל שנה שנה וחצי +- הכל תלוי במשחקים שיצאו ... אז למה להשקיע על כרטיס יקר במקום לקנות אחד בזול ולחסוך את הכסף ובעוד שנה וחצי לקנות כרטיס חדש שיעלה עליו פי .... אני את ה HD4870 1GB שלי קניתי בזמנו ב 1700 ש"ח אל תעשה את הטעות הזו :]

מקווה שעזרתי

גיא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ני את ה HD4870 1GB שלי קניתי בזמנו ב 1700 ש"ח אל תעשה את הטעות הזו :]

:hizuk:

אל תיקנה את הכרטיס כשהוא יקר

אני עשיתי בסכל וקניתי את הגירסה השקטה של 4850 (עגב היא ממש קרה) כשהיא אלתה 570 שח עכשיו זה עולה 550 שח (לא הרבה הבדל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שנאמר, אם אתה לא מעוניין בפילטרים ה - HD5850 יהיה ממש מיותר פה (במיוחד במחיר המוגזם הזה).

והנה קצת היכרות עם המארז שהצעתי (לא סתם זרקתי דגם):

http://benchmarkreviews.com/index.php?option=com_content&task=view&id=99&Itemid=61

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההצעה אבל המארז עולה פי 2 מהLian Li וזה לא נכנס לי בתקציב, וגם אני קונה מחשב

בskypc ולא בivory וגם אני די בטוח שהLian Li יותר שקט ויותר קריר, אם תרצה לדעת למה תשאל.

אני שואל

זה עולה כפול כי זה יותר טוב

המארז שלך סגור לגמרה ואין לו הרבה פתחים לאוורור ולמאווררים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch:

מה הפרצוף הזה אמור להביע?

דבר ראשון תסדרו קצת את השירשור הזה ... זה לא פורום מפרטים זה פורום :\

הבדל בין מסך 22 ל 23 יכול להיות אולי בעין אין אבל עדיין קיים והכל תלוי בחברות

כמו שאמרו לדעתי לקנות כרטיס ב 1500 ש"ח פשוט חבל על הכסף ...

לי אישית יש HD4870 1GB + מסך 22 T220P שהוא 1920X1200 ולבנתיים כל משחק שהרצתי עובד לי מצויין על ההגדרות הכי גבוהות ....

בקשר ל AA ... זה בעצם פילטרים שהם "עוזרים" בלייפות ( מלשון יפה ) את הגראפיקה במשחק או בכללי ... אם AA זאת לא אופציה אצלך אין טעם לדעתי ב 5850 ... HD4870 \ 4890 יעשו את העבודה נאמנה ...

ועוד משהו קטן ... אם כל הזמן תגיד עוד מעט יוצא כרטיס חדש בסוף לא תקנה כלום ... שוק כרטיסי המסך מתהפך בצורה מטורפת וכל חודש חודשיים יוצא משו חדש אז אם אין לך כסף לקנות כל חודש כרטיס מסך חבל שתשקיע באחד שעולה יקר ... אתה יכול להנות מכרטיס במחיר סביר ... אל תסתמך על זה זה רק דעה שלי אבל כרטיס מסך כמו ה HD4890 ( סתם דוגמא ) יחזיק ל שנה שנה וחצי +- הכל תלוי במשחקים שיצאו ... אז למה להשקיע על כרטיס יקר במקום לקנות אחד בזול ולחסוך את הכסף ובעוד שנה וחצי לקנות כרטיס חדש שיעלה עליו פי .... אני את ה HD4870 1GB שלי קניתי בזמנו ב 1700 ש"ח אל תעשה את הטעות הזו :]

מקווה שעזרתי

גיא

תגיד לי מה אני נראה לך מוגבל? למה נראה לך שאני לא יודע מה זה "לייפות", אם הסטיגמה שלי בעיניך היא שאני מוגבל אז כדאי

שתוריד אותה ומהר(ולא אני לא מאיים). אם אתם אומרים שכדאי להפעיל AA אז אני יעשה זאת, איך מפעילים אותו בכלל?, ואני

לא כל הזמן אומר שעוד מעט יוצא כרטיסים חדשים פשוט שמעתי שזה החודש אז אני לא מבין מה הבעיה בלחכות?, אני יודע שכרטיס

כמו 4890 יחזיק משחקים מצוין אבל בכל זאת אני רוצה את ה5850, ואני לא חושב שעשית טעות שקנית את ה4870 ב1700 ש"ח

כשהוא יצא, ככה זה בכל מוצר, בהתחלה יקר ואחרי זמן מה המחיר יורד.

אני שואל

זה עולה כפול כי זה יותר טוב

המארז שלך סגור לגמרה ואין לו הרבה פתחים לאוורור ולמאווררים

המארז ששמתי מספיק מקורר והוא שווה כל שקל ושקל, ואני לא שם את המארז שהבאת לי כי זה לא נכנס לי

בתקציב וגם כי אין אותו במלאי בKSP או skypc, ואני לא הולך לקנות כל חלק בחנות אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ את ה AA מפעילים בהגדרות הגרפיקה של המשחק

סמים הכול עד הסוף וזה מפעיל גם את ה AA ....

אהה סבבה, אני מצטער על הבורות פשוט בחיים לא התעסקתי בכרטיס מסך טוב ואיכותי משלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...