דואל בוט XP ושבע - איך למחוק את הXP ? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דואל בוט XP ושבע - איך למחוק את הXP ?

Night

Recommended Posts

יש לי דואל בוט של ושל 7.

אין לי יותר צורך בXP אז החלטתי לוותר עליו ולפנות מקום בכונן .. איך לעשות זאת בלי לגרום לבעיות?

(אני מניח שזה קצת יותר מסובך מסתם DELETE על התיקיה של ..)

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

תודה על העזרה, תוכנה מצוינת.

הסרתי את ה מהתפריט בוט וכן מחקתי אותו מהכונן, רק שעכשיו נראה שהווינדוס עדיין תלוי בכונן הזה בצורה מסוימת:

בתמונה שצירפתי רואים את כל הכוננים - C זה של השבע, D היה של הXP, והשניים האחרים סתם מידע.

משום מה הD עדין מסומן כ System Active , ולא מסומן רק בתור primary partition כמו הכוננים האחרים של המידע.

מה עושים עם הכונן הזה כדי שהווינדוס לא יחשוב שהוא כזה מיוחד? :smile1:

תודה !

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה תודה

יש בכל זאת דרך למחוק את הקבצים האלה? אני משער שמדובר ב autoexec.bat ודומיו אבל הם כנראה נסתרים (סימנתי שיציג קבצים נסתרים ועדין לא רואים אותם)

או רק לפרמט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחשב הקודם שלי היו 2 הארדיסקים, אחד עם ואחד עם "שאריות" ... ברגע שניתקתי את זה עם השאריות, הווינדוס סירב לעלות.

כלומר הווינדוס נעשה תלוי בשניהם איכשהו, ואני מנסה למנוע מצב דומה בעתיד (למקרה שאצטרך לנתק את אחד מההארדיסקים)

שאריות זה לא בריא ! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אני שונא להקפיץ את זה שוב ושוב חחח אבל רק לאחרונה הספקתי לבדוק את זה:

ניתקתי את הדיסק עם הנתונים ככה שרק הדיסק עם ה7 מחובר למחשב, והווינדוס לא עלה וייעץ לי לעשות REPAIR עם הדיסק התקנה (מה שניסיתי ולא תיקן את הבעיה)

קיצור הווינדוס צריך את שני ההארדיסקים בשביל לעלות, ואני רוצה לסדר את המצב הזה - דיסק אחד אמור לגבות את השני ובאופן הזה זה לא קורה.

אשמח לעזרתכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...