איזה עכבר יותר טוב - Razer DeathAdder 3.5G או logitech G9 - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה עכבר יותר טוב - Razer DeathAdder 3.5G או logitech G9

omerz90

Recommended Posts

לפי REVIEWS שקראתי הרייזר עדיף מבחינה טכנולוגית אבל נחות מבחינה של נוחות ביד, אלא אם אתה מתפרנס ממשחקי מחשב הייתי הולך על הG9 (שהרי אי אפשר לאמר שהוא לא עכבר יוצא מן הכלל למשחקים, פשוט אחד לפני הכי טוב בשוק..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפי REVIEWS שקראתי הרייזר עדיף מבחינה טכנולוגית אבל נחות מבחינה של נוחות ביד, אלא אם אתה מתפרנס ממשחקי מחשב הייתי הולך על הG9 (שהרי אי אפשר לאמר שהוא לא עכבר יוצא מן הכלל למשחקים, פשוט אחד לפני הכי טוב בשוק..)

מה זאת אומרת מתפרנס ממשחקי מחשב? אני לא מתפרנס ממשחקי מחשב.

ואיפה אני יכול לגעת בכל עכבר? תראו לי חנות בירושלים שמוכנה לתת לי לגעת בעברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יצא לי להשתמש אף פעם בG9 ואני גם לא אוהד גדול של לוג'יטק אחרי שהמיקרוסוויטץ' של הG7 שלהם נדפק לי אבל ממה שאני רואה בתמונות אני יכול לראות שכפתור השמאלי של העכבר מיועד לFPS, עצם זה שהוא לא מחובר לשאר הפלסטיקה כמו הכפתור הימני מעיד שהוא בשביל לחיצות מהירות מאוד, למשל אקדחים בFPS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאני ילך על הG9 למרות שיש לו 3200DPI ולDA החדש יש 3500DPI אבל 300DPI לא יהרגו

אותי ואני חושב שאני לא ירגיש בהבדל. גם התכונות של הG9 ממש טובות ואהבתי את הכפתורי שליטה על

המהירות, את המשקולות ועוד כמה דברים שאין אותם ברייזר וגם הרייזר נראה פשוט כזה ובקיצור אני חושב

שאני ילך על הG9 רק שאלה אחרונה, האם בתוכנה של הG9 אני יכול לשלוט על המהירות של העכבר ועל הDPI?

אשמח שתתנו לי עוד קצת פרטים על הפרופילים האלה שיש לG9.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה צריך יותר מ2000DPI בכלל? אני ברגיל כל הזמן על 800DPI

וממה שאני זוכר אתה פשוט מגדיר בדרייברים את 3 הDPI שאתה רוצה ואז ב+ וה- שבעכבר אתה יכול לעבור ביניהם

וshai11

WOW?

בשביל זה יש את העכבר הבא:

razer-naga-mouse_fhygu_54.jpg

muhahaha

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני הולך בזאת להסיר את הטינה שלי כלפי לוג'יטק כי הסתכלתי עוד קצת בתמונות על הG9 הזה ואני רואה איזה פונטנציאל יש בו עם הקטע של איך שהם בנו את הלחצנים

אפילו יותר מגניב מה copperhead שלי

וואלה אני הייתי הולך על הG9 הזה

ובדרך כלל אנשים אומרים שעדיף אינפרא אדום שזה הDA בגלל שהוא יותר מדוייק או משהו כזה אבל אני בחיים לא שמתי לב לזה, איך לעזאזל אפשר בכלל להתמקד לפיקסל מסויים במהירות ולדפוק הדשוט? כבדים מפחידים אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני הולך בזאת להסיר את הטינה שלי כלפי לוג'יטק כי הסתכלתי עוד קצת בתמונות על הG9 הזה ואני רואה איזה פונטנציאל יש בו עם הקטע של איך שהם בנו את הלחצנים

אפילו יותר מגניב מה copperhead שלי

וואלה אני הייתי הולך על הG9 הזה

ובדרך כלל אנשים אומרים שעדיף אינפרא אדום שזה הDA בגלל שהוא יותר מדוייק או משהו כזה אבל אני בחיים לא שמתי לב לזה, איך לעזאזל אפשר בכלל להתמקד לפיקסל מסויים במהירות ולדפוק הדשוט? כבדים מפחידים אותי

אני מציע לך גם שתסתכל קצת בyoutube על הG9 ותראה איזה עכבר גאוני הוא, ומה יש לG9? כאילו אם לDA יש אינפרא אדום מה יש לG9?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...