סיסמה בכניסה לביוס לאחר הוצאת סוללת CMOS. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סיסמה בכניסה לביוס לאחר הוצאת סוללת CMOS.

gabur

Recommended Posts

החלטתי לפרמט את המחשב. נכנסתי לביוס כדי להגדיר BOOT דרך ה-CD ואז שם קרתה לי תקלה. בטעות לחצתי על F8ואז קפצה הודעה שאני לא זוכר בדיוק מה היה כתוב בה- אבל היה כתוב משהו על Q-FLASH אז לחצתי N(o) כי לא ידעתי מה זה אומר. ואז הוא עשה לי ריסטרט והפעם במסך הראשון שמופיע בהדלקת המחשב אין מסך שחור רגיל אלא מסך <<POST של הלוח אם (GIGABYTE) . בכניסה לביוס הוא ביקש סיסמא.אחרי שהמחשב עלה הופיע לי כונן FLOPPY שאני מבין שזה מה שהלחיצה על No ב-Q FLASH עשתה. אני לא מצליח להחזיר את זה למצב הקודם.הוצאתי את הסוללת CMOS והסיסמא נעלמה רק לריסטרט אחד, בבא היא הופיעה שוב. מה עושים? בבקשה אני זקוק לעזרה זה ממש דחוף!

עריכה:

הוצאתי שוב את הסוללה ועכשיו זה בסדר (לעת עתה) השאלה עכשיו אין אני נפטר מהמסך פתיחה הזה של ומהכונן פלופי שהוא הוסיף לי. ניסיתי לשעות ב-Q FLASH - כן,לא, למה לא? ושום דבר לא עוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוצאת סוללת CMOS החזירה את כל תפריטי הביוס לברירת המחדל, אתה צריך לעבור בתפריטים

ולשנות לפי הרצוי לך, לדוגמא: אם אין לך כונן פלופי, לבטל - וכן הלאה, לשנות רק מה שאתה יודע וברור לך.

כדאי שתכנס לאתר לוח האם ותוריד MANUAL מתאים ללוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...