014 מחזיקים שרתים בחו"ל עם תוכן לא חוקי? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

014 מחזיקים שרתים בחו"ל עם תוכן לא חוקי?

Fighter

Recommended Posts

שמעו אני יודע שאתם לא אוהבים דיונים על הנושא הזה אבל זה היה ממש מוזר, ממילא אני לא נותן לינקים או משהו

הפעלתי מקודם את utorrent והכנסתי טורנט של witcher enhanced edition, ראיתי שאין DHT כי איזה אידיוט סימן את זה בתור פרייווט ועמדתי דקה דומיה

הטורנט מתחיל, פתאום המהירות קופצת ל1.0MB לשנייה ואז לאט לאט יורדת ל700 לשנייה, ממש נבהלתי אמרתי מה זה יכול להיות ,אז אני מסתכל ברשימה של הpeers ומה אני רואה? bzq bla bla משהו ואז נגמר בstatic.bezeqint.net והוא נמצא בארצות הברית

בקיצור מה הולך פה? אני זוכר שקראתי על זה פעם שקוראים לזה וובקאש או משהו כזה

אבל זה בכלל בסדר שהם מחזיקים תוכן לא חוקי אצליהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדובר בנושא לא חוקי בפורום ובעבר אף היו דיונים על כך. אני ממליץ לך להיכנס לשני הקישורים הבאים ולהבין על מה מדובר:

http://torrentfreak.com/isp-speeds-up-customers-bittorrent-downloads-090418/

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=20&MessageId=128858541&r=1

בקצרה, כל ספק מחזיק שרתי CACHE שבהם נשמרים קבצים פופולריים. ברגע שהספק שלך מזהה שאתה מוריד את אחד הקבצים הללו, הוא מנתב את ההורדה שלך אל השרת שלו שנמצא בישראל או בשרת מועדף בחו"ל וזאת על מנת להוריד מהעומס עבור גולשים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזו דרכים אתה מציע לבדוק באיזה מדינה יושב המחשב עם האי פי של בזק? אתרים או משהו? אבל כאילו משהו שיהיה ממש מדוייק

מקסימום אני אוריד את הטורנט שוב רק כדי לבדוק כי אחרי שקיבלתי 100% הוא נעלם לי מהpeers

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזו דרכים אתה מציע לבדוק באיזה מדינה יושב המחשב עם האי פי של בזק? אתרים או משהו?

אני לא מבין את השאלה

האייפי הוא של בזק בין לאומי - ספקית אינטרנט ישראלית - לכן השרת הזה יושב בישראל.

כן, יש מקרים שבהן שרתים של חברות ממדינה A יחזיקו IP של ספקית אינטרנט ממדינה B בעוד שפיזית הם יושבים במדינה A

(אני למשל מכיר אישית חברה שמחזיקה שרתים בחוות שרתים של ספקית אינטרנט בארץ

אבל ללקוחות מחו"ל יש כתובת IP בריטית לגישה לשרתים האלה, שכן החברה לא מעוניינת שחלק מהלקוחות ידעו שהשרתים ממוקמים בישראל)

אבל לעולם לא תוכל לדעת מזה שכן הסתרה כזו נעשית מאחורי הקלעים בהסכמים בין ספקיות אינטרנט ואין דרך לנטר את העניין עם כלים מבחוץ.

בכל מקרה אתה סתם חופר כאן לדעתי - utorrent משייכת בטעות אייקון של דגל ארה"ב לחלק גדול מכתובות ה IP של peers מבזק בין לאומי.

בנוסף - כמו שכבר נכתב - לא חסרים חיבורים עסקיים במהירויות גבוהות שמשמשים לתעבורת טורנטים בין היתר.

נתקלתי בלא מעט מנהלי רשתות ארגוניות שהרימו לעצמם seedbox פרטי ברשת הפנימית של החברה.

זה אמנם לא חוקי לעשות את זה וזו גם עילה לפיטורים - אבל עדיין עושים את זה.

יש גם לא מעט אנשים פרטיים שמאכסנים שרתים פרטיים (קנויים \ שכורים) (למשל שרת ווב, כמו השרת של hwzone)

בחוות של ספקיות בארץ או בחברות הוסטינג למיניהן

ומנצלים את אותם שרתים ביו היתר גם למטרות P2P.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...