LOGITECH MX1100 - מה אתם אומרים עליו? - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

LOGITECH MX1100 - מה אתם אומרים עליו?

alexrta

Recommended Posts

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בהמלצתו של רועי קניתי את העכבר ממש לפני כמה שעות, היתי עם MX400 ואין ספק שהוא הרבה יותר נוח ומרשים. לצערי קשה לי קצת להתרג, כל חיי היתי עם עכבר חוטי ועכבר אין משהו ש"מחזיק" אותי..עוד לא הצלחתי לקנפג את ה-SET POINT למשהו שיספק לי תחושה טובה בכל הנוגע לתזוזת הזמן.שיחקתי עם זה קצת ועדיין שאני צריך ללחוץ על משהו קטן ודרוש לי "דיוק" זה זז מאוד לאט..יותר ממה שרציתי..בעיה קצת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת..אני עם העכבר כבר איזה שעה וחצי - כבר יותר טוב. אני מתחיל לחשוב שזה באמת עניין של הסתגלות..

עוד שאלה, בתור מישהו שהיו לו רק חוטיים, מומלץ לסגור את העכבר (הכוונה ממש להעביר את המתג ל-OFF) בלילה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם מעוניין לקנות את העכבר הזה (mx1100)

במיוחד בעקבות הירידת מחירים הזאת...

אבל מה עם האלחוטי של מייקרוסופט?? NATURAL WIRELESS LASER MOUSE 6000

מה עדיף??? ה6000 נראה יותר נוח.. מה יחזיק יותר זמן עם הסוללות? והקליטה שלו תיהיה מהירה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת..אני עם העכבר כבר איזה שעה וחצי - כבר יותר טוב. אני מתחיל לחשוב שזה באמת עניין של הסתגלות..

עוד שאלה, בתור מישהו שהיו לו רק חוטיים, מומלץ לסגור את העכבר (הכוונה ממש להעביר את המתג ל-OFF) בלילה?

ממש אין צורך , קודם כל , לוג'יטק טוענים שהסוללה מחזיקה איזה חודשיים , דבר שני , אחרי כמה דקות בלי שימוש הוא נכבה לבד , תשים לב שאחרי שעובר זמן מה כשתזיז אותו , תידלק הנורה של הסוללה שזו האינדיקציה שהוא נדלק (זה סוג של מצב חיסכון שהוא מאוד יעיל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את ה-6000 המחורבן קניתי לפני שנה וחצי אולי. היה לי מזל גדול שהגעתי להסכם על מנהל הסניף של דיפו שאם זה לא מוצא חן בעייני אני מחזיר ומקבל החזר (בגלל שהוא לא הרשה שאפתח את האריזה ואראה אם זה נוח). הגעתי הביתה, אחרי שעתיים בערך התייאשתי והחזרתי. עכבר זוועתי לדעתי. נוח מאוד להחזיק בו ולהניח עליו את היד - זוועה להזיז אותו ולעבוד איתו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...