ניתוקים - BR-6424n - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניתוקים - BR-6424n

ob

Recommended Posts

שלום לכולם , לאחרונה אמא שלי קנתה ראוטר בלי להתייעץ איתי (פשוט מה שהמוכר נתן לה.. :kopfpatsch:) ... בכל מקרה זה מה שיש כרגע . הראוטר מתפקד רגיל לכמה שעות ואז מתנתק ורק אחרי אתחול הוא מתחבר שוב ושוב מתנתק .

עוד בעיה שהמחשבים האחרים בבית מתחברים אל הראוטר אבל לא מצליחים לגלוש (זמן תגובה)....

למישהו יש רעיון ? להחליף את הראוטר הזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי שתספר לנו קצת יותר על הרשת שלך מבחינת מחשבים, מרחקים, מכשולים בין המחשבים לנתב, סוגי כרטיסים אלחוטיים וכיוב'. בכל מקרה, הנתב הזה הוא לא חלב ולא בשר -- כזה מן פרווה -- ודווקא אותו לא הייתי רוכש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנתב הזה הוא לא חלב ולא בשר -- כזה מן פרווה -- ודווקא אותו לא הייתי רוכש.

כמו שחשבתי ....

בכל מקרה תודה הסתדרתי עם שני הבעיות ... עשיתי עדכון לראוטר ונראה ככה בינתיים שהכל סבבה .

אתה ממליץ לי להחליף אותו למשהו אחר ? אם כן לאיזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

גם לי יש את הנתב,ובהתחלה עשה בעיות של ניתוקים פעם ביום,ופעם ביום ניתוק מהאלחוט.

הפתרון שלי:

שידרוג קושחה להכי חדשה שיש+התקנת הכי חדשים לציוד האלחוטי.

אם יש לכם את דגם ה-V2 כמו לי,יש באתר של אדימקס העולמית את גירסת הקושחה מס' 1.18.

אבל אם תשלחו מייל אליהם,הם ישלחו לכם את גירסת ה-1.20,שהיא הכי חדשה,ועדיין לא שוחררה לאתר.(לפחות,כך היה בפעם האחרונה שבדקתי)

בהצלחה,

יוחאי.[br]פורסם בתאריך: 5.06.2010 בשעה 06:14:13

כדאי שתספר לנו קצת יותר על הרשת שלך מבחינת מחשבים, מרחקים, מכשולים בין המחשבים לנתב, סוגי כרטיסים אלחוטיים וכיוב'. בכל מקרה, הנתב הזה הוא לא חלב ולא בשר -- כזה מן פרווה -- ודווקא אותו לא הייתי רוכש.

מוזר......

דווקא באתר שלך הוא מופיע ברשימת המומלצים.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

הקפצה לצורך שאלה

Cheif, מה הכוונה שלך לגבי הנתב?

בדיוק רציתי לקנות אותו, לא ניראה לי שיש משהו אחר במחיר שלו, 175 ש"ח. האם עדיף לקנות את דגם 6524? יש המלצות אחרות בתווך תקציב כזה?

נ.ב.: אני מתכוון לחבר לנתב שני מחשבים בצורה חוטית ומחשב בצורה אלחוטית. אין לי דרישות מיוחדות מהנתב חוץ מזה שיהיה אמין....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתייחס לשרשור מלפני שנה...

כבר יצא מאז ה-6424V2.

הוא מתאים מאוד לשימושים לא כבדים והכי כדאי להתקין עליו את גרסת הקושחה האחרונה.

http://www.edimax.com/en/support_detail.php?pd_id=339&pl1_id=3

הבנתי אותך.

ראיתי גם את רשימת הנתבים המומלצים באתר שלך.

אם כך אז יש לי התלבטות בין 6424V2 לבין WR1043 של TP-LINK. יש הבדל לא קטן במחיר והשאלה האם שווה לשלם אותו מבחינת אמינות תיפקוד הנתב? מהבחינה של חיבורי ג'יגאביט וה-USB זה נחמד אבל אני יכול לחיות יפה גם בלעדיהם. אהבתי של-1043 יש יותר זיכרון , אם אני לא טועה זה אומר שהוא יתמודד יותר טוב עם עומס.

האם יש הבדלים בתמיכת החברות?

מה לגבי דגמי 841 ו-941?

תודה על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...