מדפסת דיו קומבו או מדפסת לייזר ב 600 ש''ח? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדפסת דיו קומבו או מדפסת לייזר ב 600 ש''ח?

Sweet_Tooth

Recommended Posts

שלום,

אני מחפש לקנות מדפסת וניתנה לי את האפשרות לבחור בין מוצר קומבו שהוא פקס, סורק ומדפסת דיו צבעונית או מדפסת במחיר של 500-600 ש''ח

אני נוטה למדפסת הלייזר כי אף פעם לא הייתה לי אחת כזאת ובגלל שאין לי צורך בפקס ובסורק, ונראה לי שעם מדפסת אחסוך יותר בדיו, אז האם יש מדפסת שכדאי לקנות בטווח המחירים הנ''ל?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בהתלבטות זהה לחלוטין.

מבין מדפסות הלייזר, הכי מומלצת בתקציב לפחות לפי עשרות תגובות ב-ZAP היא Xerox 3117.

זאת מדפסת מאוד זולה (350 ש"ח) ובעלת עלות הדפסה מאוד נמוכה (אנשים מדווחים על עלות של סביב 6 אג' לדף עם טונר חילופי).

עם זאת, אני אישית קצת מתלבט האם לקנות את המדפסת הזאת מכיוון שהיא מאוד ישנה.

האם ישנם מדפסות חדשות יותר ומומלצות יותר מהמדפסת הנ"ל? כמו כן, האם מישהו יכול

לפרט עוד על העלויות במדפסות דיו מתקדמות לעומת מדפסות לייזר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-3117 אכן דגם מוצלח למדי של Xerox. קומפקטית, חביבה ועושה רושם של אמינה למדי. יש לי אחת כזו כמה שנים והיא עובדת מצוין. למרות שהעומס לא כבד, אז אולי זה לא בדיוק משקף. :xyxthumbs:

השאלה היא האם יש צורך בהדפסה צבעונית או לא. ה3117, כמו רוב מדפסות הלייזר בתקציב היא שחור בלבד. ומדפסות צבעוני זולות הן לא כל-כך אמינות. ה-Xerox 6110 שלי למשל, אכזבה אותי קשות בתחום זה. :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד לא מזמן הייתה לי Xerox 3117 והיא עבדה לא רע עד שמתה בקיץ האחרון(אפילו לא החלפתי טונר פעם אחת), ולכן אני רוצה לקנות מדפסת חדשה(לצרכי לימודים) וכמוך אני מתבלבט בין לבין הזרקת דיו.

הבנתי שראש דיו צבעוני או שחור-לבן(לא מקורי) למדפסת עולה כ-10 שקלים(או זה מה שהשותף לדירה משלם) ומספיק ליותר מ 200 הדפסות שזה יוצא 5 אגורות לדף בערך. המחיר זול כמו לייזר(אם לא יותר זול) וגם יש את האפשרות להדפיס בצבע.

בכל אופן, גם אני הייתי שמח לקבל עצות מחברי הפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^בשום מקום. אולי הכוונה היא למילוי ראשי דיו שאמור לצאת מאוד זול, אבל מנסיון

של כמה פעמים, אני לא כל כך מרוצה מהעניין.

לגבי ראשי דיו חליפיים החנות הכי זולה שאני מכיר זאת קומג'ט, למשל למדפסת שלי (HP815C)

ראש דיו עולה שם 33 ש"ח, ומספיק ל 500-600 עמודי טקסט (באיכות DRAFT), אבל זה מתקופת האבן,

לא עושים יותר כבר דברים כאלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...