ספק כוח מוציא רעשים משונים... - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספק כוח מוציא רעשים משונים...

DarkRise

Recommended Posts

הספק שלו עכשו בוודאות לא תקין בצורה דיי חמורה. בכל רגע הוא יכול להידפק יותר. לכן ההמלצה שלי שיפסיק מיידית להשתמש בספק הזה ויחליף ספק (או יתקן אותו וישתמש בו אם הוא בטוח שהוא אכן הצליח לסדר אותו בצורה מוחלטת)

בכל מקרה אני מת (בשביל הסקרנות שלי) לראות תמנה של הספק שלו מבפנים שרואים מה באמת קרה שם

ואם כבר הוא קונה ספק חדש אז שייקנה ספק טוב (השקעה גדולה יותר אבל זה יצא משתלם רק מהחשבון חשמל שהוא משלם - עוד לפניי שבאים להחליף ספק ג'נרי שרוף שני או חומרה שהוא דפק)

תיקון ספקים - אני דווקא משתמש בעצמי בכמה ספקים ג'נריים שרופים שתיקנתי. תלוי בתקלה שהייתה שם. יש כאלה שאתה מחליף קבלים והוא יוצא כמו חדש ועובד שנים ללא בעיה אחריי זה. יש כאלה שעדיף לא לנסות לתקן (תכנון דפוק של הספק והוא מסכן את כל חלקי המחשב גם אם תשים בו חלקים תקינים)

למקרה שלך - בכל מקרה שהמחשב עושה דברים כאלה ובמיוחד אם יש לו ספק ג'נרי אתה לא אמור לנסות להפעיל את המחשב מחדש. תוציא לו את הכבל חשמל ותפתח תראה אם יש נזק ויזואלי בלוח אם ובתוך הספק + תבדוק את הספק לבד אם החוט הירוק והשחור כמו שתה אמרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי כרגע כסף לקנות ספק חדש [הספק שמוציא רעשים עדיין עובד איכשהו]

השאלה שלי אם אפשר לממש אחריות או איך, בגלל שאני לא מתמחה באלקטרוניקה או ספקי כוח ומה הפגמים בהם

וגם אם להוציא את הספק כוח מהכול את זה אני יעשה כשאני ידע 100% שאני יכניס חדש בגלל שזה סתם בזבוז זמן

הוא יכול להדפק גם ברגע שאני יוציא אותו מהמארז ואין לי ספק חלופי..

אין לי כסף לספק חדש בכללי גם 200 שקל לספק כוח חדש זה ממש קצת הספק הזה שאצלי עלה 650 שקל

ועדיין עולה ככה.. ככה שאני מעדיף לממש אחריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתקשר לחברה (מופיע בתעודת אחריות) ותשאל

אם כל מה שיש לך זה מדבקה אל הספק תמצא את החברה באינטרנט ותשאל

(המדבקה שאל הספק יכולה להיות תאריך התחלת האחריות או סוף האחריות - זה שונה אצל חברות שונות)

ספק ג'נרי של colors it או דומה עולה היום באיזור ה 50 שקל. אם זה המקסימום תקציב שלך ואתה מסתבך אם האחריות אני עדיין ממליץ שתקנה ספק כזה ותחליף את מה שיש לך עכשו. כך המחשב שלך (תיקון או מחשב חדש יעלו הרבה יותר מ 200 שקל) לא יימצא בסיכון. בסוף תוכל לשמור את הספק שקנית לפעם הבאה שיידפק לך או לחבר שלך ספק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...