קיבלתי תעודת לוחם , מה אני עושה איתה? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי תעודת לוחם , מה אני עושה איתה?

M.o.D

Recommended Posts

תדביק על המצח שכולם יראו ...

בנימה יותר רצינית, היא לא נותנת יותר מדי חוץ מהנסיעות חינם על אזרחי.

אם אחרי הצבא תלך לעבוד באבטחה אז יש מקומות שיספיק להם תעודת לוחם ויש כאלה שלא(יש כאלה דורשים 3 שנים כלוחם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הציניים למיניהם, כדאי שתחסכו מאיתנו את התגובות המטומטמות שלכם. כי אולי לא לכם, אבל אנשים מרגישים עבוד שלרת בצבא כלוחמים ולקבל תעודת לוחם. בשביל לקבל את התעודה היה צריך לעבוד יותר קשה פיזית ונפשית ולסבול הרבה יותר, ולהקריב הרבה יותר ממה שחלמתם או הייתם מוכנים. אז תנו קצת כבוד בבקשה ותחסכו כל תגובה צינית שכזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הציניים למיניהם, כדאי שתחסכו מאיתנו את התגובות המטומטמות שלכם. כי אולי לא לכם, אבל אנשים מרגישים עבוד שלרת בצבא כלוחמים ולקבל תעודת לוחם. בשביל לקבל את התעודה היה צריך לעבוד יותר קשה פיזית ונפשית ולסבול הרבה יותר, ולהקריב הרבה יותר ממה שחלמתם או הייתם מוכנים. אז תנו קצת כבוד בבקשה ותחסכו כל תגובה צינית שכזאת.

מה הקשר?

יש לי תעודת לוחם (יותר נכון היתה לפני שנים, התוקף שלה הוא עד יום השחרור.. :s07:), וחוץ מנסיעות חינם באוטובוס ואיזה פעם אחת שיצא לי לנצל אותה בשביל הנחה בקולנוע - היא לא נותנת כמעט כלום.

אולי זה השתנה בשנים האחרונות, אבל משום מה אני בספק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה שאתה אומר בעצם שקרעת תתחת, הזעת דם ועבדת "יותר קשה פיזית ונפשית" [בלי לזלזל כמובן] בשביל חתיכה קטנה של פלסטיק שנותנת לך נסיעות בחינם ברכבת?

דיי גורם לרצות להיות טיפה ציניים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...