התייעצות קטנה - האם כדאי לקנות מחשב ~שנה לפני הגיוס? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות קטנה - האם כדאי לקנות מחשב ~שנה לפני הגיוס?

Mazumotte

Recommended Posts

היי כולם

אני בסוג של דילמה כרגע, יש לי עוד שנה אחת לפני שאני מתגייס(אמור להיות בנובמבר 2010), ואני חושב לקנות מחשב.

עכשיו אני במגמת הנדסת תוכנה אז אני צריך מחשב ללימודים, וכרגע ההורים שלי מפנים לי את המחשב הגרוטאה הזה(ראו מפרט) כל פעם שאני צריך לעבוד.

זה לא נח לא לי ולא להם,

אבל בואו לא נשקר - את המחשב אני רוצה כדי שאני אוכל לשחק סוף סוף במשחקים קצת יותר חדשים.

הבעיה היא שאחרי הגיוס הזמן שיהיה לי לשחק בו הוא אפסי, ואז המחשב ה"חדש" סתם ישב ויתכסה באבק.

יש לי בסביבות ה-2800 ש"ח. מה דעתכם? כדאי לקנות מחשב זול שיריץ משחקים על מדיום/high(אבל לא הכי), או לחיות עם המחשב הזה ולא לקנות חדש עד אחרי שאני אשתחרר?

יש גם סיכוי שאני אתקבל לעתודה(אם אני לא אצליח גאמ"א) ואז אני אקבל ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנה זה הרבה זמן, אני הייתי קונה.

hell, אני מתגייס במאי 2010 ואני כנראה אקנה מעבד+לוח אם + זיכרונות חדשים כי משחקים כבר לא זזים אצלי ברמה סבירה :nixweiss:

מעבר לזה המחשב שלי דרעק וגם HD לא רץ חלק.

כך שבמקומך הייתי קונה.

לגבי עתודה [רק עתידים מקבלים נייד],

הנייד שתקבל לא יריץ משחקים, תקבל נייד עסקי של אם אני זוכר נכון וממש לא מתאים למשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול לתת לך אותי כדוגמא..אני מתגייס בסוף החודש ולא מזמן קיבלתי מחשב חדש שקניתי בכ-3000 שקלים

אני הולך לעשות יומיות ככה שהולך להיות לי קצת זמן למחשב..

אם הייתי יודע שאני ישרת בבסיס רחוק מהבית ויחזור רק בסופי שבוע מה שהייתי עושה כנראה זה קונה מחשב יותר זול פשוט..קצת פחות חזק למשחקים

אם אתה רוצה לדעת מה הייתי עושה במצבך, כיוון שיש לך עוד שנה כאזרח וכנראה אתה לא יודע עוד איפה תהיה ובתור מה, גם הייתי קונה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי כדאי לך לקנות את המחשב ומקסימום אם אתה רואה שאין לך זמן\תקעו אותך בתפקיד שאתה סוגר רוב הזמן תמכור אותו.ככה שאתה לא תפסיד לגמרי,אתה גם לא יודע בוודאות איזה סוג של שירות יהיה לך.

אפרופו אני גם בסוג של דילמה קצת שונה,אני מתחיל ביום ראשון תואר במדעי המחשב,ואני יודע שבוקשי יהיה לי זמן פנוי.וכשיהיה אני אעדיף להשקיע אותו בבילוי עם חברים.

הבעייה היא שיש לי גם מחשב מאוד מאוד עגלה וגם טלויזיה בחדר מלפני מיליון שנה (crt מתחילת שנות ה90).

אני רוצה לקנות מחשב נייד במקום העגלה הנוכחית,אבל אני לא אצטרך אותו ללימודים כי הרוב זה מטמתיקה ולא כ"כ כיף לכתוב מטמתיקה על מחשב...ככה שהוא ישמש יותר לפנאי מאשר ללימודים.

אותו דבר לגביי טלויזיה חדשה,בקושי יהיה לי זמן לסרטים וטלויזיה אבל מצד שני אני רוצה כבר להשתדרג לאיזה lcd עם תמיכה בHD (שבשבילה אני אצטרך גם מחשב חזק יותר לסרטי HD).

הטלויזיה הנוכחית מחוברת לממיר של דרך חיבור מעפן של אנטנה חח

מה אתם הייתם עושים במצב שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות!

נתתם לי עוד קצת ביטחון בנוגע לקנייה :)

justMe- במצב שלך הייתי קודם כל קונה איזו 32'. כיום אתה לא צריך מחשב חזק כדי להריץ סרטי HD.

אין תלות כמעט במעבד. אתה יכול לקנות כרטיס כמו ה-8400(nVidia) שינגן לך סרט HD בלי בעיה בכלל.

אז אתה יכול או לשדרג את כרטיס המסך בלבד, או לקנות מחשב זול מאד לסלון/חדר שבו יש .

אם לא בא לך מחשב, אתה יכול לקנות wii\Xbox ואז לשחק עם חברים, והקונסולה אמורה להיות גם מסוגלת לנגן סרטים(אבל אני לא בטוח בקשר לזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיסי מסך שמנגנים (שיש להם את האופציה לנגן) HD זה רק סדרה 8 של nvidia ו HD2XXX של -ATI והלאה, אז כרטיס המסך שלך לא מסוגל.

בקשר לקונסולות, אני באמת לא יודע, תשאל בפורום .

אשמח לשמוע עוד דעות של אנשים. אם יש לכם מה להגיד, תשפכו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי בך .

אם אתה אוהב לשחק אז תקנה .

כי שנה זה המון זמן וזה הזמן שיחידי שאתה באמת יכול לשחק כמה שאתה רוצה .

כי בצבא לא יהיה לך זמן כמו עכשיו ולפעמים אתה תחזור כל כך עייף שאפילו לא יהיה לך כוח להדליק את המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט שלך יכול להספיק בהחלט למטרות שלך. חוץ ממשחקים. לא הבנתי אם יש לך מחשב משותף עם ההורים, או שיש לך מחשב משלך.

לדעתי, אם המחשב עובדה מספיק מהר ואתה לא משחק. הקנייה מיותרת. אבל זו רק דעתי.

אני קניתי לאחרונה מחשב חדש, אחרי 6 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...