תראו: BenchMark שגורם לי לתהות.... - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תראו: BenchMark שגורם לי לתהות....

puNani

Recommended Posts

התמונה הנ"ל:

>

שימו לב שה ATI RADEON OEM עובר את הATI READEON 8500 המקורי בדרייברים הראשונים.. וזה לא הפעם היחידה שהוא עובר.... עקבו אחרי זה בכתבה: http://www.sharkyextreme.com/hardware/videocards/article.php/3211_932821__8

מעניין... למה באמת ה PLAIT/XPERTVISION הזה הוא כ"כ גרוע? אמנם זה לא ATI מקורי אבל זה עם הצ'יפ של ATI וחוץ מהעובדה שהוא פחות מפאור מבחינת האריזה והכל.. מה כ"כ רע בו? אולי BOOMER יכוכל לספר לנו קצת איך עובדים אצלו משחקים והכל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב מה כתוב במסקנות:

"Personally speaking, the RADEON 8500 OEM model looks like a steal of a deal, especially since its $180 price tag puts it in direct competition with the GeForce3 Ti 200. You may be losing 25 MHz in both and memory speeds with the 8500 OEM, but you're really not giving up a lot in gaming performance. The full retail version is still the way to go for high-end 3D gaming and the extended product warranty, but our "emulation benchmarks" show that the price-performance of the OEM model is at least potentially very high."

מה שאומר שההבדל בין הביצועים של ה RETAIL המקורי ל OEM הוא הבדל קטן מאד ואפילו שב OEM יש 25מגה הרץ פחוץ במהירות השעון והזיכרון אין הבדל משמעותי בכלל במשחקים... אז גם יותר זול, וגם ניתן להשיג בארץ עם אחריות.... אני כבר מתפתה לקנות.. מה אתם חושבים?

ו boomer בבקשה תן דעתך על הכרטיס שקיבלת ממש מעניין אותי איך הביצועים שלו.. אם אתה יכול, תבדוק את ה FPS באיזה משחק ותודיע לנו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...