דואר ישראל - יש להם איזה נציב תלונות או משהו? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דואר ישראל - יש להם איזה נציב תלונות או משהו?

Cereal  Killer

Recommended Posts

מהנסיון שלי דווקא הטיפול שלהם בתלונות הוא טוב, אולי כי השלב הבא זה תלונה למישהו מעליהם שיתן להם על הראש. אחרי שחבילה ששלחתי נעלמה מהרדאר התלוננתי ולאחר בירור הם אמרו שכל השק שבו היתה החבילה נאבד וכעבור כמה ימים קיבלתי בדואר צ'ק על כמה מאות שקלים (שווי החבילה, לא זוכר כמה זה היה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, הפרשיה נפתרה - לאחר שיחת טלפון עם מנהל הסניף שהחליט לצעוק עליי שאני מבזבז את הזמן של העובדים שלו (העבודה של העובדים שלו זה לדאוג שהדואר יגיע לייעדו אבל היי, למי איכפת?) החלטתי לעלות לסניף הדואר פיזית, נציגת החנות ממנה הזמנתי תיארה לי איך החבילה שלי ארוזה, מהכניסה לסניף רואים את פתח חדר החבילות וברגע שנכנסתי ראיתי את החבילה שלי, עמדה מקדימה, מדף שלישי מלמטה - בולטת!!!

העיקר ששיקרו לי אתמול שיקרו לי היום וצעקו עליי שאני מבזבז את זמנם.

מבחינתי אני הולך לכתוב לכל ההנהלה של הדואר, נושא השירות בסניף המקומי שלי חייב התייחסות מיידית, השירות מתחת לכל ביקורת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה עם הדואר האלו ..

הייתי צריך לשלם אתמול על הרישיון והם פתוחים רק בשעות הבוקר עד 3 !

איך לעזעזל אני אמור לשלם על זה ? על חשבון בית ספר ??!

הייתי צריך להבריז היום משעה ראשונה בשבילם הבני **** האלו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לפנות ליו"ר מחלקת תלונות הציבור לא הצלחתי להשיג את הטלפון שלו אבל הצלחתי להשיג תמונה .

11445826044594.jpg

אם הוא לא יצליח לעזור לך , אף אחד כבר לא יוכל , תנסה לדבר איתו , לא יזיק אם לא יעזור - חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תיקח את זה לא נכון אבל דווקא בגלל גילך (לפני הגיל הזה פשוט אין בכלל מה לעשות בדואר) נתקלת בפעוטה שבבעיות הדואר, הלוואי וזה היה מסתכם בשעות פתיחה הזויות

כשנשבר לי והחלטתי להתלונן הפקידה אמרה לי שאי אפשר כי הגעתי בשעות שאף מנהל לא נמצא - אחרי 11 בבוקר!!! כנראה שלאנשים עובדים

אין זכות להתלונן על הדואר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...