תוצאות ה OC ב INTEL 2.4C - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוצאות ה OC ב INTEL 2.4C

amisha

Recommended Posts

באס 280 סינכרוני ? אני לא רוצה לדעת מה התזמונים שלך

בכל אופן כבר די הוכח שאין לזה הצדקה, הורדת היחס ל5/4 תוריד ביצועים באופן מזערי, יחסית לתוספת הביצועים שתיתן הנמכת התיזמונים

8 4 4 CAS 2.5

זכרורות חדשים בארץ DDR500

2.85 וולט .

וכמו שתום כתב .

בקשר לנושא המקורי - טוב מאד עכשיו שהמערכת יציבה ,מזל טוב ויפה מאד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו, שזאת הייתה הסברה העיקרית, עד שזה די הוכח אחרת. תנסה להביא את התיזמונים ל 2-2-2-6, גם במחיר של שינוי היחסים או הורדה קטנה של FSB, ותן דיווח אם אתה חווה הבדלים כלשהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

You can't use any @ 2-2-2-6 with 865PE or 875P chipsets, they have serious timing issues, you get blue screens before the OS even loads, 2-3-2-5 works ok however, and the difference between 2-3-2-5 to 2.5-4-4-8 is almost not there (I tested).

Back to the subject, if prime crashes it's not good, it probably had a calculation error which indicates instability, prime 95 should run 100% fine till you close it, that's the only indication for true stability.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

You can't use any RAM @ 2-2-2-6 with 865PE or 875P chipsets, they have serious timing issues, you get blue screens before the OS even loads, 2-3-2-5 works ok however, and the difference between 2-3-2-5 to 2.5-4-4-8 is almost not there (I tested)./left]

http://www.extremeoverclocking.com/reviews/memory/Mushkin_PC3200_3.html

סתם דוגמא, לא היה לי כוח לחפור יותר מידי, למרות שאני בטוח שחיפוש יותר מסיבי היה מניב הרבה יותר דוגמאות שכאלה - אני די מעורה בתחום, ועצם העובדה שמעולם לא שמעתי על הקושי של 865/875 להגיע ל2-2-2-6 קצת גורם לי להטיל פיקפוק בנכונות של זה.

ובקשר לשוני בין 2-2-2-6 ל 2.5-4-4-8, עם כל הכבוד, אני מעדיף לקחת את המילה של macci וכולי בנושא

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?s=&threadid=17887&highlight=timings

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

283 זה אם אני לא טועה ה FSB המקסימלי שהגיעו עם לוחות של בלי תוספת מתח עם 2.4 ( הכי גבוהה מבין כל החברות - אבל עם P4P800 ) .

לגבי היציבות -

אני עבדתי 3 חודשים על 270 BUS בלי תוספת מתחים ביחס של 4:5 -

לא נראה לי הגיוני 2.4 שלא סוגר את זה בלי תוספת מתח - תבדוק אולי BIOS לא מעודכן או משהו כזה - למרות ש 270 לא היה בעיה עם אף BIOS של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין לדעתי הוא שאני במתח של 2.75V לזכרונות ואני חושב שזה קצת חוסם אותי ,ואני מפחד לתת 2.85 לזכרונות !!!!!

אני אנסה היום לעלות ל 270BUS

ב 265 אני לא מצליח להשלים לופ של פריים (הוא נעצר ב 224K FFT )

עריכה :

עכשיו אני על באס של 270 ותזמונים של 2/6-3-3 והמחשב עלה אבל אני לא מצליח להריץ פריים ליותר מ 5 דק'!!!!

ואני עם הביוס הכי עדכני של ASUS!!!(שאני אישית לא אוהב אותו כי הוא ממש לא טוב ל OC לדעתי 1006 היה מעולה!!

סיכום קטנטן :

מהירות ליבה :3.2GHZ

מהירות זיכרונות :432DDR

תזמונים :2/6-3-3

מתחים : מעבד -1.525 (דיפולט) / -2.75

מחלק :5:4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Kikkler,If you read the conclusion in the thread you gave you'd see 1:1 at high bus with high timings tops 4:5 with low timings in all cases, running higher FSB synced is always better.

And if you give a further look to the benchmarks you'd see how minor the difference is when changing timings, ~100 points in Sandra memory benchmark is so insignificant...

As for the 2-2-2-6 issue, you'd see in the review they did 2.5-2-2-6. I tried with my Corsair TwinX PC3200LL to run 2-2-2-6 and 2-2-2-5 on four different boards based on 865PE/875P chipset and none of which were capable while BH7 (845PE) had no problem running 400 mhz @ 2-2-2-5.

You can choose not to take my word but everything I say is well based.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Kikkler,If you read the conclusion in the thread you gave you'd see 1:1 at high bus with high timings tops 4:5 with low timings in all cases, running higher FSB synced is always better.

And if you give a further look to the benchmarks you'd see how minor the difference is when changing timings, ~100 points in Sandra memory benchmark is so insignificant...

As for the 2-2-2-6 issue, you'd see in the review they did 2.5-2-2-6. I tried with my Corsair TwinX PC3200LL to run 2-2-2-6 and 2-2-2-5 on four different boards based on 865PE/875P chipset and none of which were capable while BH7 (845PE) had no problem running 400 mhz @ 2-2-2-5.

You can choose not to take my word but everything I say is well based.

דבר ראשון, הפואנטה בת'רד שהבאתי היא לא המסקנה שבסוף הפוסט הראשון, אלא התגובות שבאות אח"כ. כתזמונים שנבדקו ע"י פותח הת'רד כ"תיזמונים נמוכים" (2-6-3-3) הוכחו כלא עד כדי כך נמוכים. עצם העובדה שהשיפור בירידה מ 2-6-3-3 ל 2-5-2-2 לדוגמא שווה לשיפור בירידה מ 3-8-4-4 ל 2-6-3-3 מבטיח ניצחון די ברור לתיזמונים הנמוכים (ועזוב אותי מבדיקות סינטטיות, הן לא מוכיחות יותר מידי)

דבר שני, הנה ציטוט מהסקירה שהבאתי -

First we started out at SPD values set in the BIOS and used CPU-Z to make sure they were being detected correctly. The timings according the CPU-Z were 2.5-2-2-6 instead of 2-2-2-6. Mushkin is already aware of timings not being read correctly and the information is posted on their website. A nice aspect of Mushkin's website is that they talk about boards, what can be expected of them and they do testing to make sure that their memory works. We were happy to see that the P4C800 is listed on their website. We set the values manually in the to 2-2-2-6 and then did our testing. At stock voltage (2.55V) the Level II memory was 100% stable through Memtest86.

שים לב שהתיזמונים הם לא באמת 2.5-2-2-6, אלא רק נקראים כך כתוצאה מבעיה כלשהיא של הזיכרונות. ולראיה, כשהתיזמונים שונו ידנית ל 2-2-2-6 הם רצו כמו גדולים

אין לי מושג מהי הסיבה שהזכרונות שלך לא מוכנים לרוץ ב 2-2-2-5/6 על 865/875, אבל מכאן ועד להכריז על זה כבעיה אולטימטיבית המרחק גדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

It is a problem, not just for me, themeslf changed the by SPD timings for the LL series cause of this issue, and it's not only with this memory.

I spoke with the people incharge in Corsair's forums and they confirmed that the change is specifically for the 865PE/875P chipset.

Those might have done 2-2-2-6, but I bet they didn't get them to do 2-2-2-5.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת בהחלט יכולה להיות בעיה של הצ'יפים, ה CH5 שנמצא בקורסאיר (בניגוד לBH5 שנמצא לדוגמא במושקין) כבר נחשב הרבה זמן לצ'יפ שאחראי להרבה בעיות, העניין הזה יכול להיות אחד מהם.

בכל אופן מחר או מחרתיים אני ככל הנראה אקבל את המחשב (עם המושקינים) ונוכל ליישב את העניין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...