חומר לימודי על סמים וליגליזציה של סמים קלים - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חומר לימודי על סמים וליגליזציה של סמים קלים

gtabak_37

Recommended Posts

גם ככה הספר הזה הוכח כתרמית אחת גדולה ומה עוד? הוא מדבר על התמכרות לסמים קשים ואלכוהול (שהוא סם קשה)

ציטוט מוויקיפדיה:

"אתר האינטרנט סמוקינג גאן ניתבקש על ידי אחד מגולשיו לפרסם את פספורט הכלא של פריי והמשימה הפכה קשה במיוחד כשהסתבר כי פריי מעולם לא ישב בכלא. בספרו טוען פריי כי ישב בכלא במשך 87 ימים, כאשר למעשה בילה רק מספר שעות בחדר ההמתנה של בית מעצר, לאחר שנמצא נוהג בשכרות ושוחרר בערבות על ידי חבר.

עוד הסתבר כי מסכת ההתנגשויות האלימה שלו עם אנשי חוק הייתה פרי דמיונו. כמו גם התיאור הגרפי המצמרר של טיפול השורש שהתבצע כביכול בשיניו הקדמיות ללא הרדמה. לטענתו רופא השיניים אמר לו כי סמים מכל סוג שהוא אסורים על משתמשים בגמילה ולכן אין באפשרותו לתת לו הרדמה בין כללית בין מקומית ואף קשר אותו ברצועות פלסטיק לכיסא המטופל כדי שלא ישתולל בזמן הטיפול הבלתי אנושי. מנהל מרכז הגמילה הכחיש בשידור כי נעשות פרוצדורות רפואיות במטופלי מרכזי הגמילה בלא הרדמה.

לאחר שהתגלתה התרמית רואיין ג'יימס פריי בתוכניתה של אופרה והודה ששיקר לקוראיו. הוצאת הספרים רנדום האוס עצרו מיד את הוצאת הספר וחידשו את ההוצאה רק לאחר הוספה של הערת המחבר בה כותב פריי בין היתר כי הספר נכתב מזיכרונו ויש רופאים הטוענים כי ייתכן וזיכרונו פגום. כמו כן הוא מוסיף "אני מתנצל מעומק הלב" בפני הקוראים שהתאכזבו משינוי הפרטים בסיפור. בנוסף להערת המחבר הודפס הספר כאשר בכריכתו נכתב "מבוסס על סיפור אמיתי" בניגוד ל"סיפור אמיתי" שנכתב בהוצאה הראשונה."

יש לי שאלה בשבילך :

בוא תכנס אתה לתפקיד מנהל מרכז הגמילה,

אם בן אדם יגיד שאתה גרמת לסבל ברמות לא אנושיות לבן אדם מה אתה תגיד סבבה ?

כמובן שהם יכחישו כל אחד יכחיש!...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טעות ,הthc הוא חומר שקרוב הרבה יותר לחומרי הזיות מאשר למשכי כאבים ,למען האמת הוא תירכובת של 3 מתוך 4 קבוצות הסמים ,והיחידה שבה הוא לא מופיעה היא משכחי הכאבים .

הקנאביס אכן משמש ברפואה ,אבל רק בתירכובת הצימחית שלו שם אכן החומר הזה הוא בעל השפעות רפואיות של שיתוק ,אבל הthc עצמו כלל לא עושה זות .

http://en.wikipedia.org/wiki/File:Drug_circle.gif

בכל מיקרה ,כל חומר שגורם לכושר שיפוט שגוי הוא חומר מסוכן שעדיף שלא יהיה בצריכה אנושית ,לא משנה כמה סיבות תימצא לזה שזה כן עדיף .

אבל אני בהחלט מסכים שהוא אכן עדיף על אלכוהול ומרבית הסמים האחרים .

אוקיי, יכול להיות שאתה צודק - אני לא ממש מבין בזה כך שלא אוכל לאמר לך לכאן או לכאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא "יכול להיות צודק " הוא צודק ( בחלק ) והחלק שהוא צודק הוא מבחינת התרכובת של הסם , אכן THC הוא חומר הלוציוגני ( מעורר הזויות ) ואכן הוא איננו משכך כאבים , נהפוכו !!! אחת החויות הכי גרועות זה ללכת לרופא שיניים כאשר אתה תחת השפעה של THC , חבל על הזמן , שום זריקות הרדמה מקומיות לא יעזרו כאן ! ( מידע ומניסיון )

תחושת הרוגע נגרמת מהצלילה הלוציוגנית אל תוך עצמך ואל תוך הסיטואציה בה האדם מצוי .

לכן מי שטוב לו בכללי יהיה לו טוב עם הסם ומי שרע לו בכללי ירגיש חרא עם הסם , אבל זה בשעור הבא - חחח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא "יכול להיות צודק " הוא צודק ( בחלק ) והחלק שהוא צודק הוא מבחינת התרכובת של הסם , אכן THC הוא חומר הלוציוגני ( מעורר הזויות ) ואכן הוא איננו משכך כאבים , נהפוכו !!! אחת החויות הכי גרועות זה ללכת לרופא שיניים כאשר אתה תחת השפעה של THC , חבל על הזמן , שום זריקות הרדמה מקומיות לא יעזרו כאן ! ( מידע ומניסיון )

תחושת הרוגע נגרמת מהצלילה הלוציוגנית אל תוך עצמך ואל תוך הסיטואציה בה האדם מצוי .

לכן מי שטוב לו בכללי יהיה לו טוב עם הסם ומי שרע לו בכללי ירגיש חרא עם הסם , אבל זה בשעור הבא - חחח .

זה לא נכון.

מריחואנה זה סם מעוות-תודעה (השייך לקבוצה ספציפית שנקראת Recreational Drugs), ולכן ההשפעה שלו על מצב הרוח שלך, אינה תלויה במצב רוחך הנוכחי. אלכוהול, לעומת זאת, פועל באופן דומה למה שתיארת.

לגבי שיכוך כאבים - מרחיאונה עובדת כמשכך כאבים, זה ידוע ומוכח (וייעודה העיקרי של מריחואנה רפואית הוא שיכוך כאבים).

אולי לא הTHC אחראי על כך, אך ישנם מגוון רחב של חומרים נוספים בצמח הקאנאביס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבוצה של Recreational Drugs אני חושב שאתה לא יודע על מה אתה מדבר !

אני חושב שכדאי שתקרא קצת מהקישורים ששמתי פה (שמתי מספיק, לא?).

ישנו מחקר נחמד שנקרא On Being Stoned שקישרתי אליו - תקרא אותו.

כיוון שזה מחקר די ארוך ואני לא מאמין שבאמת תקרא אותו, רק תערוך חיפוש בדף של המחקר, המדבר על "השפעות לא רצויות":

http://www.druglibrary.org/special/tart/tart21.htm

לא תמצא פה דבר שמדבר על כאב ובטח לא על החמרה של כאב.

בחלק אחר של המחקר, מצויין כי חלק מהמשתתפים תיארו כי כאשר מתרכזים בכאב הוא גובר, אך כשלא חושבים עליו הוא אינו קיים.

אף אחד לא תיאר כיצד כאב הופך לבלתי נסבל, ורוב המשתתפים טוענים כי המריחואנה עוזרת להם להימנע מכאב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכתבתי , אתה לא יודע מה אתה מדבר ואתה נסמך על דברים של מישהו אחר .

אבל אני מעריך את היושרה שלך ואת ההפניה שלך לקישורים , רקאישונלס דראג משמעו לא בסוג הסם אלא בסוג השימוש כלומר בגישה של הבן לצריכה של הסם עצמו קרי שימוש לבילוי .( FUN )

הסמים עצמם נחלקים לאופן ההשפעה שלהם על האורגניזם .

בבקשה תבדוק במילון את פירוש המילה !

recreational-drugs-are-there-any-other-kind.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכתבתי , אתה לא יודע מה אתה מדבר ואתה נסמך על דברים של מישהו אחר .

אבל אני מעריך את היושרה שלך ואת ההפניה שלך לקישורים , רקאישונלס דראג משמעו לא בסוג הסם אלא בסוג השימוש כלומר בגישה של הבן לצריכה של הסם עצמו קרי שימוש לבילוי .( FUN )

הסמים עצמם נחלקים לאופן ההשפעה שלהם על האורגניזם .

בבקשה תבדוק במילון את פירוש המילה !

recreational-drugs-are-there-any-other-kind.jpg

אני מודע למשמעות המילה Recreational, אבל תודה לך על כך שהפנת את תשומת ליבי לכך שמדובר על סוג השימוש לא סוג האפקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...